Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Zaboravih da kazem u prethodnom postu sta su mi zelje, moja ocekivanja skromna, u ovoj sezoni :
1. Aba prsten
2. Dve pobede nad ciganima u EL
3. Da umre nebojsa covic

Hvala.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Bukvalno na sledeći komentar “treba zver, treba centar, treba meso, treba monstrum u reketu” uzimam kalash iz podruma izlazim na ulicu i krećem da pucam nasumično…. Jel ovde neko stvarno misli da Zeljko ima ideju da su Lesor i Kopriva čudo i da ne želi da dovede Bam Adebaya ili se možda inati sa nama sa foruma? Sad ide komentar dobro ne mora Adebayo ali može neko bolji od Les…. Nema para alo! Lova se potrošila na spoljne pozicije takva je procena bila i ćao.
 

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
Bliži se početak ABA lige, završeno je sa pripremnim utakmicama i njih ne treba shvatati mnogo ozbiljno, pa čak i da smo pobedili sve do kraja. Formu ekipe diže trener , a trener je i obara kad treba. Povreda Alekde i pauza je nešto što sam očekivao ( misoim na pauzu) i to će da pottraje još nekoliko meseci. Vrlo je verovatno da on nije baš bio miran i nije štedeo ruku, li sada šta je tu je. Što se očekivanja tiče, jedino što želim, a mislim da možemo, to je osvajanje ABA lige. Što se Evrolige tiče, da bi je ozbiljnije igrali, moramo imati tri igrača van klupe koji su kvaliteta Nanelija ili Pantera. Sve ostalo je samo naše maštanje. Evroliga je isuviše ozbiljno takmičenje za eksperimentisanje. Naravno, računam i povrede igrača koje će da nas prate i zato kažem da nam treba još tri dobra igrača koja će biti u 15 i koja će da menjaju povređene. Kako za tako nešto nemamo novca, bacimo se mi na ABA ligu koju možemo da osvojimo.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.899
Reaction score
7.771
Steta za Aleksu, uz Pantera najbolji igrac KKP.

Sto se tice zelje, zelim 34-0 u Evroligu i trofej, sto se tice ABA lige eventualni poraz bice smak sveta.

KLS i KRK me ne zanimaju.

Odbrojavamo, 5 dana do pocetka oficijalne sezone.
 

Haris_Brkić

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
996
Reaction score
7.490
Povreda Alekse nam je najveći hendikep ove sezone..zao mi dečka stvarno, mislim da bi baš napravio bum.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Kombinovani raspored KK Partizan za mesec oktobar:

ABA liga - 1.kolo: Cibona - Partizan (Zagreb, nedelja 02.oktobar od 17:00h)
Evroliga - 1.kolo: Alba - Partizan (Berlin, petak, 07.oktobar od 20:00h)
ABA liga - 2.kolo: MZT - Partizan (Skoplje, ponedeljak 10.oktobar od 16:00h)
Evroliga - 2.kolo: Baskonia - Partizan (Vitoria, petak, 14.oktobar od 20:30h)
ABA liga - 3.kolo: Partizan - SC Derbi (Beograd, nedelja, 16.oktobar od 21:00h)
Evroliga - 3.kolo: Partizan - Armani (Beograd, utorak 18.oktobar od 20:45h)
Evroliga - 4.kolo: Partizan - Virtus (Beograd, četvrtak 20.oktobar od 20:30h)
ABA liga - 4.kolo: Mornar - Partizan (Bar, ponedeljak 24.oktobar od 21:00h)
Evroliga - 5.kolo: Partizan - Žalgiris (Beograd, četvrtak 27.oktobar od 20:30h)
ABA liga - 5.kolo: Partizan - Mega (Beograd, nedelja 30.oktobar od 21:00h)

*moguća promena termina satnice za ABA ligu mada po njihovom sajtu trenutno stoji ovako kako je napisano




 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Ee jebli mater svoju, jel moguce da sad i svaku domacu u aba igramo od 21h.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top