Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Partizan321

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2022
Порука
184
Reaction score
1.045
Локација
Banja Luka
Stoji da ovakvi derbiji više odgovaraju ekipama u negativnom momentumu kako smo mi dobili onaj derbi kod njih, kako smo izgubili kup da sad ignorišemo priče van terena. Ali isto tako nikad nećemo imati idealnu situaciju i ne treba tražiti izgovore u derbijima. Vreme je da se vrate stvari na svoje mesto i da pokažemo ono što pokazujemo i u el.
Problem jeste što oni imaju 3 igrača spolja koji napadački praktično mogu sami da strpaju poena koliko može jedna prosečna ekipa i što ih većina ekipa u el dobije provociranjem šuta, ali mi na to baš ne možemo da računamo jer su oni kompleksaši ko i svi u jadranskoj i šporet će ubaciti kad igraju protiv Partizana.
Treba iskoristiti iskustvo igranja s Mesinom, dobro se potući odgovoriti fizički na svaki duel i potencijalne flopove, i ukoliko budu kao do sada igrali odbranu na Panteru neko mora da bude spreman to da kazni, a Panter da otvara dobre pasove ili lažne kretnje.
Nema mnogo filozofije oko skautinga peti put igramo ove sezone.
 

Bokili

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
194
Reaction score
1.167
Локација
Tamo daleko

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Auu, jebite se sa ovakvim ulascima u meč bez energije. Hoćete da me ubijete.


To ne smije nikad više da se događa protiv drolje, mora se gristi uvijek kao što smo to uradili u drugom poluvremenu.

Bravo momci!
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Matijaa, kakav si ti kralj! Obrisao si sva sećanja onoj grešci.

Yam, Yam, kad si gladan budi svoj!

Srđane, da li si tolika cava da ne smeš ni da pokušaš da digneš energiju u prenosu nakon što smo, konačno i očekivano, prešli u vođstvo? Osim ako si morao da reanimiraš onu pizdu...

Momci, sad sve znate!!
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Za malo da umrem u prvom poluvremenu.
Drugo poluvreme za istoriju.Tako se bori za Partizan.
Zeljko mora da razgovara sa Matijasom.
Sad ce biti kaznjen sto nama nikako ne odgovara.U finalu ako budemo igrali sa kurvom sigurno da ce biti milion provokacija od kojih ne znam da li ce znati da iskulira.
Hvala za pobjedu
NAPRED PARTIZAN
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top