Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

fudbal011

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
97
Reaction score
458
Локација
Novi Beograd
U nedelju od 17 časova u 1. kolu Aba lige jedini pravi košarkaški klasik (146. ukupno) i gostovanje Ciboni u Zagrebu.
Za ljubitelje statistike malo podataka o rivalstvu dva kluba:

PARTIZAN-CIBONA MEĐUSOBNI SKOR:

PRVENSTVO SFRJ: 47-42
KUP SFRJ: 3-3
EVROLIGA: 2-6
ABA LIGA: 31-11

UKUPNO: 83-62

U BEOGRADU: 52-18
U ZAGREBU: 29-43
NEUTRALNI: 2-1

PARTIZAN-CIBONA TROFEJI:

KUP ŠAMPIONA: 1-2
KUP KORAĆA: 3-1
KUP KUPOVA: 0-2
SUPERKUP EVROPE: 0-1
PRVENSTVO SFRJ: 4-3
KUP SFRJ: 2-8
ABA LIGA: 6-1
ABA SUPERKUP: 1-0
NACIONALNI PRVAK: 17-20
NACIONALNI KUP: 14-8

UKUPNO: 48-46
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.744
Reaction score
6.245
Ne svidja mi se sto je Panter kapiten. Pisali smo već vise puta na tu temu. Nije on Jan ili Jo. Nije dobro počela sezona. Povrede , Panter kapiten, sve uz onu stvar. Mada kad je moga ,,danga” sto ne može i Panter.
Trebao je Andjusic da bude ili bilo ko sa bar malo grobarstva u sebi.
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
Andjusa je dosao pre mesec dana, glupo je da on bude kapiten , za pocetak nek se uklopi u tim..plus sto mi i nije lider ko tipa Novica ili Gagi ;)
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Mislim da je Panter kao kapiten dobra odluka. Ne zato sto mislim da ima ne znam kakve kapitenake osobine ( u ovom timu ih nema niko, ne racunam ove sto su prvi put tu), vec zato sto ocekujem da je to dobar nacin da se iz njega izvuče maksimum. Pre svega u pogledu odgornosti prema ekipi i motivaciji da se pobeđuje. Sa druge strane, ako izuzmemo tradiciju, ne vidim neki specijalan razlog da to bude neko drugi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.527
Локација
Žrnov
Meni se ne sviđa što je Panter kapiten, a to što ne mogu da kažem ko bi bio bolji kapiten od njega mi se još manje sviđa i veći mi je problem.

Valjda će sve ispasti kako treba ove sezone, pa neka se meni ne sviđa.

:napred-partizan:
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.423
Reaction score
11.715
Локација
Beograd
Mi smo svaki dan sa tim igračima pa znamo zašto je on izabran za kapitena,i kakav je i van terena?Na treningu je dobro poznato da je vrhunski profesionalac, da prvi dolazi i poslednji odlazi,ubedljivo najviše radi od svih igrača.Na utakmicama je sigurno onaj od koga svi najviše očekuju i kod koga će biti lopta kada se lomi.Odluku o kapitenu donosi ceo stručni štab i ako su oni doneli ovu odluku verujem da je i van terena a i u svlačionici slično kao i na terenu i nemam dilemu da je najbolje rešenje za mesto kapitena od trenutnih igrača,a i ne vidim bolje rešenje.Svi mi bi voleli Luču ili Gagija, ali bira se od igrača u trenutnom rosteru a tu ne vidim bolje rešenje.
Izgleda da je ozbiljno shvatio ovu ulogu,već se raspituje na twiteru za neku dobru knjigu da mu preporučimo.
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
331
Reaction score
758
Ako ima neki link za nas koji radimo mecite ovde :)
 

Alek97

Početnik
Учлањен(а)
02.07.2022
Порука
15
Reaction score
14
Локација
Beograd, Rakovica
Došlo je, konačno, vreme da odigramo prvu zvaničnu utakmicu ove sezone. Pripreme su prošle, sad kreće ono što svi čekamo. Momcima, pre svega, želim da budu zdravi i spremni i da svaku utakmicu imamo sve igrače na raspolaganju. Nadam se da svi u Klubu shvataju koliko je ova sezona važna i šta se očekuje s obzirom na dosta ozbiljna ulaganja. Očekujem od igrača borbenost na svakoj utakmici, kvalitet imamo, a čini se i da nam je klupa duža nego lane. Stručni štab...to ne mora ni da se komentariše, sve je jasno. Momci, neka vas zdravlje služi i sreća prati.

Što se nas, navijača, tiče želim nam mnogo pobeda i radosti ove sezone. Verujem da ćemo imati razloga da slavimo na kraju sezone. Sezonska je tu, možda bude i neko EL gostovanje ako obaveze dozvole.

Napred Partizan!
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
nikad iscekivanija sezona, AJMOOO
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
glavi, ali ja nemam drugi izbor... @Luka-70-
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.875
Reaction score
7.889
Exum i ovaj grk bice promasaji veka.

Nisam pametan, Zeljko zna bolje, da li treba doselekcije ili ne.

Sramno je mi citavu proslu sezonu kako igramo u odbrani, ta kurcobolja kod pojedinih igraca mora se sankcionisati.

U nedelju Zuventud, moramo rasti, ako gubis svaku tekmu makar i prijateljsku i pritom dopustis protivniku 90+ poena, onda debelo nesto nije uredu, nije u pitanju sakrivanje karata.

Avram ce biti prvi plej, pristupom i igrom od prosle sezone to zasluzuje.

Da podsetim na jedan od najsramotnijih postova na ovom forumu…

Da li te je bar malo sramota za Papapetrua? Ali samo bar malo…
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top