Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Гледао сам само прво полувреме. Прва четвртина не сме никада више да се понови, односно може али то ће у Евролиги бити 40+ разлике за противника.

Цибона још слабија него прошле године.
Исти утисак за нашу одбрану, рекет бранимо ужас, али зато шут за три још горе, свака иоле квалитетна екипа , има да врти пик и да нам или закуцава или сипа тројке. Ајде да видимо против Албе како ће то изгледати, није ми битна победа, али јесте да видим игру.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Papapetru izgleda drzi ključeve ove ekipe iako Cibona očigledno nije merilo. S-T-R-A-Š-A-N igrač!!!

Od svega na utakmici najviše mi se dopali minuti mladim igračima. Jedini pravi put kroz zgusnuti raspored sezone. Što momci budu imali više minuta, biće i sve bolji.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.888
Reaction score
26.047
Cestitke igracima i treneru na pobedi, uvek je lepo pobediti Cibonu u Zagrebu.
Broj postignutih poena raduje.
O nedostacima ste vec pisali, oni su oigledni. Opet, imao ko o tome brine.

Ne mogu da se otmem utisku kako su hrvati i Zagreb dozvolili da od Cibone ostane samo veliko ime i tradicija, zalosno je na sta lice vec godinama unazad.
Navijaci isto potpuno nezainteresovani. Nekada su ove utakmice bili pravi spektakli, pobediti ih u Beogradi je bilo povuci potegni, u Zagrebu da ne pricam.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Dva najpozitivnija utiska su svakako Papapetru i Naneli, dva najlošija Egzum i LeDej... Ovaj prvi me nije impresionirao ni najmanje, i ako je tačna cifra koju smo navodno platili žali Bože para... A LeDej je priča za sebe, deluje kao da otaljava posao, letargičan, kao usporeni snimak... Bojim se da neće da može tako u EL...
 

Yaps79

Početnik
Учлањен(а)
02.07.2022
Порука
4
Reaction score
5
Локација
Jagodina
Mene Papetru podseća na Bodorogu sa pregledom igre i izborom rešenja. Milina ga je gledati kako se kreće sa lakoćom. Tristan bi mogao protiv lakših centara i da igra i na poziciji 5 i da ih izvlači spolja. Naneli je dobar. Trifunović nije konstantan i to je njegov glavni problem. Mora da sredi glavu. Ledej se još zagreva,njemu treba inspiracija i jači protivnik Panter ulazi polako u ritam. Egzum mi je nešto sve pogubljen. Mora da smanji pogrešna i nerezonska dodavanja.Glas je van ritma, centri standardni,a to nije dovoljno za jače ekipe. Ne bi bilo lošedobiti Albu jer je od slabijih u evroligi.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Dva najpozitivnija utiska su svakako Papapetru i Naneli, dva najlošija Egzum i LeDej... Ovaj prvi me nije impresionirao ni najmanje, i ako je tačna cifra koju smo navodno platili žali Bože para... A LeDej je priča za sebe, deluje kao da otaljava posao, letargičan, kao usporeni snimak... Bojim se da neće da može tako u EL...
Šta kažu koliko je plaćen? Za nas što pratimo, ali nemamo info ili uvid bankovni račun momka iz Australije. Hvala
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
207
Reaction score
1.294
Stvarno, na koju foru se neko proglasava promasajem nakon prve zvanicne utakmice? Ko da nismo imali igrace koji su poceli lose, a postali su legende kluba (Lovernj, npr)
Pod kosem smo bas tanki za evroligaski nivo.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.496
Reaction score
21.597
Локација
Beograd
Pritom, evo gledam da li sam blesav ili nakon 32 godine gledanja ovog sporta, zašto je promašaj(lik imao najviše asistencija večeras), pritom taj produženi korak može da nam bude ogromna prednost pri kontaktu i faulu protivnika za kamion situacija 2+1. Ili što kaže kolega iznad, moderno je izgleda napenaliti nekog.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.079
Reaction score
36.073
No D# no party!

Mi smo Grobari stvarno fenomen. U stanju smo posle jedne utakmice da igrača proglašavamo legendom ili invalidom...

Naravno da Cibona nije merilo, nije neko sa kime želimo da se trkamo, ali raduje lagana pobeda i činjenica da smo uspeli da dosta delimo minute.

Pišemo pobedu i zaboravljamo. Teraj dalje.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Šta kažu koliko je plaćen? Za nas što pratimo, ali nemamo info ili uvid bankovni račun momka iz Australije. Hvala
Ja sam lepo reko AKO je tačna cifra... Ne mislim da je promašaj, samo da ne ispadne da donosi isto što bi doneo i neko mnogo skromnijeg imena i plate... Nek me demantuje i nek pokida sezonu biću najsrećniji.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Iako kazete da Cibona nije reper, svakako raduje pobjeda i to sto su priliku dobili svi. A za ostalo nisam pametan da komentarisem.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Vidim da je Exum novo Ciganče... Jebalo majku, kad pre... Al ajde da je odigrao katastrofalno, pa da ima nekog povoda za pljuvanje. Odigrao je prosečno, 10 poena, 5 asistencija, 3 ukradene za 20 i nesto minuta... Mora i može bolje... Daj da lik zasere nešto makar, pa ga onda pljujte...

Šta nam je sa Madarom, nisam ispratio?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top