Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
kapiram da se salis za taj upaljac, ali sto bi rekao Dzile "mi to ne radimo". Takvim stvarima ne treba i ne sme da bude mesta u sportu.

Takve stvari ne zelis ni najgorem neprijatelju.

doticni je izabrao svoj put i ja sam daleko srecniji da je zavrsio tamo, a ne kod nas.
Naravno, više je misaona satisfakcija za crvene patikice
: )
 

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
Provociranje i vrijeđanje članova
Svi koji bi nekoga da gadjaju upaljacima, kovanicama, kojecime, pa okej, kupi ulaznicu pa ih idi gadjaj. Lako je se preko tastatura kurciti i tudjim kurcem gloginje mlatiti. Cuj to "Da ga neko spuca upaljacem", pa majstore sto ne odes pa ga spucas sam? Svima puna usta grobarstinje, i svi se gade na sve cigansko a za 10 godina koliko je cigana proslo kroz nas KK, FK, VK, RK i ostale klubove, kurcem niste mrdnuli vec "oprastali ruzne proslosti".
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.907
Reaction score
21.584
Provociranje i vrijeđanje članova
A koja si ti moralna vertikala pa sa 18 godina i 58 upisa ovde znaš ko je šta odavde radio, opraštao, prećutao i slično? Prvi ne bih nikad nikog gađao, to je sve hipotetički, kao kad kažeš jebaću mu majku, nećeš stvarno, to se samo tako kaže.
Ja da mrdam kurcem što su cigani prolazili kroz klub, sad sam sve video.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.682
Reaction score
22.524
Локација
Beograd
Na kladionici su limenkari favoriti. 1.85 na njih, 2.05 na nas.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.501
Reaction score
23.270
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Dve strane zbog jebenog upaljača i šuplje ciganske glave koju bi taj upaljač razbio.

Jedina nekakva kosmička pravda bi bila da napune onu svoju rupu navijačima i "viđenijim" navijačima, igraju između sebe, a onda da zemljotres od 9 stepeni po Rihteru, to sve zatrpa.

Kakav kurčev upaljač.

Samo ne nasedati na provokacije u ponedeljak, pa da zgazimo govna!
 

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
Skretanje sa teme
A koja si ti moralna vertikala pa sa 18 godina i 58 upisa ovde znaš ko je šta odavde radio, opraštao, prećutao i slično? Prvi ne bih nikad nikog gađao, to je sve hipotetički, kao kad kažeš jebaću mu majku, nećeš stvarno, to se samo tako kaže.
Ja da mrdam kurcem što su cigani prolazili kroz klub, sad sam sve video.
Ocigledno nekima ne vredi pisati da 04 nije godiste ali okej, mozda sledeci put nacrtam pa bude jasno. Koliko ko ima postova je inace neki reprer? Ti si "moralna vertikalo" imao 2.777 postova kad si dosao na forum?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.309
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Skretanje sa teme
Ocigledno nekima ne vredi pisati da 04 nije godiste ali okej, mozda sledeci put nacrtam pa bude jasno
Onda izmeni profil pre nego što hoćeš da se kočoperiš. Mada meni ne trebaju ni nick ni profil da ocenim godine.
Pri tome ne mislim ni da je a priori problem da neko piše sa 18 godina, ima dosta ovde mladih koji mogu svašta pametno da napišu.
 

Прилози

  • 0397AACD-4075-4B64-8F00-1D28B30EF4D4.jpeg
    0397AACD-4075-4B64-8F00-1D28B30EF4D4.jpeg
    285,7 KB · Прегледа: 79
Последња измена:
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
Skretanje sa teme
Ocigledno nekima ne vredi pisati da 04 nije godiste ali okej, mozda sledeci put nacrtam pa bude jasno. Koliko ko ima postova je inace neki reprer? Ti si "moralna vertikalo" imao 2.777 postova kad si dosao na forum?
ban ti je prošao skoro i opet nastavljaš isto, svima kontriraš i praviš se pametan
nemoguće je da imas preko 18 godina
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.313
Svi koji bi nekoga da gadjaju upaljacima, kovanicama, kojecime, pa okej, kupi ulaznicu pa ih idi gadjaj. Lako je se preko tastatura kurciti i tudjim kurcem gloginje mlatiti. Cuj to "Da ga neko spuca upaljacem", pa majstore sto ne odes pa ga spucas sam? Svima puna usta grobarstinje, i svi se gade na sve cigansko a za 10 godina koliko je cigana proslo kroz nas KK, FK, VK, RK i ostale klubove, kurcem niste mrdnuli vec "oprastali ruzne proslosti".
“Gadjanje upaljacem” je u prethodnim upisima upotrebljeno kao metafora, da bi se iskazao i naglasio bes koji takvi clanci u ciganskim medijima izazivaju. Ned’o Bog da svako ko napise da bi nekoga “hadjao upaljacem” stvarno to uradi, pa ne bi bilo dovoljno upaljaca u svim srpskim prodavnicama.
Prilicno je nejasno sta je tebe navelo na ovaj izliv besa prema ostalim forumasima, a nastupas sa pozicije nekoga ko je jedini dosledan i pravoveran i ko se ceo zivot, po citav dan, bavi prosloscu svih igraca Partizana, u svim sportovima, i ko svima njima, koji su igrali ili nekada rekli da navijaju za zvezdu “jebe kevu” 24/7… A podrazumeva se da “kurcem mrdas” vazda, da slucajno nekome od njih ne bi “ruzna proslost” bila oprostena.
Ako je tako kao sto sam opisao da mi se, “na osnovu tvog upisa cini”, onda nema druge nego da te forum, aklamacijom, proglasi za patrijarha grobarstinje.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.307
Reaction score
37.299
Jeb'o vas upaljač. Ili zolja ili ništa. :D

U ponedeljak moramo da odgovorimo na njihovu rukometnu odbranu, ako oni biju, moramo i mi. Pokazati im zube od prve sekunde i ne odstupati ni pedalj.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.212
Reaction score
33.478
Локација
vaginamandibularia
Skretanje sa teme
Sto se prepucavate sa likom koji laze za godine, mozda laze i za koga navija. A mozda je samo ukrao neciji nalog. Moguće da je neki sluzbin novinarcic poslat da dubokoumnim stavovima provocira. Paz kad koliko sutra u nekom kurviru izadje clanak kako navijaci Partizana planiraju ubisva klosarkasa iz predgradja upaljacima od kilo
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top