Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Uz malo zakasnjenje, otvara se i ova tema.

Sam naslov ove teme dosta toga govori, solidno odigrana prva sezona sa povratkom Zeljka Obradovica, ali finale iste je bilo loso, trofeji su izostali.
Za pocetak nadamo se da ce se to promeniti, ABA liga nam je prioritet, ako ne onda daj sta das, daj da osvojimo Evroligu! :D

Za sada, na raspolaganju imamo sledece igrace:
- Dusan Miletic;
- Ioannis Papapetru;
- James Nunnaly;
- Dante Exum;
- Tristan Vukcevic;
- Mathias Lessort;
- Greogor Glas;
- Balsa Koprivica;
- Yam Madar;
- Alen Smailagic;
- Zach Leday;
- Aleksa Avramovic;
- Kevin Punter;
- Uros Trifunovic;
- Danilo Andjusic.

I verovatno jos nekoliko juniora koje cemo da pozovemo na pripreme.

Zna se raspored utakmica u ABA ligi, pocinjemo prve dve utakmice u Zegrebu i Skoplju

Uskoro ce biti poznat i raspored priprema, a pre toga verovatno i cena sezonskih ulaznica.

Na ovoj temi pisite o igracima u trenutnom rosteru, pripreme, nastupa nasih igrac za resprezentacije (bice toga u septembru), ABA Ligi.

Ima posebne teme za transfere, upravu i Evroligu.
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Ko ume da iskopira text iz "bljuca".vidim da ce biti problema sa prenosima utakmica. Ukratko.necemo moci sve da gledamo...
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Ma da , realno nema šanse da nas ne prenose , imaju 100 arena , prenosiće sve utakmice Aba lige, a kamoli nas i mutiranih.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Evroligu prenosi sport klub.Svakako ima dosta kanala tako da uglavice nas umesto utakmice bugarske lige ne brinem :D
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Prenosiće se sve, naravno. Nego taj problem što pominju je oko preklapanja sa utakmicama fmp-a pa kao košarkaški zaljubljenici neće moći da odgledaju obe utakmice a pošto nas zabole kurac za fmp i njihove utakmice - problema nema.

Sportklub prenosi Evroligu, Arenasport ABA ligu i to je jasno.
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Kad smo vec kod prenosa Evrolige, s obzirom da nemam Sportklubove nego samo Arene, koju aplikaciju/sajt predlazete? Plan je da preko kompa pustam na TV, medjutim divlji sajtovi gde nalazim strimove ne podrzavaju Chromecast (tacnije, pusti se ali negledljivo secka) pa sam planirao da platim neki servis sa strane. Naravno, full HD sliku ocekujem. :D
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
Kad smo vec kod prenosa Evrolige, s obzirom da nemam Sportklubove nego samo Arene, koju aplikaciju/sajt predlazete? Plan je da preko kompa pustam na TV, medjutim divlji sajtovi gde nalazim strimove ne podrzavaju Chromecast (tacnije, pusti se ali negledljivo secka) pa sam planirao da platim neki servis sa strane. Naravno, full HD sliku ocekujem. :D
Ako si u mogucnosti pretplati se na euroleague.tv
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Ja sam se pre 2 godine pretplatio na neki neki eon sport paket, 800 din mesečno ( sport klubovi + nova sport i kada igra reprezentacija ubace i novu s). To je isto sranje kao ona arena cloud. Mozes valjda da gledas preko pretraživača i uz to da instaliraš aplikaciju na 2 uređaja (mobilni, smart tv..). Pazi, tako je bilo pre 2 godine, moguce da su sad uslovi, ponuda i cene drugačije.
Ja imam smart tv, ali nije android, niti u store-u imam EON aplikaciju, pa povezujem laptop sa tv-om i tako gledam.
Sad dal je FHD ili HDReady, jebem li ga.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Kad smo vec kod prenosa Evrolige, s obzirom da nemam Sportklubove nego samo Arene, koju aplikaciju/sajt predlazete? Plan je da preko kompa pustam na TV, medjutim divlji sajtovi gde nalazim strimove ne podrzavaju Chromecast (tacnije, pusti se ali negledljivo secka) pa sam planirao da platim neki servis sa strane. Naravno, full HD sliku ocekujem. :D
Najbolje ako imaš nekoga ko ima SBB, skine EON aplikaciju i napravi nalog sa podacima iz SBB ugovora, da tebi te podatke, skineš na telefon, kompjuter, cast-uješ na TV i to je to. Mi tako gledamo Arenu, na burazerov nalog.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.131
Локација
U pizdi materini
Koja aplikacija mi treba za arene ?

Ovo za sbb potpisujem i ja tako imam EON pa mi se konačno isplati fckn SK. Nađite nekoga da vam šeruje nalog ima baš dosta njih sa sbb i viškom naloga, ranije je bilo ja mislim tri po korisniku.
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Najbolje ako imaš nekoga ko ima SBB, skine EON aplikaciju i napravi nalog sa podacima iz SBB ugovora, da tebi te podatke, skineš na telefon, kompjuter, cast-uješ na TV i to je to. Mi tako gledamo Arenu, na burazerov nalog.
Probao sam to i nisam imao opciju da castujem (ono dugme sto recimo Youtube ima) vec sam morao desni klik > chromecast i seckalo je. Probacu preko telefona, u suprotnom mislim da cu uzeti pretplatu na Evroligin TV. Kosta samo 3800, tako da je dobra cena za celu sezonu, pogotovu jer cemo igrati i F4 :D
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.124
Reaction score
15.395
Локација
Beograd
Kad smo vec kod prenosa Evrolige, s obzirom da nemam Sportklubove nego samo Arene, koju aplikaciju/sajt predlazete? Plan je da preko kompa pustam na TV, medjutim divlji sajtovi gde nalazim strimove ne podrzavaju Chromecast (tacnije, pusti se ali negledljivo secka) pa sam planirao da platim neki servis sa strane. Naravno, full HD sliku ocekujem. :D

Probaj sa sajtom RD Live, ja tamo nikada nisam imao problema sa strimom, uvek je odličan.
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
319
Reaction score
1.219
Локација
Београд
Koja aplikacija mi treba za arene ?

Ovo za sbb potpisujem i ja tako imam EON pa mi se konačno isplati fckn SK. Nađite nekoga da vam šeruje nalog ima baš dosta njih sa sbb i viškom naloga, ranije je bilo ja mislim tri po korisniku.
Ово и мене занима јер имам све СК-ове и Нову С пошто сам на СББ кабловској, али зато немам ништа од Арена. Знам за Арена клауд, али много је бато 13 евра месечно само због Арена (остали канали из пакета су буквално вишак).
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Koja aplikacija mi treba za arene ?

Ovo za sbb potpisujem i ja tako imam EON pa mi se konačno isplati fckn SK. Nađite nekoga da vam šeruje nalog ima baš dosta njih sa sbb i viškom naloga, ranije je bilo ja mislim tri po korisniku.
Odavno je pet uređaja, osim ako nešto nije promenjeno. Imaš i neko podešavanje Home, to je kao Cast al' ti se sav sadržaj sa telefona prenosi na TV, bilo koja poruka, poziv, štagod, dok traje utakmica ili šta već gledaš.
@Навијач Партизана, isto samo u kontra smeru, nađeš nekoga ko ima MTS, Orion, pa isti postupak.
 

Živan

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
49
Reaction score
128
Локација
Ulaz N
https://tv.euroleague.net/ Po ovome sa sajta Evrolige ima opcija gledanja cele sezone za 3770 dinara, ali lično nisam koristio. Ako neko jeste može ovde napisati utiske o kvalitetu slike, da li secka prenos i da li ima aplikacija za tv.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.492
Reaction score
21.567
Локација
Beograd
Ja sam SBB-ov korisnik, ali za Arene sam skinuo Orion na fon, plaćam 1100 mesečno za sportske kanale (sve Arene) i možete što preko fona ili da prebacite na TV.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.121
Reaction score
1.863
Локација
На ЈУГУ Канаде!

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Probao sam to i nisam imao opciju da castujem (ono dugme sto recimo Youtube ima) vec sam morao desni klik > chromecast i seckalo je. Probacu preko telefona, u suprotnom mislim da cu uzeti pretplatu na Evroligin TV. Kosta samo 3800, tako da je dobra cena za celu sezonu, pogotovu jer cemo igrati i F4 :D
Pa onda vidi dal ti tv podržava eon aplikaciju. Ako podržava uzmi od nekog ko ima sbb paket a ne koristi aplikaciju za tv. Generalno vecina ljudi koja ima jedan tv to ne koristi. I to je to.

Naravno internet ne sme te da ti bude Mts-ov.
Ili ExeNet (Sadašnja Supernova) ili NetNet...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top