Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.433
Локација
Македонија
Da ne igramo sa mutiranom crvenom kuckom sada pa mozda bi poverovao kao sto ti kazes na osnovu desavanja u zadnje nekoliko nedelje. Ali ovako ipak mislim da je sve ovo kuhinja corave pudlice. Da smo nesto resili da menjamo ovi tkz novinarski smradovi ne bi doznali dok nije postalo zvanicno.
Drugo Tristan je jos dete normalno je da oscilira i Zeljko nije takav tip da otpise decka pa da tako kazem skoro u pocetak sezone (koliko ima nepuna dva meseca od kad smo poceli).
Tako da nek odjebu cigosi
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
338
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
pokusavam da se setim kojim postupkom na terenu je pomenuti momak pokazao da zna ciji dres nosi, koliko ga postuje i kakva mu je prilika pruzena u zivotu. Ono sto mi se mozda najmanje svidja je sto ne vidim trunku zalaganja, pozrtvovanosti ili bilo kakve dobre namere da doprinese u fazi odbrane. Sto je mozda najgore od svega to je tako od kada je momak krocio na teren, nista se od tog momenta nije promenilo koliko god da mu je pruzana sansa. Kapiram mlad je.. mozda ja na to gledam pogresno kao i uvek, nije iskljuceno.

Sto se mene tice putuj igumane i ne pitaj za manastir.. I da, pre ce da gledam jos jednog "crnca" koji ce dobro da oznoji dres, koji ce da se podredi kolektivu, koji nece da se stedi nego ovu nasu "talentovanu" decu. Pun mi ih je vise k tako talentovanih. Da da tinja ovo u meni vec neko vreme kada je pomenuti u pitanju.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.185
Reaction score
15.718
Локација
Beograd
Naravno pudlica na pinku gostuje u jutarnjem trenutno.
 

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
ban ti je prošao skoro i opet nastavljaš isto, svima kontriraš i praviš se pametan
nemoguće je da imas preko 18 godina
Pa sto se mog bana tice, pa okej, prosao moj ban od medec dana, a pre toga jos jedan isto od mesec dana, bez ikakvog upozorenja, bez ikakvih poena koje drugi dobijaju za mnogo veca sranja koje naprave. Ali ja jedan dan udjem na forum i pise ban mesec dana. Okej, posteno ga "odlezim" bez ikakvih pitanja administtaciji zasto ja dobijem ban na medec dana prosle prvog prestupa a neko drugi dobija neke poene. Okej, nista, guram dalje, onda dobijem jos jedan ban na mesec dana, opet bez ikakvih upozorenja i "poena". Aj neka vam bude, kad je pa zivot bio fer? Nikad, pa ni tad.

Sto se tice da sam lagao za datum rodjenja pri registraciji, pobogu, citate li vi sebe? Treba da ostavim nekome ovde i JMBG na izvolite, ili licnu kartu da vam nesto dokazujem? Kome, zasto? Koliko vas sme da ostavi licnu kartu da dokaze da nije napisao pogresan datum rodjenja?

Sto se tice lazi za koga navijam, tu pojedinci bas daju sebi za pravo da nekoga procenjuju, ocenjuju i optuzuju. To je najlakse uraditi, ali valjda jer se tako oslite pa dodje tamo neko vam lupne plusic, pa vam digne ego, ali se eto grobarstvo dokazuje na forumu nekoj Silviji ili kome jos. Video sam ovde kako se ljudi pozivaju na grobarstvo, "hajde dodji sutra na protest, docicu i ja" pa dodje momak koji je izazvan, a onda onaj drugi sto ga izazivao napise "Hahaha ja se zajebavao" i nikom nista. Ali eto on je valjda veci Grobar od mene jer se kurci po forumu. Neka bude.

Posto vidim da se ovde navrzli na mene jer sam ja eto najveci problem foruma, ja cu lepo u ilegalu, da citam forum kao sto sam ga citao i pre registracije, pri kojoj eto dobih 0 postova a ne kao neki 2.777.

Pozdrav za admine i urednike, nisam zeleo nikad nikome da pravim nikakve probleme, niti vama da imate posla u vezi mojih postova, uvek sam postovao vase odluke, tako ce biti i dalje, bio ja clan foruma ili ne, ne menja ono sta sam i ko sam. Jos jednom izvite sto sam vam ikad pravio probleme, nikad se nisam registrovao na forum iz te namere.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.468
Reaction score
28.992
Локација
Novi Sad


Da li ce ovako ostro da sudi i fmpu, pa da se malo ta rukometna kosarka vrati u okvire kosarke? Ili ce biti jos jedan sakupljac pudlicinih govana?
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.292
Reaction score
10.764
Локација
Beograd
Psovanje i provociranje članova
Pa sto se mog bana tice, pa okej, prosao moj ban od medec dana, a pre toga jos jedan isto od mesec dana, bez ikakvog upozorenja, bez ikakvih poena koje drugi dobijaju za mnogo veca sranja koje naprave. Ali ja jedan dan udjem na forum i pise ban mesec dana. Okej, posteno ga "odlezim" bez ikakvih pitanja administtaciji zasto ja dobijem ban na medec dana prosle prvog prestupa a neko drugi dobija neke poene. Okej, nista, guram dalje, onda dobijem jos jedan ban na mesec dana, opet bez ikakvih upozorenja i "poena". Aj neka vam bude, kad je pa zivot bio fer? Nikad, pa ni tad.

Sto se tice da sam lagao za datum rodjenja pri registraciji, pobogu, citate li vi sebe? Treba da ostavim nekome ovde i JMBG na izvolite, ili licnu kartu da vam nesto dokazujem? Kome, zasto? Koliko vas sme da ostavi licnu kartu da dokaze da nije napisao pogresan datum rodjenja?

Sto se tice lazi za koga navijam, tu pojedinci bas daju sebi za pravo da nekoga procenjuju, ocenjuju i optuzuju. To je najlakse uraditi, ali valjda jer se tako oslite pa dodje tamo neko vam lupne plusic, pa vam digne ego, ali se eto grobarstvo dokazuje na forumu nekoj Silviji ili kome jos. Video sam ovde kako se ljudi pozivaju na grobarstvo, "hajde dodji sutra na protest, docicu i ja" pa dodje momak koji je izazvan, a onda onaj drugi sto ga izazivao napise "Hahaha ja se zajebavao" i nikom nista. Ali eto on je valjda veci Grobar od mene jer se kurci po forumu. Neka bude.

Posto vidim da se ovde navrzli na mene jer sam ja eto najveci problem foruma, ja cu lepo u ilegalu, da citam forum kao sto sam ga citao i pre registracije, pri kojoj eto dobih 0 postova a ne kao neki 2.777.

Pozdrav za admine i urednike, nisam zeleo nikad nikome da pravim nikakve probleme, niti vama da imate posla u vezi mojih postova, uvek sam postovao vase odluke, tako ce biti i dalje, bio ja clan foruma ili ne, ne menja ono sta sam i ko sam. Jos jednom izvite sto sam vam ikad pravio probleme, nikad se nisam registrovao na forum iz te namere.
Šta ti imaš sa tom istom Silvijom?! I s kojim pravom moje ime uzimaš u usta?! Ko meni, tamo nekoj Silviji, dokazuje ovde, bilo gde drugde, bilo šta?! Evo, ta ista Silvija sme da pokaže ličnu kartu, imaš muda za isto?! Odjebi u skokovima, balavanderu...
 

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
69
Reaction score
133
Локација
Srbija
Etiketiranje igrača Partizana, prekriveni rasizam
Crnci se oznojili samo tako,po 100 koseva primaju u proseku, a Tristan je kao neki problem koji igra minut po utakmici.
Nerazumevanje kosarke je najveci problem danasnjih crnaca u Partizanu, igraju neku NBA kosarku,boli me uvo za odbranu, ubacicu 20 poena iz 25 suteva jer ja sam agresivan,preuzimam odgovornost,briga me za izgubljene lopte, zaboravljaju da ih je taj NBA sutnuo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.284
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Crnci se oznojili samo tako,po 100 koseva primaju u proseku, a Tristan je kao neki problem koji igra minut po utakmici.
Nerazumevanje kosarke je najveci problem danasnjih crnaca u Partizanu, igraju neku NBA kosarku,boli me uvo za odbranu, ubacicu 20 poena iz 25 suteva jer ja sam agresivan,preuzimam odgovornost,briga me za izgubljene lopte, zaboravljaju da ih je taj NBA sutnuo.
Šteta što ne postoji neki nadzorni organ za te “crnce” neki trener ili tako nešto…
 

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
184
Reaction score
440
Локација
Beograd
Sutra igramo mec protiv mutanata,vidim sudi Javor kao prvi sudija u najavi se sa njim vidi da ce biti cirkusa i prekida meca.Ocekujem pobedu ali nasta su sve mutanti spremni nisam pametan ne sumljam u Zeljka i nase momke.Poceli su bili jos od petka sa spinovima oko Vukcevica da poremete nam ekipu,nadam se nastavku pobednickog niza prvo njih pa onda onih iz Podgorice
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
426
Reaction score
2.771
Локација
Beograd
Sutra igramo mec protiv mutanata,vidim sudi Javor kao prvi sudija u najavi se sa njim vidi da ce biti cirkusa i prekida meca.Ocekujem pobedu ali nasta su sve mutanti spremni nisam pametan ne sumljam u Zeljka i nase momke.Poceli su bili jos od petka sa spinovima oko Vukcevica da poremete nam ekipu,nadam se nastavku pobednickog niza prvo njih pa onda onih iz Podgorice
Nije to sve...
Nezahvalnost državi, prva prozivka... skandiranje preCedniku druga(na sve se kači četvorooki kompleksaš iz pregrađa), tražimo raskid sa Aleksom(njegova kuhinja), Tristana raskidamo - njegova kuhinja(plus izvor nalog nekog umobolnika na tviteru-navijača FMP), država dala pare, rakočevićeva izjava od domaćim igračima i kao nekom ponosu sa prozivanjem KKP, deljenje ulaznica(za ovo bih pljuvao u facu, jebem im sve živo i mrtvo, i to zbog nepoštovanja i laganja o nama koji smo pošteno te pare za tu sezonsku dali, a znam neke koji su stvarno izdvojili od važnijih stvari životnih! Smradovi ne mogu da napune Pionir ove sezone, ej!!!! Mi ćemo im ga napuniti prvi put, a dao bog i koševima...). Sve ali sve u poslednjih 8 dana se to radi. Isti recept svaki put... i naravno da s e neki prime, da se raspravljaju, a ima podosta njihovih majmuna koji se popale i hoće za nešto da se svete i vrate Zeljku i igračima Partizana (koji sve i da je istina nemaju ništa ni sa čim) ne znaju ni oni za ša. Pa i dalje bi kukali za budžet da ih nije glavni slepac naterao da se zahvale za 10 milki... znači stari DB-ovac iz predgrađa nas sve radi po ko zna koji put, malo nas malo više njihove debile i stvara atmosferu nabijenu zlom...
Ovaj put se boji s razlogom... i mislim da ga odsustvo reakcije naših onako pomalo peče, nijedna izjava KKP kao odgovor na sve izrečeno, nejedan demanti... eno sad pogledah priča se i o drugarstvu Anđuše i Neodvića na našem YT kanalu...

Ne iznosim često želje pre utakmica, ali ovaj put toliko želim da pobedimo da je to nemerljivo sa bilo čim, eto da se na terenu izmerimo i dobijemo i ćao, a onaj jadnik da ostane da laje sa vujčinom i onim ćoravom rugobom u kariranom sakou... da laju sve do EL derbija, i onda da konačno zaćute.
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
360
Reaction score
2.244
Локација
Kraljevo
Oprostio bi nam i ubedljiv poraz od Valensije usled emocionalnog i fizičkog pražnjenja protiv fmp-a. Ovo je prva od više utakmica koje će obeležiti sezonu. Po pravilu smo dobijali one manje bitne, red je da tim sa ovakvom hemijom i stručnim štabom prekine katastrofalan niz u sns/fmp/rsb jami.
Pudlica je gostovala danas kod šizofrene jeremićke, kaže da nije sramota izgubiti od tima projektovanog za osvajanje EL.
Nervoza im je na max., nadam se da će da se obistini nečija prognoza ovde da oni neće moći da zaustave naš napadački potencijal.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.155
Reaction score
3.671
Brine me to sto je trenutno fmp u boljem ritmu (dvije EL pobjede) i za sada terapija Ivanovicem daje rezultate.
Mnogo bi nam znacila pobjeda. Sasrali bi se za sledece utakmice.

Nadam se da ce biti koji minut za Tristana. Cisto da im spakuje koji poen prije puta.

Neko napisa da nasi 'crnci' zaboravljaju da su skartirani u NBA + progutan mamac za Tristana. Jedan tuzan komentar.
EDIT: Ubjedjen sam da je Zeljko tankovao spansku turneju zbog sutrasnjeg meca. Ocekujem jedan mocan Partizan.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Jeste Ivanović napravio pozitivan efekat, pobedili su par mečeva, ali veoma srećno u neizvesnim završnicama.
Neko ih mora i nakantati pa se nadam da ćemo to biti mi.
Ako budemo igrali napadački kao protiv Makabija, Reala, neće moći to da isprati ni njihova isilovana odbrana sa sve domaćinskim suđenjem.
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
338
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
obzirom da mi kao odbranu od pika ( najmanje bolno resenje ) najcesce biramo da preuzimamo, bice zanimljivo videti njihovu ideju / plan u tim situacijama. Da li ce se vise napadati m/m preko igraca iz spoljne linije ili ce da spustaju dole loptu na niski post. Pritom oni imaju dosta dobro razradjene te automatizme kada niski ostane sa visokim dole, dovoljno brzo prepoznaju te situacije i poprilicno lako ostvaruju te ulazne pasove.

sto se tice nase igre u napadu, kao i u dosadasnjem delu sezone sve ce zavisiti od naseg suta spolja. Iskreno ( iako bih to voleo ) ne ocekujem da ce u nasem prvom mecu protiv njih prikazati neke setove gde cemo ih napadati preko niskog posta ( mislim na njihove spoljne igrace ).

ocekujem losu obranu perimetra ( i dosta njihovih otvorenih suteva za 3 ) usled nase zelje da pokusamo da odbranimo reket. Sto se tice def. skoka valjalo bi da neko od vernika sutra ode do ustanove da zapali neku svecu.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Jeste Ivanović napravio pozitivan efekat, pobedili su par mečeva, ali veoma srećno u neizvesnim završnicama.
Neko ih mora i nakantati pa se nadam da ćemo to biti mi.
Ako budemo igrali napadački kao protiv Makabija, Reala, neće moći to da isprati ni njihova isilovana odbrana sa sve domaćinskim suđenjem.
I protiv ekipa koje nisu bas u formi ( pre svega Alba, asvel tu i tamo ).. Makabi bio ocajan a imali napad za pobedu...
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
847
Reaction score
639
Kako god, biće verovatno utakmica na nož, na jednu loptu, na trenutak inspiracije, jaki su i musavci, plus prljavi i na terenu i van njega, moramo odigrati ponajbolji meč sezone da ovo izvučemo. A brat bratu, vreme je da ih dobijemo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top