Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
364
Reaction score
2.274
Локација
Kraljevo

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Dva drugara i ja smo uzeli za Barsu ove ćoškove na prvom nivou Blaugrane, čekamo Madrid da pusti karte. Sve ostalo smo rezervisali tako da imamo petodnevni program Barsa - Madrid - Barsa (povratni let BG - Barcelona).

Uzeli smo i u Decembru za Fener - Partizan, tamo ćemo jednodnevno tek da ispratimo utakmicu i to nam je od gostovanja do Nove godine :D

Hteli smo i Zagreb sada za otvaranje ABA, imam tamo poznanike iz tog mog trenerskog sveta, ali nas zeznuše Cibosi, stavili utakmicu nedelja u 17h, a mi se nadali suboti... Obaveze i ponedeljak nas sprečiše...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.900
Reaction score
7.779
Kad pocinje Aba liga, za 10-ak dana?

Znam samo da ce nas Partizan doci u Skoplju 10 decembra i to sam odavno u kalendaru bilizio.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.295
Локација
Kej Republika

Upravo sam ovo kupio. Cini se skroz ok. Kao odlicno potrosenih ~25 evra. Podseca na DAZN, ima aplikacija za Samsung smart TV. Nema zezanja sa losim kvalitetom slike preko nekog streama, loseg ilegalnog IPTV ili neke gluposti. Jedva cekam, UHD i uzivanje. Vrhunac bi bio da budu i lokalizovani komentatori kao sto je za DAZN. Sacekacemo da vidimo.

P.S. u linku na tviter objavi KKP ima partizan kao izvor koji je doveo musteriju, pa mozda nesto ide i nasem klubu od ovoga. ili makar ce ga posmatrati drugacijim ocima ako vide neki primetan broj pretplata. bilo kako bilo, koristite taj link.

Kod mene u SAD-u 85$ sa popustom.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Dva drugara i ja smo uzeli za Barsu ove ćoškove na prvom nivou Blaugrane, čekamo Madrid da pusti karte. Sve ostalo smo rezervisali tako da imamo petodnevni program Barsa - Madrid - Barsa (povratni let BG - Barcelona).

Uzeli smo i u Decembru za Fener - Partizan, tamo ćemo jednodnevno tek da ispratimo utakmicu i to nam je od gostovanja do Nove godine :D

Hteli smo i Zagreb sada za otvaranje ABA, imam tamo poznanike iz tog mog trenerskog sveta, ali nas zeznuše Cibosi, stavili utakmicu nedelja u 17h, a mi se nadali suboti... Obaveze i ponedeljak nas sprečiše...
Mi uzesmo 9 dana. 17tog za Barsu, 26 iz Madrida za Bg.
Doduse pošto smo iz Niša moraćemo kolima do Bg'a ali jbg, za to se pobrinula ova država da Niš ne talasa previše.

Kako planirate Barsa Madrid? Avion ili voz?
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Jos mi bez Smajlija i Exuma...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.309
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Odgledah malo ove snimke protiv fuanlebrade, mada generalno ne pratim nikad posebno pripreme, pa par nekih osnovnih utisaka.
Od Exuma zavisi najviše.
Ne vidim neki preterani problem sa napadom, jer prošlogodišnji Partizan je imao sasvim solidan napad za uslove takmičenja (nek mi se otkače ovi sa "samo je Panter silovao") a ovaj će imati mnogo bolje opcije. Panter ima ključeve od tima, svi ostali su tu da mu pomognu, u kojoj god koncepciji on ima dobre opcije ukoliko je udvojen. Od Anđušića i Nanelija na šutu do Exuma na prodoru, Lesora pod košem itd.
Sekundarni plej će biti sa krila Papapetru i Naneli, to smo i znali.
Imamo i dalje ogromne probleme sa odbranom, tu bi trebalo Exum da reši dosta kada se dovede fizički u formu. Trenutno je to baš loše i nejasno mi je zašto je tako.
Ali i u ovakvom stanju se vidi klasa vidi se lak prvi korak, posle onog ulaza kada je blokiran on je iz kontre pod kontaktom zakucao, to će biti ono što pravi razliku na El nivou.
Vidim veliku rupu u odbrambenom delu na 4 ili 5 zavisi kako se uzme, i tu smo tragični generalno.
Ledej nekad odigra na inteligenciju ali ostali nemaju ni iq ni fiziku za tako nešto.
Nisam neko ko voli da analizira sitnice jer je to za košarku kao živu igru, štrebersko gledanje, svaki igrač zna šta treba da uradi tehnički ali je u momentu to teško.
Ali ovakve reakcije ne smeju da se dešavaju ni u aba 2:
Plej je ovde još najmanje napravio problem, ne znam zašto Ledej ovo nije preuzeo jer nije visoko skoro na trojci je. Onda Alen izlazi na igrača, pri tome ni ne trudi se da malo ubije momentum svom igraču, čak ga je i odgurnuo rukom u dobrom smeru. Tristan pomaže kada je prekasno, tj ili je trebalo odmah da pomogne ili da ne pomaže, i primamo najlakši mogući koš. Ovo je akcija koja sa jednim solidnim šuterom može da se ponavlja do besvesti. Kada Alen izađe na pleja bukvalno je šah mat jer ima 2 igrača spolja na trojci ko god da pomogne u tom trenutku ostavlja samog igrača.
Ledejova nonšalancija nije ništa bolja. Mihajlo ako je probijen, mora faul da pravi. Sve je loše u ovoj odbrani.


Screenshot 2022-09-17 at 14.22.26.png
 

Прилози

  • Screenshot 2022-09-17 at 14.23.31.png
    Screenshot 2022-09-17 at 14.23.31.png
    3,3 MB · Прегледа: 97

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Mi uzesmo 9 dana. 17tog za Barsu, 26 iz Madrida za Bg.
Doduse pošto smo iz Niša moraćemo kolima do Bg'a ali jbg, za to se pobrinula ova država da Niš ne talasa previše.

Kako planirate Barsa Madrid? Avion ili voz?

Naš let je u 21og popodne, povratak 25og uveče. Dve noći smo u Barseloni i dve u Madridu. Barsa - Madrid u oba pravca voz (sreda ka Madridu, Petak povratak ka Barsi), već smo i kupili karte za voz na netu.

Ako vidite da je Real pustio karte javljajte na pp. I ja ću vama ostalima ako vidim pre vas.
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
364
Reaction score
2.274
Локација
Kraljevo
Naš let je u 21og popodne, povratak 25og uveče. Dve noći smo u Barseloni i dve u Madridu. Barsa - Madrid u oba pravca voz (sreda ka Madridu, Petak povratak ka Barsi), već smo i kupili karte za voz na netu.

Ako vidite da je Real pustio karte javljajte na pp. I ja ću vama ostalima ako vidim pre vas.
Jedno pitanje, i mi smo uzeli 21og odlazak i 25og povratak. Kako ste se uklopili sa smestajem/prevozom(voz) do Madrida?
P.s. Jel idete preko Eindhovena do Barse?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top