Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.846
Reaction score
9.839
Da ne rusim sneska, ali nece nas drmnuti nikakav udar, posto je ishod izvestan, ako je odlucujuca :D
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad

Прилози

  • IMG_20230328_111922.jpg
    3,8 MB · Прегледа: 101

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Niko ovde nije pljuvao Anđušića osim jednog kolege...i to je sankcionisano od strane moderatora, sve ostalo je bila kritika na njegovu prikazanu igru i zalganje, dajte da ne pravimo dramu gde je nema.
Ajde da se ne pravimo blesavi.
To što nije bilo direktnog vređanja, i pljuvanja ,ne znači ništa.

Iako ne podržavam bilo kakvo vređanje naših sportista, meni je to čak i poštenije kada neko u besu zbog poraza opsuje, ili opljune po igraču, nego kada onako podmuklo, sa dozom kursadžijskog humora krene da se sprda, i podsmeva našim igračima. A onda se ostali nakače, kako bi i oni ispali duhoviti valjda, i tada kreće ponižavanje.

Trebalo bi uvesti opciju dislike, jer sam siguran da se većini pravih Grobara gade takvi komentari.

Sve u svemu , jadno i bedno.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Taj + - statistika i nije toliko relevanta. Ne mozes da racunas Tristana sa -7 i kazes da je jedan od najgorih a decko igrao 5 minuta i od nasih prvih 8 dao 4 poena. Dosao je do -7 jer su "sokici" sve pogodili i krenulo ih. Zeljko je jednostavno koristio iskusnije igrace jer se jurio rezultat.

Koliko sam ja upucen, Danilo ostaje posle svakog treninga da odradi i suterski. Mislim da je problem vise u nasim glava jer smo ocekivali od njega generalno, da bude bek scorer, a realno je imao talenta i ruku za tako nesto. Realnost je da je postao "role player" koji treba da je siguran sa bacanja i da ima visok procenat ubacenih trojki. Mene kod njega vise nervira kada hoce da nesto iskreira na silu i podeli neku asistenciju posle pick and rolla ... jednostavno on nije za tako nesto.
Pa Željko na svakoj konferenciji to gleda. Uvek govori o +/- statistici. Ako je on ceni ko smo ti i ja da je ne cenimo.
Istina je da nekad može da ne bude relevantna. Ali u proseku je i više nego relevantna...

To što je dao 4 poena, ne znači ništa ako je primio 8.
Da je igrao kako treba, sa koncentracijom, ne bi ga izveo posle 4 minuta.

Očekivano je bilo da igra 15 minuta minimum na tom meču.

Čak je i Željko to u konferenciji rekao, mislim da je posle Smajlila najviše na njega mislio...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Slažem se da je mislio na Smajlija, ali nekako sam stekla utisak da je to rekao ne zato što je Smajli bio loš nego zato što su ga brzo napunili penalima.
Smajli da.
Ali mislio je na Tristana kada je rekao da treba da uđe nekoliko minuta da odigra na visokom nivou, a on igra bez koncentracije.
Realno taj Tristan ima 3 puta više iskustva od ovog Kosija, ali jbg.

Mislim dečko je klinac. Sve je to razumljivo, leći će sve to na mesto kada bude trebalo.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.311
Локација
U pizdi materini
Popeste mi se na glavu sa Anđušićem više. Čitam pojedine po internetima i tačno imam utisak da čitam Zagorca sa više naloga. Anđušić nikada nije imao kvalitrt za KKP i sam General ga je škartirao nego je krenula ta priča oko "domaćih" igrača pa ajde da se merimo sa ciganima. Sve ovo što smo postigli doneli su nam stranci i volim ih kao da su mi rod rođeni, dabogda ostali do penzije u KKP. Diže se halabuka oko igrača koji je upitan i za EK nivo jer eto on je sad kao neki Grobar pa valjda zato moram da ga gledam u KKP kako nema pojma od kako je obukao dres po drugi put ? Volim i ja Partizan ceo život pa mi ne leže na račun par stotina hiljada evra .

Što kaže Kojo ubi nas ta romantika. Sad kao treba da branim nekoga iz nekih nepoznatih razloga jer to zvučio kao wow ne dam Đusu i slično. Živimo u kapitalizmu i ako hoćemo KKP tu gde je trenutno moramo da se prilagodimo. Nemaš potreban kvalitet sve najbolje i doviđenja, ja ga lično ne bih ni dovodio iskreno.

Još kad pročitam stvaramo mu pritisak pa stvara i on meni nemanjem pojma, čuj čoveku od trideset godina stvara neko pritisak pa šta traži onda u profesionalnom sportu ? Šta će na derbiju ?

Tristana sa druge strane donekle i mogu da istrpim zbog godina mada ako se ne trgne i to uskoro može da se sprijatelji sa Pecarskim juniorom. Trebaće mu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.532
Локација
Žrnov
Smajli da.
Ali mislio je na Tristana kada je rekao da treba da uđe nekoliko minuta da odigra na visokom nivou, a on igra bez koncentracije.
Realno taj Tristan ima 3 puta više iskustva od ovog Kosija, ali jbg.

Mislim dečko je klinac. Sve je to razumljivo, leći će sve to na mesto kada bude trebalo.
Pa ne znam baš za Tristanovo iskustvo, nisam nešto pratila njegovu karijeru pre dolaska kod nas. Ali setite se samo Trife pre 2-3 godine... Meni je Tristan preslikan Trifa u njegovim godinama.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.190
Reaction score
15.727
Локација
Beograd
Ajde da se ne pravimo blesavi.
To što nije bilo direktnog vređanja, i pljuvanja ,ne znači ništa.

Iako ne podržavam bilo kakvo vređanje naših sportista, meni je to čak i poštenije kada neko u besu zbog poraza opsuje, ili opljune po igraču, nego kada onako podmuklo, sa dozom kursadžijskog humora krene da se sprda, i podsmeva našim igračima. A onda se ostali nakače, kako bi i oni ispali duhoviti valjda, i tada kreće ponižavanje.

Trebalo bi uvesti opciju dislike, jer sam siguran da se većini pravih Grobara gade takvi komentari.

Sve u svemu , jadno i bedno.
Istina. Siguran sam da se svakome to desi u trenutku kada gleda utakmicu, samo što se ovde to tumači drugačije. Naravno da je gore to maliciozno podjebavanje koje ima za cilj da te ponizi. Nešto slično kao ljutnja i bes. Prvo te brzo prođe, dok ovo drugo drži...razdire te iznutra.
 
  • Like
Reactions: Oki

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.744
Reaction score
6.250
Tristan ako ima sredjenu glavu bice NBA igrac sigurno. Onakva kretnja i ruka se retko nalazi. Trenutno je fizicki preslab za ozbiljnu kosarku a ni sa iskustvom nije mnogo ispred.
Ako je on pravi karakter bice jedan od najboljih igraca El za 2 godine. Ako ne sledi mu mornar I pecarski karijera.
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.637
Reaction score
971
Локација
Морава

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.155
Reaction score
3.672
Molim vas da prekinemo pricu o Andjusicu. Bilo je i poena.. S jedne strane je to dobro jer znaci da nemamo vecih problema, ali postaje monotono. Jednostavno svi vidimo isto, ali komentarisemo u skladu sa nasim ocekivanjima.

Tristan. Onakve fizicke performance odavno nisam vidio. Ima taj ram (ramena) kao Antoni Dejvis iz Lejkersa. Pored Ledeja djeluje kao dzin, a sut kao u plejmejkera. Podsjeca me na Kukoca pod stereoidima.
A sto je najbolje za njega, dosao je na pravo mjesto :)
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.904
Локација
Tu, odmah iza tebe
Koliko volim sto sam podrzavao ove momke i nijednu losu rec rekao na 4:9, videlo se da samo treba da se uigraju.

Moj turski sed kod Ostoje protiv Efesa i snimak trojke Nanelija i slavlje Ostoje su preokrenuli sve.


Hvala ti Zeljko.
 

Kezmanica

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
72
Reaction score
353
Локација
Kraljevo
Skretanje sa teme
Ako se neko pitao zasto je Mornar odlozio utakmicu upravo su otpustili sve strance i igraju sa juniorima nastavak ABA lige .Ima pravde u sportu bar nadam se . .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top