Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Jel raskinusmo ugovor sa Tristanom... jel Avram našao novu sredinu? Lepo rekoh sta će da bude... naši u klubu i u ekipi nisu dovoljno ozbiljno shvatili tu tekmu i ono čega sam se plašio se i desilo... i dalje me drži neka ogorčenost, ne mogu da verujem da na onu bolest i prekid naši izađu onako mekano u nastavku, do tog momenta je bilo 18:17 za nas... pa ono povlačenje u saplitanje Lazić što napravi nad Ledejem... ej bre, to su oni i kad su bolji odvratni su.
Oni osmesi na kraju nekih naših igrača su sramota, da gleda navijač Partizana, onakvu kurcobolju, ne mogu ja to...
Mislio sam da će mi u zrelim godinama, posle tridesete biti lakše, jbt meni je još gore! Gde je strast, gde je želja da se baš pred protivnikovim navijačima pokažeš, sportska drskost, ništa a?
Hoćemo li ostati ekipa koja može samo da dobija bitne tekme dok je guraju navijači...
Ja idem večeras na tekmu i razmišljam, jbt šta se ja ložim kad većinu njih dole boli kurac, ono kao ne boli ih, al stav je "porazi su sastavni deo igre", da al nema toga u Partizanu, to možes u Asvelu d kažeš jbt zivot! A opet ću kad dođem veceras da se ložim.

Nijedna ljubav nije dobra ako je jednostrana, oće li igrači da nas rade i stalno pričaju kako i "oni vole nas i klub" ili ćemo videti to, u pre svega stavu, žaru i borbi... daj nam sve, ne daj protivniku ništa! To oću, pa nek bude i poraz.
Partizan je bolest.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Sta je sa Smajlijem, da li neko zna? Stvarno bolestan ili neki revolt? Cini mi se da je Zoc na njega nesto ispizdeo...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja svaki put pred susret pred bud voli ili cedevitom, očekujem da neko postavi Pantićev monolog sa koka kolom i čuvenom "budućnost voli, koga voli?" i svaki put se razočaram...
Aj da prekinemo više ovu govnjivu seriju, red je da neko fasuje...
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Definitivno utakmica od ekstremne vaznosti.
Idemo momci! Samo imajte na umu koju svetinju branite!
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Bravo Grobari...u hali ako ima 500 dusa. Ipak smo navijaci rezultata

Ipak se malo vise popunilo, ali treba vise ljudi
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.453
Локација
Македонија
Sta je sa Smajlijem, da li neko zna? Stvarno bolestan ili neki revolt? Cini mi se da je Zoc na njega nesto ispizdeo...

Koliko mene secanje sluzi on je sjebao prst u Spaniju i bio mu je imobilisan sa savetom da tako bude 6 nedelja. Ono sto se pojavio sa cigosima je bilo izuzetak svakako treba da pauzira ne verujem da ima nekih drugih problema.

Ajmo napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top