Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jebeni Dimitrijević nas sam dobije jbt.

Pripremne utakmice - dosta loš utisak.

Videćemo kada počne sezona sad sledeće nedelje.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
@Brka što su naši stali to je pitanje za njih. I sam znaš da mi nikad ne stajemo, nego uvek igramo do kraja.


Mnogo fali plej u ovakvom rosteru. Kada izađe Madar odmah počinje da škripi u napadu. S druge strane vidi se da on još mnogo mora da jede masno, jer ga ovaj Dimitrijević prolazi savki napad tako lagano da to nije normalno. A sličnih su konstitucija. Čak je po wikipediji madar teži dva kila. Znači mora da jede samo krtinu. masno da izbaci.

Plašim se da će Balša teško moći da se nosi sa ozbiljnim centrima.

Drago mi je da je Trifa pokazao nešto na ovoj. Nadam se da će biti bolji ove sezone, prošle je ušao u neku tešku blokadu.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Iskreno, drago mi je da ulazimo u sezonu, dosta više ovih egzibicija i isprobavanja petorki i različitih uloga. Nadam se da imamo dosta feedback-a da struka svakog pojedinca postavi na pravo mesto u sistemu.

Meni lično je žal što još uvek nismo videli šta možemo kompletni. Dubina rostera nikada kvalitetnija i konkuretnija, ima fluidnosti ofanzivno, dobrih stvari defanzivno, neka osnova postoji - treba je nadograditi i pretvoriti u rutinu kroz sezonu i mnogobrojne utakmice.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Timsku igru ne zelim da komentarisem dok ne krene sezona, a i pored toga, nije bas da sam u stanju da pisem strucne analize.

Kada je rec o samim igracima, i utiscima sa ovih priprema, Naneli mi deluje da ce biti pravi vodja ove ekipe. Gotovo uvek nadje najbolje resenje. Papapetru je veoma inteligentan igrac. Njih dvojicu treba imati u prvoj petorci kada god se lomi rezultat.

Madar i Vukcevic su na mene ostavili dosta bolji utisak nego prosle sezone, i nadam se da ce ovaj drugi imati mnogo vecu ulogu. Voleo bih da vidim da popizdi i da duh Vladimira Lucica udje u njega. Za razliku od njih dvojice, Smailagic je, do povrede, izgledao podjednako ocajno kao prosle sezone.

Centarske pozicije ce nam, bojim se, biti najveci problem. Lesor i Koprivica su izgledali dosta tanko kroz cele pripreme. Uveren sam da Lesor nije za prvog centra u EL. Ni Koprivica nije bas za evroligaski nivo, ali, on je u toku protekle sezone dosta napredovao, pa se mozemo nadati da ce i ove to biti slucaj. Sada, da li je bilo boljeg resenja od Lesora na trzistu, to vec stvarno ne bih umeo da kazem. Utiska sam da u odbrani jako cesta ispada, dok ga u napadu neretko udvajaju, nakon cega ne nalazi prava resenja.

Sve u svemu, jedva cekam da pocne sezona. Zanima me kako ce sve to izgledati, a pogotovu se nadam boljoj odbrani. Narocito me zanima kako ce Eksum izgledati. Verujem da se do sada doveo u pristojnu formu i da je to razlog zasto je stalno ulazio u verbalne konflikte sa protivnickim igracima i sudijama.
 
Последња измена:

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.896
Reaction score
7.763
Verovatno cemo Cibonu dobiti, dok ce Alba da nas bamberguje za dobrodoslicu u Evroligu :D

Mnogo toga fali ovom timu, sta tacno, ne mogu da odgovorim, ima strucniji ljudi u klubu, pa ako postoji mogucnost, zelja, finansije...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.264
Reaction score
18.246
Локација
Kej Republika
Ovaj turnir u Rusiji me podestio na one pripremne utakmice fk-a po Antalijama i ostalim turskim letovalištima.

Gledaš tekmu protiv nekih Rusa ili Ukrajinaca sa sredine tabele i moliš Boga da se neko ne povredi. Da ne ode neka metatarzalna kost.
Da neki Žvalov ili Zajcev ne napravi neko sranje.
Nadam se da je ovo naš prvi I poslednji turnir ovog tipa. U bratskoj nam Rusiji. Neka.

Sad kreće ono pravo. Ajmo mi!
Lea Lea cibosi su prvi u nizu...
 

Eli Cash

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
56
Reaction score
219
Локација
Johannesburg
Fali dosta play na ovim pripremama ali to ce biti ok kad se vrate Exum I Avramovic. Centar ne postoji I neobjasnjivo je da nije doveden neko ko na toj poziciju moze nesto da pokaze.
Sve u svemu ocekujem sezonu ne mnogo razlicitu od prosle… kapiram, pripreme su al ako gubis od ovih rusa ovako, neozbiljno je ocekivati da se pobedjuju evrolugaske ekipe… kapiram, miutaza, rotacije u skladu sa prirodom utakmica (prijateljske) al istumbaće to Zoc da se i ovi dobri pogube..
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.963
Reaction score
25.933
Локација
ante portas
Uzdržavam se maksimalno komentarisanja pripremnih utakmica i donošenja nekih zaključaka na osnovu istih.
U sebi se i pored svega potajno nadam onom najboljem.
Ajmo crno beli!
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ja ne razumem zašto toliko pljuvanje po sudijama.
Šta neće da nas kradu u Evroligi? Aba ligi?
Kada smo mi imali dobra suđenja. Dobro sad je Željko tu pa će možda biti malo bolja nego u Duletovo vreme. Ali moramo da naučimo da igramo i sa sudijama.

A ne da Naneli padne, i stane i gleda sudiju, Trifa gleda sudiju, a protivnik trči kontru. Jbg zato imaš trenera, da pravi tehniču, da se buni, pravi pritisak, ok treba i igrači da ga prave. Ali ne kad se trči kontra. Te stvari isto moraju da nauče, jer će nas nekad tako nešto koštati pobede.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Verovatno cemo Cibonu dobiti, dok ce Alba da nas bamberguje za dobrodoslicu u Evroligu :D

Mnogo toga fali ovom timu, sta tacno, ne mogu da odgovorim, ima strucniji ljudi u klubu, pa ako postoji mogucnost, zelja, finansije...

Nedostaju najmanje dva igrača, a to svakako nisu Dante Egzum, Aleksa Avramović, Gregor Glas, Alen Smailagić.

Ovi nabrojani i kada su tu ne menjaju mnogo... Fali nam jedan centar i jedan plej. Igra nam je očajna i sreća je da ABA počinje sa Cibonom od koje verovatno ne možemo da izgubimo.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.146
Reaction score
2.074
Локација
u srcu šesnaesterca
Cini mi se da Madar, i pored napretka, jos uvek nije za vise od Aba novoa. Slicno Kopriva i Trifa, a Smajli, Glas verovatno ni toliko. Vukcevic bi mogao biti nesto iznad pomenutih, ako ne bude previse oscilacija (sto je ocekivano od klinaca).
To bi znacilo da imamo samo 9 kvalitetnijih igraca, rekao bih premalo za sve izazove. Videcemo tokom sezone da li sam u pravu
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ovaj mali Dimitrijevic je ubica i lepo je sto je grobarcina. Nek odigra dobru sezonu i neka dodje u pravi klub.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Provociranje i vrijeđanje članova
Nedostaju najmanje dva igrača, a to svakako nisu Dante Egzum, Aleksa Avramović, Gregor Glas, Alen Smailagić.

Ovi nabrojani i kada su tu ne menjaju mnogo... Fali nam jedan centar i jedan plej. Igra nam je očajna i sreća je da ABA počinje sa Cibonom od koje verovatno ne možemo da izgubimo.
Aj napisi jos 20 puta zaredom, pa nas onda pusti na miru bar 3 jebena dana.
Zabranite i plejeve svjedoke, zivota vam...
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
637
Reaction score
271
Локација
Crna Gora
Ako se pokaze da su pripremne utakmice bile relevantne za procjenu kakav smo tim, ne pise nam se dobro.

Ovo sto smo pokazali tokom septembra nije dovoljno ni za Evrokup.

Nadam se da ce od pocetka prve zvanicne utakmice ovo drasticno drugacije da izgleda, jer je sad k r i m i n a l n o lose. Ispod svih ocekivanja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top