Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
ja gledam kosarku vec neko vreme i cini mi se da neke stvari umem ( naucili su me ) da prepoznam, ali bih voleo ( bio bih mu zahvalan ) da mi neko makar malo priblizi principe ove odbrane koju mi primenjujemo pod Zeljkom.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Lagana pobeda u Zg.Malo tezi pocetak,ali se brzo sve vratilo u normalu,sticajem okolnosti bas kad je Papapetru usao u igru :D
Raduje cinjenica da mladi imaju minutazu,i jos bolje sto je koriste,jer jedino cemo tako moci da izguramo sezonu a da ne dodje do zamora materijala.
Jebao me stream ko nemca pa nisam mogao bas lepo da ispratim celu utakmicu (dajte neki savet kako najpovoljnije do nekog areninog paketa jer cu ispizdeti do kraja sezone).
Koliko sam ispratio nigde nije bilo najave da ce Madar propustiti mec pa me malo zacudilo sto ga nema. Vrv neka sitnija povreda,ali ako neko zna nesto blize nek napise
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.586
Reaction score
13.539
Локација
Yaoundé
Bacih pogled na sajt Evrolige...


... nema Željka Obradovića?! U čemu je štos?... a ovde ga uredno pominju i to odmah u prvoj rečenici...

 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
To ti dovoljno govori o ozbiljnosti ekipe koja vodi novi sajt eurolige koji su upropastili...Stari je bio vrhunski odradjen i 5puta pregledniji oe ovog.Mislim da smo jedina ekipa koja ima dva glavna trenera,a ni kedan od njih nije stvarno glavni trener...
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Uhhh. Ja ne znam kako niko ne komentarise...Ali videste li kako je Glas dva puta svog cuvara driblingom poslao po burek??? Treba bato talenta za to. Jest da je oba puta promasio trojku ali...Ne moze ono bas svakom poci za rukom. Fali momku utakmica i to se vidi.
A Papapetru...Ono kad pogledas, cak i da nista o kosarci ne znas, moras zakljuciti da se radi o vanserijskom igracu!
Egzum-Samo visak kilograma. Najbolji dokaz-Onaj ulaz kad se sa pet metara odrazio da zakuca (sto je i Lebronu cesto prevelik zalogaj)! Glava mu kaze da moze, ali telo ne prati to trenutno. Kad to sredi, bice paklen.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Glas će itekako dobiti šansu ove sezone, pogotovo u ABA ligi.
Uveren sam da je veliki potencijal, nadam se da će svojim trudom to pokazati i napredovati.
Raduje me kako Tristan deluje na terenu, kao mator.
Za njega mislim da će da dobije solidne minute, čak i u evroligi.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.157
Reaction score
3.672
Raduje pobjeda i one minute sa postavom mladom od 22god. Dovoljno je bilo dodati jednog iskusnog i da ritam je ostao isti.
Egzum je plej samo kada nema Alekse i Madara. Inace je bio sasvim dobar. Glas opet ima povremena iskljucenja mozga i bojim se da mnogo nervira Zeljka. Lik ima ozbiljan potencijal. Samo da prestane praviti lancane greske.

Kritika Ledeja je isto kao biranje najboljeg igraca priprema. Besmisleno. Kao da je bio jedini koji grijesi u odbrani.
Opet lose branimo pik. Ovo se bolje ekipe vrtiti u nedogled. Cak i tokom utakmice smo ispadali na ovaj napad i lik spakovao 15 asist.
Imamo vrhunski sut da je to nevjerovatno. Jedva cekam test protiv Albe.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
U Dunavu ce igrati sezonu jer je procenjeno da mu je potrebno da igra u kontinuitetu kako bi nastavio da se razvija
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Da nisam video i čuo Papapetrua u našem dresu, ne bih ni znao da sam gej :icon-lol:
Mašina od čoveka, mnogo će značiti njegova univerzalnost na terenu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top