Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Šteta sto je samo 6k ljudi pozdravilo možda dva najbitnija igrača u prethodnih 20g KKP. Dragan I Novica su temelji i kičma svega sto je predstavljao Duletov Partizan.
Šteta sto su završili u onom odvratnom ciganskom klubu.
Pobeda se piše, teraj dalje.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.147
Reaction score
3.635
moram ponoviti, lijepo je vidjeti brata Dragana makar i protiv Partizana. Ostatku tima mege.. cuj tima, ostalim bildeima za statitstiku sportski pozdrav.
Zasluzuju pohvalu jer su pomogli nasim igracima iz drugog plana da ih prelome i dobiju na samopouzdanju. Pokazali su brzu kosarku i bio je izazov to braniti. Dobro su i preuzimali, branili se i spustali loptu u reket.

Ne mogu da se sjetim kog naseg igraca volim vise nego Novicu, ali od ovih mi je gori samo fmp. Navijacu i za Igokeu i Borac, za Cibonu i Zadar, slo-hr mutante, milovce, MZT, sta znam koga cak i za fmp2. Samo da ispadnu iz lige ako je ikako moguce.
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Ovo je bilo kao da voziš auto od 5000 cm3 na ovu skupoću pa gas pritišćeš nežno, taman koliko je potrebno da ide ali da potroši što manje. :D

Rutinska pobeda sa pola gasa, nema se tu šta više dodati jer je razlika u kvalitetu ogromna da bi se bilo šta ozbiljnije komentarisalo.
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
335
Reaction score
832
Локација
Kraljevo
Još jedan kancer, a konjino?

sto tako frajeru kada vidis koliko sam uspeo za kratko vreme da poradim na svom pisanju ? Birao reci, napisao razlog. Ja sam konje oduvek smatrao plemenitim zivotinjama, tako da ovom prilikom zelim da ti se zahvalim na komplimentu. Za sve ostalo sto ti nije jasno frajeru pisi mi molim te na pm da ne gusimo ovde. Sportski pozdrav od konjine.
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
335
Reaction score
832
Локација
Kraljevo

da ne trosim reci..
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
278
Reaction score
2.478
Локација
Beograd
Sinoć je bilo još jedno lijepo veče u Areni. Novica i Gagi tu, protiv svog tima, a opet uz svoj tim. Mega jeste nešto slabija nego prošle godine, prvenstveno na mjestu trenera, ali ono je daleko od ekipe koja je loša. Dosta jaku odbranu igraju, što je sigurno pomoglo u isprobavanju sposobnosti igrača koji još nisu proradili.
Veoma dobra stvar je što su i Balša i Tristan poboljšali odbranu u drugom poluvremenu. Sve mi se više sviđa kako centri isprate na kupljenju niže igrače, a i preuzimanja prilikom udvajanja pred kraj napada budu baš brza da se ne vidi višak koji eventualni dobar pas napravi.
Možda će ovo što ću sad reći biti kontra mišljenja na forumu, ali moram. Ne slažem se da je Mega ciganski klub i mislim da je mnogo dobro što ovdje postoji takva ekipa. Zašto? Jednostavno, našoj košarci je potreban klub u kom će se isprobavati talenti sa pravom promašaja. Partizan, FMP, Budućnost i Cedevita nisu takvi klubovi. FMP2 je bio takav dok je bio FMP1 i kamo lijepe sreće da je sve ostalo tako što se tih ekipa tiče. Stalno pričamo kako košarka napreduje i da ova sad nema veze sa onom od prije 10 godina. E pa dok smo mi tih 10 godina uključeni u politička prepucavanja mnogo više nego u sport, nisu nam dali ništa bukvalno, Mega je furala svoju priču tako da nikog politički ne potkači, a razvijali su ime zbog pojedinaca uspješnih, prvenstveno Jokića. Mnogo mi je draže što su oni uspjeli i što su tu dobili šansu da zarade nešto naši bivši i asovi i treneri, nego da je ostao samo FMP2 kao mjesto za mlade košarkaše. Na neki način Mega nam je omogućila da lakše nadoknadimo startnu prednost FMP1 kad je Željko došao.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
207
Reaction score
1.294
dokle više bre jebote skini nam se sa grbače bar jedan dan
Ja stvarno ne znam sto ste navalili na coveka toliko? Ne zelim ja da budem njegov advokat, niti mislim da mu je potreban, ali ovo masovno docekivanje na noz svakog njegovog upisa, iritira barem isto toliko kao njegovo pisanje (ako uopste iritira).
Covek je jedan od svega nekoliko ljudi na ovom nasem forumu koji se u kosarku razumeju vise od proseka i njegove kosarkaske postove vredi procitati...
E sad, sto pise kako pise, sto uglavnom pise o stvarima na koje ima zamerku, jebi ga takav je i kao takav ima pravo da bude clan ovog foruma bas kao i svaki drugi navijac Partizana, a nas je izbor hocemo li njegove postove citati ili ne i taj izbor je jednostavno uciniti.
Vredjanje na ovom forumu, optuzivati nekoga da je cigan, ma koliko se ne slagali sa necijim misljenjem, nije resenje, a koliko znam, nije ni dozvoljeno.
Poenta je, ne skacimo i ne hvatajmo za grkljan onoga koji razlicito misli i pise, malo vise uzajamnog postovanja i tolerancije i sve ce biti ok... Mnogo vise toga imamo zajednickog nego onoga u cemu se razlikujemo...
 
Последња измена:

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
To su isto objavili na instagramu pbg.news, samo sto nisu rekli kad je sledeca kontrola
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
356
Reaction score
948
Локација
Banja Luka
Zar baš nije bilo (i nema) mjesta za Gagog kod nas?
Hajde da razumijem Novicu koji je još zelen za posao kojim bi se bavio pa neka stiče iskustvo u Megi. Želimo svi da jednom bude opet kod nas, ali Gagi i njegovo znamje, iskustvo i kapitenski status bi nam mnogo značilo.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Lesor najzad odmorio malo... a da se on pitao opet bi igrao 40 min : )
Ovaj Branković je ozbiljan potencijal, još je "naš" hrvat
Bas pricas sa drugarom sinoc u hali i ukazujem mu na Brankovica. Secam ga se iz Cibone, po meni bas dobar materijal na centru. E sad, ja sam nesto na pocetku sezone umislio da je on presao u Bajern, kad ga nakon toga vidim u Megi. Sta se tu desilo ne znam al ono sto je definitivno da je Miskov. Koliko ce nam to znaciti u buducnosti videcemo...
 

Eli Cash

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
56
Reaction score
219
Локација
Johannesburg
Jedini moj zaključak sa ove utakmice je da je mega nešto odvratno, što zajedno sa jednim sistemom klubova uništava ovaj divni sport u Srbiji. Želim im skoro gašenje kluba. Žao mi je i ne mogu da razumem i da prihvatim da toliki broj naših bivših igrača na razne načine učestvuje u radu tog preduzeća jer to zapravo i nije košarkaški klub.
A sta je tu odvratno? Nisam nikakav navijac mege, ali ne vidim problem okupiti talente koji ne bi igrali nigde drugde. Pa makar tu I misko (koga licno ne volim) profitirao. Najvise koristi imaju ti mladi igraci. Svi se pozivaju na kosarkase za reprezentaciju, pa eto… iz mege je doslo vise reprezentativaca nego iz ostalih klubova zajedno. Ko je ikome branio da dovede jokica, jovica itd u partizan?
Aj mi leba ti objasni kako oni to unistavaju ovaj sport kao sto kazes..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top