Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Kol'ko sam video Panter je dosta vremena proveo sa loptom u rukama kad nije bilo Madara na terenu, a on kad uzme da kreira/glumi pleja to je žali Bože... Nadam se da je to sad silom prilika jer nema Alekse i Exuma...
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
Partizan duguje mnogo.
Ove godine je potrošeno mnogo.
Ako se ne napravi rezultat ove godine, ne vidim uopšte scenario u kom će se i sledeće sezone krenuti sa ovim gasom i ambicijama.

Sezona počinje za 7 dana, a sam Željko je rekao da kad krene sezona i utakmice na 2 dana više nema vremena za treninge i pripreme utakmica, nego samo neke brzopotezne.

Pritisak će biti ogroman, očekivanja, a u takvim uslovima je teško napraviti rezultat.
I više me ne zanimaju ničije zasluge, ja sam navijač Partizana, a ne Duleta ili Željka. Finansiram klub svojim skromnim dopironosom, kao i hiljade drugih ljudi, 10 godina čekam neke rezultate i više nemam strpljenja.

Željko ako ne može, neka dovede neku pomoć. Više nije stvar u igračima.
jel ti navijas uopste za Partizan pa da pises ovakve stvari posle prijateljske utakmice?
komentarisi igru, napad pdbranu daj misljene, ovo sto si napisao je sigurno jedan od sramotnijih upisa koje sam video ovde
za nekog ko prati Partizan 10 godina ovo sto sad gleda je uspeh, ne znam o kakvom ti uspehu pricas? Igramo EL ? ABA nije jos ni pocela?

Zeljko zovi Zmaga Sagadina u strucni stab za pripremne utakmice da uspokojimo grobariju

procitah 10 strana odjednom al ovaj post od pre 5 strana sigurno drzi prvo mesto za najgluplji post decenije, brate evo ja ti se izvinjavam licno ako ti nesto znaci sto si platio sezonsku i gledaces evroligu i izgubili smo od zenita na pipremama
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Jel zna neko da li ima negde snimak ovih utakmica sa kupa?
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ide prenos na Arena Sport 1 sada od 16h.

Za kompletne snimke utakmica ne znam, highlights-e sam pogledao na YouTube-u ali nisam guglao cele utakmice.
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Da da, mislio sam na kompletne utakmice, ako neko nadje neka posalje :D
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
Prvo poluvreme gotovo vodimo ako se ne varam 7 razlike

Madar dobar, bice prvi plej sigurno ove sezone, kao sto sam rekao ranije ocekujem da ga prodamo na polusezoni za punu njegovu vrednost koja ce u tom momentu biti na najvisem nivou.
Panter poceo lose ali se uveo bacnjima u mec poluvreme zavrsio sa 10 poena, selekcija suta tu i tamo, ali treba njemu dati te suteve pred swzonu da udje u ritam.
Trifa cak i OK, pogodio otvorene suteve, imao jedan ulaz dobar do kraja, selekcija suta brine
Lesor dobar protiv Reynoldsa, koji je prototiv osrednjeg EL centra, slican i ciganinu Martinu, raduje njegova dobra partija, Balsa kriminalan danas, svakako, bice to bolje od njega siguran sam
Naneli doktor, sve sto je sutnuo ubacio je, a Panter mu je nekoliko lopti vrucih pred kraj napada poslao. Steta sto nema kreciju kao Panter ubedjen sam da bi bio produktivniji, valjda ce Zeljko da napravi za njega nekoliko napada.
Andjusic los, Papapetru od kog najvise ocekujem nit smrdi nit mirise zasad, ali ne brinem, za njega su takmicarske utakmice, covek se secao celo leto sad ga boli k da igra protiv uniksa pripremnu utakmicu. Za njega ne brinem ni najmanje.

Vezbamo odbranu brza udvajanja cim se igrac okrene ledjima kosu na 45 stepeni (visok igrac), ili poslednjih 5 sekundi napada udvajamo sa prvog pasa i pomazemo
Madar primio sam 9 poena na trojke, ali kapiram da je to Zeljkova zamisao za ovu utakmicu. Mozda ekipe protiv kojih igramo (Nisam studirao) nemaju sutere koji ce kazniti takvu odbranu.
Poslao sam Zeljku poruku da ne eksperimentise jer nije ni vreme ni mesto, nek eksperimentise u prvom kolu EL il protiv Cibone, jer grobari vracaju sezonske masovno, videcemo da li ce me poslusati.

Sve u svemu ok.
Daryl Macon iz Unicsa moja zelja jos iz vremena Pao-a. Treba mu jak EL tim da pokaze sta zna, siguran sam jedan od boljih bekova u Evropi.

Kratak sazetak posto nema prenosa
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.138
Reaction score
27.905
Локација
Из Чикага (моји...)

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Inače obavezno odjebati ova VTB proseravanja i turnire ubuduće.Sudjenje je očajnije nego na evropskom prvenstvu.Isključiti Pantera nakon dve njegove reakcije i posle dva kriminalno nedosudjena faula nad njim od strane neke rusve verzije Lazića je bezobrazno.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Moze li neko objektivan a da to nije Iliasoyva ili Spalding, da mi kaze koji je nivo ove ekipe Uniksa?
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Inače obavezno odjebati ova VTB proseravanja i turnire ubuduće.Sudjenje je očajnije nego na evropskom prvenstvu.Isključiti Pantera nakon dve njegove reakcije i posle dva kriminalno nedosudjena faula nad njim od strane neke rusve verzije Lazića je bezobrazno.
Ista asocijacija. Preslikani lazić. Verujem da bi Dule povuko ekipu da pukne bruka. Sramota.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Meni je čak i delovalo u jednom trenutku da će Žoc da povuče ekipu ali se smirio.
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
Uniks je bio dosta dobar prosle godine ali to nije ista ekipa, niko ne moze objektivno da ti kaze jer ovi ruski timovi su veoma teski za benchmark trenutno sa bilo kim, cak i izmedju sebe.
Po nekom mom misljenju ovaj unics je u rangu cigana, albe, prosle sezone su imali ekipu za top 8 ali perasovic je erasovic
 

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
175
Reaction score
980
Pošto su završene pripreme da i ja malo prokomentarišem. Generalno sam zadovoljan. Ima tu dosta loših stvari, prvenstveno u odbrani, ali mislim da se vide obrisi nečega što će tokom sezone biti sve bolje i bolje, ne treba se u prijateljskim utakmicama ginuti i rizikovati bilo šta. U napadu sam vidio dosta smisla, ogroman napredak u odnosu na prethodnu sezonu i ono šta Žoc želi, odličnih akcija za igrače koji treba da trpaju i tu sam prezadovoljan, s obzirom da sezona tek treba da krene i na igrače koji nedostaju, a biće jako jako bitni.

Što se konkretno turnira u Moskvi tiče, pokazao je dosta dobrog i lošeg, ali kad se sve sagleda žao mi je što smo uopšte išli tamo, jer smo od strane sudija tretirani kao da smo iz Kijeva, u svakoj utakmici su direktno uticali na rezultat i sjekli nas konstantno i uvlačili u negativne sekvence. Ovo što su danas uradili Panteru je jedna velika sramota, kod prve nesportske smo imali sreće da ga onaj magarac nije povrijedio, a kod druge je on na Panteru napravio dvije nesportske, nakon čega je Kevin reagovao. Ja bih na Željkovom mjestu povukao ekipu sa terena i nabio ih sve na kurac.

S moje tačke gledišta smo DOBRI, a bićemo sve bolji. Imamo talenta, imamo kvalitet, imamo se čemu nadati.

Srećno u novoj sezoni. Naprijed Partizan!
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.031
Локација
Uvek uz Partizan
Vidim da ovima iz uniksa ovo treće mesto znači ko plasman na final4 jebem im mater svima na čelu sa ovim dimitrijevićem. Kraj utakmice naši stali, a ovi idu na zakucavanje. A ona fora kada se za foliranje šuta na centru terena dodeljuju tri bacanja, to je generalno u košarci mogao da smisli samo kompletni idiot. Suđenje danas sramota. Nadam se da je ovo naše poslednje učešće na ovom vtb kupu.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Žbanov ljigica... ok tekma, moglo je to bolje... e sad da vidimo kako je kad krenu takmičarske.
Nek je sa srećom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top