Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
ne znam za termine ali ima dosta jeftinih letova sa wizz air iz bg i jos jeftinije iz budimpeste
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
molim vas podelite link ako je neko nasao dobar
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.183
Reaction score
15.693
Локација
Beograd

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Nema nikog od onih zajebanih amera od lane
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Jedno pitanje, i mi smo uzeli 21og odlazak i 25og povratak. Kako ste se uklopili sa smestajem/prevozom(voz) do Madrida?
P.s. Jel idete preko Eindhovena do Barse?

Mi smo uzeli direktan povratni let BGD - BCN. Da ne ometam temu, možda smo trebali ovo na privatnom, ali evo ukratko kako smo uklopili:

21. u 18h let Wizz-om, u Barseloni smo oko 20:30h. Hotel smo uzeli baš kod Kamp Noua, tu je i Blaugrana. Dve noći u hotelu i 23-eg voz OUIGO u 13:38h (zeleznicka Sants je blizu Baugrane i hotela koji smo odabrali), u Madridu smo u 16:30h. Madrid isto dva dana/noćenja, hotel izmedju centra Madrida i WiZink Centra u kom igra Real.
Povratak za Barsu 25-og isto vozom, isto OUIGO u 10:05h, u Barsi smo u 12:50h.
Povratni let za Beograd iz Barse nam je tek u 21h uveče, u BG-u smo malo pre ponoći.
Dovoljno vremena za sve, pa i da vidimo malo Barselone i Madrida.

Ako treba pomoć oko odabira hotela slobodno pišite na pp.
 
Последња измена:

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Nakon prve utakmice u kojoj ga gledam (u smislu da ga pratim), i to pripremne utakmice protiv polujuniorske ekipe, cenim da će Papapetru biti baš ono što nam je nedostajalo svih ovih godina. Deluje toliko smireno, normalno, svestrano, inteligentno, čvrsto, da se i sam osećam smireno kad ga gledam.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Neverovatna je SVESTRANOST koju nudu pun roster naše ekipe! To je ono što mi se najviše dopada.

Stisnu Pantera natovare ih 'Djusa i Aleksa, stisnu Zeka natovare ih Naneli, Pap, Tristan! Stisnes Exum-a natovari te Panter!

Mnogo dobrih ballhandlera na pozicijama od 1 do 4 sa jako lepim pregledom igre! Udje igrac sa klupe a tebi sistem ne trpi i ritam ne pada, i tako celu utakmicu! Zlo za protivnika...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Nisu losi ovi Kubanovi ameri i ovaj jedan klinac njihov. Deluje mi da ce Tristan imati minute ove godine,dobro izgleda i u napadu i odbrani,mnogo se bolje krece.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Za mene su dva najpozitivnija utiska Papapetru, koji mi deluje kao neverovatno inteligentan igrac, i Madar, koji igra sa mnogo vise samopouzdanja. Rekao bih cak i da je odbranu dosta popravio, i uopste, deluje mi napucanije. Tristan mi se, takođe, dopada na ovim pripremama. Nije vise onako uplasen.

Timski posmatrano, deluje mi da imamo skupinu veoma kreativnih igraca.

S obzirom da mi je 40% vremena slika bila zamrznuta, ne bih umeo nista vise da napisem.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.418
Reaction score
11.648
Локација
Beograd
Lepo prijatno veče uz Partizan.
Videlo se dosta Žocovih minijatura i interesantnih akcija koje konačno kada uspeju izmame reakciju i konačno osmeh i na njegovo zajapureno lice.
Papapetru posle dva treninga igra kao da je tu 6 godina,smiren, nesebičan,a na kraju i on zatrpa protivnika.Naneli je paklen igrač.Da sam ja trener protivničke ekipe pojma nemam na koga bi stavio flastera.Zatvoriš jednoga(Panter) zatrpaju te druga dvojica(Naneli,Andjušić),kreneš na njih ubije te Papapetru.Šta će tek biti kada nam se vrati ludi Avram sa svojih 6 trojki iz rukava...
Pohvalio bih i igru Madara,izrasta u pravog plejmejkera.
Jedva čekam sledeću utakmicu.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.623
Reaction score
8.423
Локација
Македонија
Grk je ozbilna lobanja :šal Prosle sezone smo imali Pantera i Zeka koji su trebali da vuku ekipu i videlo se protiv jacih klubova kad opterete Pantera mi smo se gubili.
E sada pored ovih dvojca imas Papapetrua, Nanenija, Andjusica, Exuma pa nek probaju neko da udvajaju :D Dvojca od ovih sedmorica da ih krene (u utakmicu) mi smo na konju. Plus imas Lesora ko je tip ako mu se poklope kockice u glavi taj dan moze ozbiljno da te uneredi :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top