Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
352
Reaction score
2.217
Локација
Kraljevo
Da li je neko uspeo da kupi karte za gostovanje u Barsi? Prilikom plaćanja na njihovom sajtu izlazi obaveštenje da je nedostupno za ovaj region, probao sam i sa VPN-om, ista priča. Ukoliko je neko zna kako do karte, neka viče.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Aha

Ovo ti je link za karte. Mislim da bi trebao da radi
 
Последња измена:
  • Like
Reactions: BiP

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.128
Reaction score
1.991
Локација
u srcu šesnaesterca
Po pisanju navijaca Reala, nasa ponuda Kampacu postoji. Real mu je ponudio 2.8 mil za dve sezone, plus da mu oprosti 1.3 koje on duguje Realu kada je odlazio u NBA, ukupno 4.1 mil. Mi smo verovatno ponudili 1.3 mil od Mozzarta sto je naknadno kapnulo. Cinjenica je da jos uvek nije odgovorio ni nama, ni njima. Oni tvrde da sa njim uzimaju sve ove sezone, ali i te kako strahuju od Zoca.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.557
Reaction score
919
Strahuju za Kampaca,ili da im ne uzmemo titulu ispred nosa ?! :D
Gde li si iscackao sve to? svaka ti cast ako te nije mrzelo da trazis po njihovom forumu
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Tako nekako :)

Sad vidim kako ovo lose zvuci "Kako me je strah sta ce biti kad dodje do neke promjene vlasti/uprave..."

Plasim se da sns ode s vlasti :D

Malo sam bio ironican u prethodnom postu.
U zadnje vreme mnogo ljudi je zabrinuto za finansije kluba koji se raspadao pre nego sto je Zeljko dosao. Klub je prakticno bio na ivici opstanka a tada se niko nije brinuo za finansije. Tako da mi te brige deluju zlonamerno u ovom trenutku.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.142
Reaction score
628
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Malo sam bio ironican u prethodnom postu.
U zadnje vreme mnogo ljudi je zabrinuto za finansije kluba koji se raspadao pre nego sto je Zeljko dosao. Klub je prakticno bio na ivici opstanka a tada se niko nije brinuo za finansije. Tako da mi te brige deluju zlonamerno u ovom trenutku.
Znas kako, nije da mi nije drago da imamo jak tim, igramo EL itd... Samo sam malo skeptican da rezim to dozvoljava...
Optimisticna opcija je da su dali pare da bi malo odobrovoljili navijace Partizana.

Strah me je da se u nekom momentu ne desi da smo u ogromnim dugovima.
Al ajd, da ne mracim previse :)
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Mozda je nekome simpaticno da postoji suprotno misljenje ali obicno je to gomila reci rasporedjena slucajnom metodom u nekoliko besmislenih recenica. Covek se cak I ne trudi da da objasnjenje za uvrede koje prospe na racun tima, igraca ili trenera.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.845
Reaction score
7.575
Karte za utakmicu 2 kola ABA lige protiv Mzt Skoplja su vec u prodaji.

Svako ko zeli da podrzi nas tim morace da izdvoji 500 denara, i imamo 4 bloka na raspolaganju, dok je za domace simpatizere cena 300, 400 denara.

Na ostale blokove nece pustati nase navijace u obelezjima.

Znaj da si u Skoplju domacin!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top