Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.225
Reaction score
2.710
Bravo momci! Ovo smo cekali. Svima nam je pao teret sa ramena, a sada jos jace u narednim mecevima. Da se ni ne ponadaju. Naneli, kako je krenuo, otece Lesoru megafon :)
Ovog DJ-a sa Arene otpustiti. Dopustio je cak dvaput prvi put da se cuje, a na drugu pjesmu kad je bilo Ti si ponos moga grada je ostao zatecen pa mi se cini da nije mjutovao nijednom.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.476
Reaction score
636
Ne razumem se u kosarku kao ti… ali mislim da ipak ima malo i do toga da smo danas sutnuli 57% za tri peona 17/30

Cim je sut iz ekstra pasa time je veca sansa i da udje, to ide skupa uvek, lopta je lepo kruzila, mnogo bolje kretnje bez lopte. A kad udje jedna druga onda idu i preko ruke kao Panterova za kraj poluvremena, nepisano pravilo
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.222
Reaction score
1.522
Sto bi rekao Milivojevic, Orlicu : "E tu sam vas cekao"...:D Kad padnemo svaka bagra bi da sjebe Partizan, jos se okurazili pa se i sudijama bune... Vratili smo ih na mesto... Idemo dalje, na odvratnu Cedevitu, i oni nam puno duguju...

Bravo crno - beli...
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Nedelja, taman lep vikend, prvo u subotu da jebemo mater Vucicu na protestu a onda u nedelju i mutanta 2
mozzart sport pise da je u subotu polufinale
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Dobro je. Napokon smo se resetovali u glavi. Posebno mi je drago što je domaća petorka na kraju uspevala da održi kontinuitet.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Osim prvih 5 minuta gde nas i dalje držala vruća glava od Reala nakon toga napokon ulazimo u pravi mod i sve do kraja kontrolišemo igru i rezultat uz na kraju ubedljivu pobedu. Ono što je bitnije posle rezultata da su se vratili osmesi i ona energija koja nas nosila većim delom sezone. Naravno, može ovo i bolje a to bolje će nam trebati protiv Ced-Olimpije u polufinalu... oni su nam tradicionalno neugodan rival i tu ne smemo da dozvolimo da nam glava opet ode van fokusa. U Areni večeras oko 14,000 ljudi... to je za svaku pohvalu bilo. Još jača podrška sad treba u polufinalu... i puna Arena, što da ne.

Bravo za momke i Željka. Idemo dalje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top