Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
800
Reaction score
4.228
Локација
Beograd
Meni ovo cekanje sa ta poslednja dva pojacanja govori da se ceka ko ce u NBA ostati bez ugovora nakon trening kampa i predsezone, pa ako se tu pojavi nesto kvalitetno sto odgovara onome sto trazimo dovescemo, ako ne onda nista. Na centru ocekujem nizeg igraca, koji moze da preuzima sto veci broj pozicija i kome ne treba lopta u rukama u napadu, nesto slicno onom momku kog smo hteli prosle godine koji je na kraju zavrsio u San Antoniju, dok za beka stvarno ne znam, tu prica moze da ode u vise pravaca, mislim da ce tu primaran biti kvalitet a ne stil igre. U svakom slucaju, ne ocekujem da ce biti razreseno uskoro, a realno gledano nema ni potrebe kada se pogleda trenutna ekipa.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica
Ne bi ja uzimao Armani kao reper ni za dobro ni za lose. Ovo su dobri igraci, nisu bas top kao sto imaju Efes,. Barsa i Real Monako, Virtus, Fener. Naime paklenih deset-dvanaest ekipa. Ali kad je mogao Bajern mozemo i mi... Da samo udjemo u top 8, i na srecu izbacimo nekog, kao onda Makabi, pa na f4...
Ono nije bila sreca nego doktorat
 
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
53
Reaction score
215
Локација
Graveyard
Meni ovo cekanje sa ta poslednja dva pojacanja govori da se ceka ko ce u NBA ostati bez ugovora nakon trening kampa i predsezone, pa ako se tu pojavi nesto kvalitetno sto odgovara onome sto trazimo dovescemo, ako ne onda nista. Na centru ocekujem nizeg igraca, koji moze da preuzima sto veci broj pozicija i kome ne treba lopta u rukama u napadu, nesto slicno onom momku kog smo hteli prosle godine koji je na kraju zavrsio u San Antoniju, dok za beka stvarno ne znam, tu prica moze da ode u vise pravaca, mislim da ce tu primaran biti kvalitet a ne stil igre. U svakom slucaju, ne ocekujem da ce biti razreseno uskoro, a realno gledano nema ni potrebe kada se pogleda trenutna ekipa.
Одакле ти информација да ми чекамо два појачања? То су нагађања и, вероватно, пусти снови неких наших чланова и сабораца.
Прво што је Жоц озбиљан тренер и сваки играч се прихвати посла када му се објасни улога која се од њега очекује. Што се тиче плеја, сам Егзум је наговестио да ће код нас играти на тој позицији, јер му је та улога , вероватно, понуђена у преговорима. Уз њега имате Мадара који је прошле године одбио '2-way' уговор са Селткисима да ви дошао код нас, радио са Жоцом, напредовао и сходно томе добијао већу минутажу и улогу, а по њему се и током сезоне видело да вредно ради. Тако да ће он бити та 'back-up' опција на плеју са неким просеком од, грубо речено, 15минута по ЕЛ утакмици. На шта би личило да га, након годину дана озбиљног рада, Жоц склони у страну и даје му шансу на кашичицу,а дечко је један у низу пројеката које смо лане потписали? Исти случај важи и за високе позиције, посебно нема потребе ту за пренатрпавањем јер Жоц воли неретко да игра 'small-ball' где ће, претпостављам, Папапетру да игра на 4-ци, а на 5-ци, можда, Смајли. Плус што од Балше већ ове сезоне очекујем озбиљну минутажу и улогу, миљеник ми је од млађарије и мислим да ће дечко на припреме за следећу сезону да дође спреман као звер и да се већ мало унапредио на летњој лиги. О његовом напретку од прве утакмице са Задром па до краја сезоне да и не говоримо, само нека тако настави и постаће доминантан европски центар старог кова.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
800
Reaction score
4.228
Локација
Beograd
Pisao je Telesport koji ima informacije direktno iz kluba kada je Papapetru dosao da se moze ocekivati jos jedan bek i jedan visoki u zavisnosti od situacije na trzistu, sto negde i ima smisla. Ne ocekujem neka kapitalna pojacanja, vec mladje igrace koji u ovom trenutku zele da se bore za ugovor u NBA, a ako ne prodju dosli bi da budu deo rotacije, i eventualno bi mogli da eksplodiraju. Slazem se sa tobom da bek nije potreban ali je moguce da se u klubu ne slazu sa tim zbog duzine sezone i broja utakmica, dok kod visokih mislim da bi nam dobro legao neko ko moze da preuzima bekove i ko moze da igra peticu u niskoj petorci, naravno nije neophodno, ali ako postoji mogucnost sto da ne. Uostalom, svi ce dobiti sansu, a tesko je ocekivati da ce je svi opravdati, narocito kad su mladji igraci u pitanju, tako da mislim da ce se to pitanje ko ce igrati a ko ne samo od sebe resiti.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
426
Reaction score
2.771
Локација
Beograd
Avramović je u očima Žoca plej valjda je red da se pomirimo sa tim... mislim i ja bih voleo Gosa...ali ako on ne dovede čistog pleja onda tako kaže Žoc, tako će i da bude.
Ken aj get an ejmen?!
 

NenadPFC

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
37
Reaction score
119
Локација
Beograd
Mislio sam na Kecmana 9/11 trojke da je sreca da se to desilo tog dana... To se desava jednom u zivotu mnogo boljim suterima. Ali ok. Podrzavam bahato kurcenje uvazeni kolega...
A kos na kraju tekme protiv olimpijakosa, na promasaj teodosica za tri, to nije sreca? Mogli smo finale da igramo te godine sa barsom. Sta god da si mislio, mogao si da se ogradis, a ne da sigurno jednu od najlepsih sezona u kosarci nazivas srecom...
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Odmori malo omladinac!
Sta je slucajnost? Ja nista nisam lose ni rekao mislio. Vise puta sam procitao sta sam napisao. Fortuna je sastavni deo svakog uspeha. A ovo je bio veliki uspeh. Ne znam u cemu je problem osim sto sam omasio procenat?
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
A kos na kraju tekme protiv olimpijakosa, na promasaj teodosica za tri, to nije sreca? Mogli smo finale da igramo te godine sa barsom. Sta god da si mislio, mogao si da se ogradis, a ne da sigurno jednu od najlepsih sezona u kosarci nazivas srecom...
Ok ako treba da se ogradjujem od Olimpiakosa, evo ogradjujem se. A hteo sam da kazem, da imamo kvalitet da dodjemo na f4, ali mora malo sreca da nas pogleda. Kao tada gde nam se pao Makabi gde smo ga demolirali u Bg u. Posle prve pobede nije se dovodiio u pitanju prolaz na f4. Panter da da u gostima 10 trojki. Na to se svodila moja misao. A kod kuce ce da ih upalimo. Eto za Olimpijakos moze da nam se vrati ove godine. Sve se vraca, sve se placa ...
 

NenadPFC

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
37
Reaction score
119
Локација
Beograd
Valjda Vam je svima jasno da je veci podvig uci u top 8 nego li u top 4. Ovakav format sa zaista nikad jacim rosterima maltene svih timova, bice pakleno trsko uci u top 8. Top 4 vec predstavlja duel protiv jedne ekipe u tri pobede. Mislim da jak i neosvojiv domaci teren nema niko trenutno u EL, tako da ulaskom u top 8, moze svasta da se ocekuje. Ove god EL je skoro pa duplo jaca od prosle sezone, razlog je odsustvo 3 prejaka ruska tima, jer su svi ti igraci pojacali maltene 5-6 ekipa. Realbo je reci da immao vec nekih 6 sigurnih u top 8, ostaje borba za ta dva mesta izmedju 4-5 ekipa.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.580
Reaction score
13.512
Локација
Yaoundé
Na Instagramu bfuenlabrada su tagovali Partizan BC i koliko sam razumio španski najavili utakmicu sa Partizanom za 9. septembar (kod njih).
Je li ima neko ko bolje zna španski :)?
Može link?

Ne govorim španski, ali koliko sam mogao da vidim na njihovom zvaničnom sajtu, kao i fb i tw stranici, ne pominju ništa...


... mada, s obzirom na istoriju, meč sa njima u predsezoni morao bi biti nešto obavezno...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top