Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Ja samo da napomenem da je kapiten Kevin Panter jedini nekako uspeo da ima negativan + - :D

Sto se utakmica tice, cekam sezonu, ovo je bio prijatan trening za posmatranje.
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Podrska od Zdjelara i Mura,dobra timska igra,dobra igra u oba pravca,ma milina za gledati. Konacno da se uzivalo u igri i gledanju tekme,bez nerviranja utakmica dobijena dvocifrenom razlikom. Lepo rasporedjena minutaza za sve igrace! To je Partizan,sve cestitke i da se nastavi sa pobedama!!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Solidna partija. Lesor jedini od svih igrača koji su igrali - bez poena.

Tristan sve bolji i ozbiljniji, Papapetru lep debi, Anđuša jako dobar.

Ostali klasika i trebalo bi da bude sve kako treba.

Zenit u subotu ozbiljnija provera pa ćemo videti.
 

Magma84

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
199
Reaction score
1.395
Локација
Beograd
Kakav amaterizam od ovog izvjestavanja sa danasnje utakmice od strane Tegetlije…pocniv od ovih kadrova

Dallas, van minut, jur ekspektejšn in cska…frst hau ar ju….
Dobijam neopisiv transfer blamcine kad god Tegeltija intervjuise nekoga. Preznojim se koliko mi je neprijatno…. U 2022. godini je potpuno nepristojno da jedan novinar nema funkcionalno znanje engleskog jezika (pritom novinar koji pokriva klub u kome od 12 igrača 7 ne govori srpski).
Izvinjavam se za off ali me mnogo iritira taj nivo zatucanosti da čovek 20 godina ne zeli da nauci 50 reci engleskog i pravilno ih izgovara. Bolelo bi me uvo da on predstavlja/blamira sebe lično….
 

Nikos

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
228
Reaction score
828
Локација
Novi Sad
Ja vise i ne gledam njegove izveštaje. Samo se nerviram.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.147
Reaction score
3.633
Tanko je ovo, jbg. I naprijed a jos vise pozadi. Ispadamo u odbrani da strasno. Ocekuje da sa Aleksom i Exumom bude druga prica. Napad sa 70% za 2P i 50% na 3P nije nesto sto se cesto desava.
Sto se kretanja tice, iz aviona se vidi da su Madar i Perperoglu kao iz nekog drugog filma zbog EP. Nadam se da ce igra biti tecnija do pocetka EL i da ce sve leci na svoje mjesto.

Svaka vam cast, ali ja nisam mogao bez nerviranja. Cijelo prvo poluvrijeme. Razlika u kvalitetu je nemjerljiva i ova Lokomotiva nije ni blizu onih ranijih sastava.
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
ne mogu da zamislim kako bi trnjem bio osut kolega da nije na forumu 11 godina :D :D :D

Jaki smo ko crna zemlja, Papapetru najbolje pojacanje u poslednjih x godina. Naneli rutinski, imam osecaj da spavajuci moze da strpa 15 poena svakom, Panter ima bolje finese da iskreira sut ali lakoca sa kojom Dzejms igra je prelepa za gledanje.
Tristan i Madar danas 10x bolji nego pre 3 meseca
Jedino Trifa brine i dalje..
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Vukcevic je top talenat, jedno 3 put veci od Smailagica i nadam se da ce ovaj drugi kad se oporavi biti 12ti igrac ili igrac za "garbage time".
Lokomotiv Kuban je za nijansu jaci od Splita, cekamo pocetak Evrolige i da vidimo sta moze ovaj nas tim, jedno je sigurno, niko nece sigurno upisati pobedu protiv KKP i da nam nedostaje igrac pod kosem.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Na mene su najviše ostavili utisak Papapetru i Anđušić (obojica su imali brutalne procente šuta).
Vukčević i Madar deluju dosta iskusnije nego prošle sezone, mislim da će biti ozbiljna minutaža za njih, makar u ABA.
Videćemo dalje, imali smo neke loše segmente u igri (uglavnom u 2. četvrtini), ali drugo poluvreme odlično.
 

Yaps79

Početnik
Учлањен(а)
02.07.2022
Порука
4
Reaction score
5
Локација
Jagodina
Meni se Papetru baš baš dopao. Inteligentan igrač,čita situacije,prati sve na terenu. Reket nam tanji,al spoljna linija, iako nekomletna kida. Videćemo još,ovde je zalaganje i borbenost bila na novou i kakvom treba da bude. Samo još da se izbrusi do kraja.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.128
Reaction score
1.991
Локација
u srcu šesnaesterca
Sad mi je jasno na koga je O’stoja mislio pod najvecim pojacanjem. Papa i Panta su igraci xtra klase, bice ovo sezona za pamcenje
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top