Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.397
Reaction score
4.392
ako je neko kupio sezonsku, on ima pravo da dolazi ili ne dolazi na utakmice i niko nema pravo da ga kritikuje zbog toga... a klub je taj koji moze zajedno sa strucnjacima iz ticketline da napravi program, gde ce neko ko ima sezonsku preko aplikacije prijaviti da nece dolaziti na utakmicu i na taj nacin se mesta oslobode za one koji nemaju sezonsku... u 21 veku zivimo btw... dupla korist
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
839
Reaction score
3.753
Локација
#вчћпдр
pa kad po svemu sudeci "organizovani" "organizovano" bojkotuju jadransku ligu, po ugledu na prigradjane ili sta vec.
Ja sam protiv Bayerna gledao moju prvu utakmicu ove sezone u Areni (zivim 1500km od BG), sa mojim klinicma dole otrpl. izmedju zapisickog stola i nase klupe. Bio sam bas inzenadjen kako izgleda kop. mnogo losije nego na TV-u. Imam osjecaj da nije neki bojkot, nego totalno rasulo. Vise od onoga ocigledno ne ide. I kad pogledas snimke, sve neki klinci.

Cinjenica je da je za tu cuvenu paklenu atmosferu potrebno i jedno i drugo, i kop i mi "obicni". Ono sto sam ja vidio su definitivno dve razlicite, maltene suparnicke grupe :(. Najbolji primjer je skandiranje kopa Ostoji i odgovor hale na to. Imao sam provilegiju da gledam 2010. nas KKP u areni, neuporedivo. I pored svega Evropa nam se divi, nama i atmosferi! Gdje bi nam kraj bio.....

Iskreno se nadam da cemo svi zajedno podici ovo na novi/stari nivo i da ce arena biti JEDNA grupacija.
 

Steff

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
130
Reaction score
478
Локација
Beograd
Ja sam protiv Bayerna gledao moju prvu utakmicu ove sezone u Areni (zivim 1500km od BG), sa mojim klinicma dole otrpl. izmedju zapisickog stola i nase klupe. Bio sam bas inzenadjen kako izgleda kop. mnogo losije nego na TV-u. Imam osjecaj da nije neki bojkot, nego totalno rasulo. Vise od onoga ocigledno ne ide. I kad pogledas snimke, sve neki klinci.

Cinjenica je da je za tu cuvenu paklenu atmosferu potrebno i jedno i drugo, i kop i mi "obicni". Ono sto sam ja vidio su definitivno dve razlicite, maltene suparnicke grupe :(. Najbolji primjer je skandiranje kopa Ostoji i odgovor hale na to. Imao sam provilegiju da gledam 2010. nas KKP u areni, neuporedivo. I pored svega Evropa nam se divi, nama i atmosferi! Gdje bi nam kraj bio.....

Iskreno se nadam da cemo svi zajedno podici ovo na novi/stari nivo i da ce arena biti JEDNA grupacija.
Protiv Monaka je bilo dosta bolje navijanje,doduše može i još bolje
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.450
Reaction score
5.745
Локација
beograd
Iako ne smatram da je 7k ljudi protiv cibone losa poseta, ne znam sta sprečava nas marketing da dovodi decu na utakmice aba lige. Ako su vec cigani mogli da dobiju dobar deo ulaznica, mogu da izdvoje i karte za mališane iz unutrasnjosti.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.367
Reaction score
3.081
Локација
Tamo gde su Grobari
Stigao sam sa djecom jedva na utakmicu, jer su naravno gužve bile na granicima, znao sam da nema šanse da izdrže do kraja (1 i 3god). Uzeo sam nivo 400 jer nema šanse da nađeš nešto dole a da nije superior ili tako nešto (kao protiv Zadra), razloge ste već napomenuli. Poluvreme je, djeca skoro da spavaju stojeći i debil ne želi da nas pusti da izađemo pre zadnje četvrtine. Razumem ja zbog čega, razumem i naređenja, ali u svakom poslu imaš situacije gde moraš malo mućnuti svojom glavom, bez obzira na pravila. Na kraju smo našli nekoga ko nas je naravno pustio..
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Partizan veceras docekuje MZT od 18:00h(prenos na arena sport premium 1,programska sema)
 
Последња измена:

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
800
Reaction score
4.233
Локација
Beograd

Spanci pisu da je Slovak blizu povratka u Huventud. Relevo vazi za poprilicno pouzdan medij kada je fudbal u pitanju, ne znam kakvi su sa kosarkom, ali ovo ima poprilicnog smisla i za nas, i za njega.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Huventud je pokazao ozbiljan interes da vrati Brodzijanskog.Razgovori su u toku( Instagram pbg.news )
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.235
Reaction score
10.315
Локација
underground
Nije , prosao je samo rok za prelazak iz jednog evroligaskog kluba u drugi. Msm da je zadnji rok 1 mart.
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
338
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
zdrav razum na osnovu toga koga imamo za trenera nam je govorio da je umesto VB trebalo da dodje igrac drugacijeg profila, pa se ispostavilo da nije. Ostaje mi da se nadam da smo naucili lekciju. Previse je praznih minuta na oba kraja terena sa Smajlijem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top