Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.716
Reaction score
54.954
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.254
Reaction score
3.267
Локација
Beograd
На моменте неозбиљно али ипак ексирана цедевита с пола гаса. Лесор нека стави прст на чело да се запита када је последњи пут одиграо добру утакмицу. Ајде да се добије ово у уторак па да се покољемо са циганима.
nije celo u pitanju, ali mogu na prste da ti nabrojim koje utakmice je odigrao “lose”, iako je mozda za mnoge nuzan dabl-dabl za etiketu dobre utakmice…
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
423
Reaction score
2.271
[Kako bi nas onda toliko nadskakali da su bolje šutirali? Jer jelte ne bi imali za čim da skoče…]

Very clever. Eto, recimo, imali su 20 ofanzivnih skokova više. Da, recimo, svaki četvrti od njih nije bio ofanzivni skok, nego njihov koš, dali bi otprilike 7 koševa više i bili tu negdje sa poenima uz i dalje 15ak napadačkih skokova više. Dakle, i dalje bi nas ubjedljivo nadskakali.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.507
[Kako bi nas onda toliko nadskakali da su bolje šutirali? Jer jelte ne bi imali za čim da skoče…]

Very clever. Eto, recimo, imali su 20 ofanzivnih skokova više. Da, recimo, svaki četvrti od njih nije bio ofanzivni skok, nego njihov koš, dali bi otprilike 7 koševa više i bili tu negdje sa poenima uz i dalje 15ak napadačkih skokova više. Dakle, i dalje bi nas ubjedljivo nadskakali.
Promeniš jedan detalj i promeni se cela utakmica. Ja često čujem recimo kad je +9 na kraju utakmice: "eto, da je ovaj dao ono jedno bacanje u prvoj četvrtini, bilo bi +10", i svaki put se zapitam da li je taj ko ti priča ozbiljan i normalan.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.716
Reaction score
54.954
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Very clever. Eto, recimo, imali su 20 ofanzivnih skokova više. Da, recimo, svaki četvrti od njih nije bio ofanzivni skok, nego njihov koš, dali bi otprilike 7 koševa više i bili tu negdje sa poenima uz i dalje 15ak napadačkih skokova više. Dakle, i dalje bi nas ubjedljivo nadskakali.
I i dalje bi Partizan pobedio.
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
242
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje
[Kako bi nas onda toliko nadskakali da su bolje šutirali? Jer jelte ne bi imali za čim da skoče…]

Very clever. Eto, recimo, imali su 20 ofanzivnih skokova više. Da, recimo, svaki četvrti od njih nije bio ofanzivni skok, nego njihov koš, dali bi otprilike 7 koševa više i bili tu negdje sa poenima uz i dalje 15ak napadačkih skokova više. Dakle, i dalje bi nas ubjedljivo nadskakali.
Па мој "навијачу" ове светиње, да су они били близу неког егал резултата, сигурно би било и реакције са клупе. У то можеш да се опкладиш!!!
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.931
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
[Kako bi nas onda toliko nadskakali da su bolje šutirali? Jer jelte ne bi imali za čim da skoče…]

Very clever. Eto, recimo, imali su 20 ofanzivnih skokova više. Da, recimo, svaki četvrti od njih nije bio ofanzivni skok, nego njihov koš, dali bi otprilike 7 koševa više i bili tu negdje sa poenima uz i dalje 15ak napadačkih skokova više. Dakle, i dalje bi nas ubjedljivo nadskakali.

Napusti sabor
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.148
Reaction score
3.636
Lagano deranje bez velike potrosnje. Dolaze stvari na svoje mjesto.
Jeste da su ispucali vise trojki nego GSW, ali onoliko skokova u napadu je previse.

Ipak, brine me ono sto Detelinarac90 pise.. Neka ciganska sacekusa!? Nista se ne javlja za sada.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
423
Reaction score
2.271
Nije baš da mi je jasna tolika agresivnost i nipodaštavanje od strane nekih članova, ali eto. Samo sam rekao da smo imali problema u skoku i da nas je to moglo koštati, ali srećom nije. Kako me to, tačno, čini "navijačem pod navodnicima" kluba za koji navijam nesmanjenim intenzitetom 30 i kusur godina, od prvog plej of finala protiv Jugoplastike, niti kako me to čini teoretičarem zavjere, ali eto, valjda oni znaju. U svakom slučaju, čestitke na pobjedi.
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
U meču gde ti svi nosioci igraju max 20 min igra je najmanje bitna, pogotovu u ovom delu sezone i u ovom tempu, pises pobedu odmorio si sve igrace, neke si razigrao neke si pokusao da razigras, neke stvarni logicno nece biti kako ocekujes ali tako je, igra se za 40ak sati sledeca utakmica koju ako dobijes u finalu si i to je jedino bitno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top