Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.530
Reaction score
3.680
Локација
Beograd
Vidim start, gostujemo Albi, pa zatim Baskoniji, lepa prilika da ostvarimo jednu, a zasto da ne i dve pobede na strani, onda kuci imamo u duplo kolo Milano, zatim Virtus, onda nam dolazi Zalgiris, sto ne bi krenuli sa 5-0 u Evroligi i zagolicali mastu vecina nas?
Samo nemoj da bude 1:4 ili 2:3 pa da krene pljuvanje. :)
Uzgred i ja verujem u Papa. Mislim da ce biti borben i da ce on biti onaj koji se baca u reklame po svaku loptu. Svakako i najkomforniji ce biti u atmosferi Arene od svih.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
356
Reaction score
948
Локација
Banja Luka
Čini mi se da se Papapetru, od igrača,Partizana, najsrdačnije pozdravio sa Vukčevićem, pa me zanima otkud to?
S obzitom na generacijsku i lokacijsku razliku? Neko će mi znati reći.
 

Haris_Brkić

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
929
Reaction score
7.156
Čini mi se da se Papapetru, od igrača,Partizana, najsrdačnije pozdravio sa Vukčevićem, pa me zanima otkud to?
S obzitom na generacijsku i lokacijsku razliku? Neko će mi znati reći.
Sa njim je radio letos individualne treninge pre nego što se priključio reprezentaciji. Bio je i video prilog na Partizan TV.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.186
Reaction score
2.809
Локација
Где год ОН да игра!!!
Јуче је Ексум био на тренингу. Значи ли то да ће ипак ићу у Москву? Жељко је по пвратку у БГ рекао да ће имати паузу 10-ак дана због лакше повреде.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Та лакша "повреда" је тежина. Мора да стеше тибу, а Жоц био одушевљен и намерен да га не води у Москву :buhaha
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513

Upravo sam ovo kupio. Cini se skroz ok. Kao odlicno potrosenih ~25 evra. Podseca na DAZN, ima aplikacija za Samsung smart TV. Nema zezanja sa losim kvalitetom slike preko nekog streama, loseg ilegalnog IPTV ili neke gluposti. Jedva cekam, UHD i uzivanje. Vrhunac bi bio da budu i lokalizovani komentatori kao sto je za DAZN. Sacekacemo da vidimo.

P.S. u linku na tviter objavi KKP ima partizan kao izvor koji je doveo musteriju, pa mozda nesto ide i nasem klubu od ovoga. ili makar ce ga posmatrati drugacijim ocima ako vide neki primetan broj pretplata. bilo kako bilo, koristite taj link.

Jel zna neko kakva je situacija ovde što se tiče komentatora?
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Euroligini komentatori na engleskom, kao na svim hajlajtsima koje objavi Euroleague YouTube kanal.

Imaju stvarno odlicne komentatore, jako prijatni i razumni za uši i dobro košarkaški potkovani, nije neki brdski engleski. Za EL TV komentariše i nama čuveni "the trojka!"
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
703
Reaction score
1.356
Локација
Beograd
Mnogo je bolje da ocekivanja od njih budu manja, a da "iznenade", nego li da ocekivanja budu na maksimumu, a da rezultat bude nedovoljan.

Imas gomilu kvalitetnih igraca koji se ne snadju u drugu sredinu, Exum i Papapetru su kvalitetni igraci, ali misljenja sam da ce teze da se adaptiraju nego li Naneli na primer.

Papapetru nije igrao van svoje zemlje, Exum je tek jednu sezonu van NBA, dok na primer Naneli je u Evropu godinama i njegova adaptacija je mnogo brza i laksa.

Takodje na Danteove poene se ne mozemo osloniti, jer nije neki suter, sto ne znaci opet da nije top igrac, ali on ce svoje poene isporucivati na drugacije nacine.

Onda da ocekujemo TOP 12, pa ako bude bolje, da se pozitivno iznenadimo :D

Ja uvek volim da gledam pozitivnu stranu, ali nesto razmisljam, nije lose imati nekoga kao sto je kolega Ilyasova, sa crnim mislima :) Cisto da imamo nesto da nas zulja, znate kako kazu za kamencic :D
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Da li je neko upoznat kada i kako je moguće kupiti karte za Barselona i Real.
Pošto planiramo nas trojica da idemo, pa da znamo na vreme da uzmemo.
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
353
Reaction score
2.218
Локација
Kraljevo
Da li je neko upoznat kada i kako je moguće kupiti karte za Barselona i Real.
Pošto planiramo nas trojica da idemo, pa da znamo na vreme da uzmemo.
Ja sam uzeo za Barselonu na njihovom sajtu, s' tim što ne možeš da izabereš tačno mesto gde ćete sedeti već odabereš tribinu i oni ti dodele mesto dve nedelje pre. Za Madrid još nisam video ponudu na njihovom sajtu. Ukoliko uzimate tri ili više karte za barsu, možeš da iskoristiš kod FCB25 i imaš popust od 30%.
 
Последња измена:

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ja sam uzeo za Barselonu na njihovom sajtu, s' tim što ne možeš da izabereš tačno mesto gde ćete sedeti već odabereš tribinu i oni ti dodele mesto dve nedelje pre. Za Madrid još nisam video ponudu na njihovom sajtu. Ukoliko uzimate tri ili više karte za barsu, možeš da iskoristiš kod FCB25 i imaš popust od 30%.
Hvala.
Jbg mogao si s nama taman da iskoristiš popust :D
Šta podrazumevaš pod tribinom? Ova mesta iza koševa od 23-25e?
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.496
Reaction score
21.590
Локација
Beograd
Imaš, Arena Premium 2.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top