Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Svi jedva cekaju da vide nova pojacanja, a ja jedva cekam da vidim napredak nase mladjarije, Balsu, Madara, Tristana, Smajlija, Trife, Glasa..

Kad ce vise ta sezona da pocne..
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ma pusti ti reprezentacije i pripremne,
Videćemo mi njega sad na početku kad nam je Avram povređen. Kad se bude pravio pritisak na njemu da ga isteraju jer nemamo zamenu...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.675
Reaction score
22.498
Локација
Beograd
Vraća se Avramović do Oktobra, čak sam pročitao na Mocartu da nije izgubljen za Evropsko, kako, ne znam...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Pa tako sto je ovaj retard otpustio Tea unapred. Pa će sad Vanja Marinković da mu igra ako Avramović bude povređen...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.900
Reaction score
7.775
Koje mrtvilo na temi, da covek prosto ne poveruje, vise je bilo upisa za vreme fibine Lige Sampiona i analiza Ludwinsburga i Buyukcekmece.

Bilo je najava da startujemo 15 avgusta sa pripremama i to oni najmladji, a da se stranci prikljucuju nedelju dana kasnije.

Jel se krenulo juce, zna li se sta, nema nikakvih fotografija i reportaza, ocekivao sam to od Tegeltiju ili cemo sacekati malo sa "frst impresn"?

Kreni i sve pred sobom melji...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Iskreno radujem se sto je tako ove godine, ne treba nam video zapis sa svakog treninga i Tegijeva glupa pitanja.

Izvestaj i prve izjave moze da se napravi kad bude zvanicna prozivka za nedelju dana, kada Zeljko okupi "celu" ekipu i kad se krene zvanicno sa pripremama.

Nek ekipa radi na miru, bez prevelike pompe i tenzije, sezona krece za mesec i po, izdrzacemo jos toliko..
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.538
Локација
Yaoundé
Iskreno radujem se sto je tako ove godine, ne treba nam video zapis sa svakog treninga...
+1

... nekako to i jeste obeležje načina na koji radi Zoran Savić... nema licitacija, nema nikakvih pompeznih najava... samo se odjednom pojavi info o dolasku tog-i-tog...

O Žocu i njegovoj posvećenosti i fokusu na teren (i jurcanju i povlačenju igrača za rukav :D) priče su odavno ispričane...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Papapetru se povredio...
-------------------------------

Papapetru propušta kvalifikacioni meč protiv Srbije, a možda i Evrobasket

Kako piše grčka Gazeta, Papapetru je zadobio kontuziju bicepsa tokom prijateljskog meča sa Gruzijom. Doktori su mu odredili pauzu od sedam dana, posle čega će biti doneta odluka da li može da nastavi sa pripremama za Evrobasket.

1660905217086_20201230mmPapape07.JPG
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.156
Reaction score
3.672
U prvi mah pomislio sam da je Zagorova slika. Nadam se da im je to jedina slicnost.

Ne dopadaju mi se ovolike povrede nasih igraca. Jbs Eurobasket dok imamo dvije organizacije koje iskljucuju jedna drugu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top