Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.156
Reaction score
18.262
Локација
U Kinšasi
Ljudi koji su slavili i slave potez "admirala" sa nogama u x Nelsona, koji je sa ledja izvrnuo srpskog reprezentativca, tada klinca od 19 godina, Milutinova, nam sad moralisu o sportskim i ljudskim vrednostima.
Nelson, Tejić, Avodžobi, Čović saplitač sa leđa, Lazić, Gurović, Kešelj... taj niz imbecila ne bi mogao da bude prekinut ni nokautom Petruševa.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Slicno kao kod onog poteza Trifunovica u 4. utakmici finala aba, sva paznja je usmerena ka tome, a niko ne komentarise to kako je Partizan izgledao superiorno na terenu i igrao bolju i lepsu kosarku. Tada ih je splet okolnosti i 50 bacanja spasilo od novog negativnog rekorda u medjusobnim duelima, a sada smo im mi dozvolili da se razigraju i da jurimo razliku.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.581
Reaction score
3.105
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.481
Reaction score
4.966
Локација
Boka
Oni kazu da je liga svih klubova a onda prijete kako ce istu ukinuti ako nesto ne bude kako su oni zamislili... Eto koliko je liga svih klubova, aj sto su bezobrazni i lose igraju kosarku, nego sto su i glupi kao noc.

Zamislio je Zeljko da ih dobije na utakmici u kojoj imaju 20 poena prednosti i tako se i desilo, jer je to doktor profesor a oni samo mali fmp. I posle 20 poena prednosti krive su im sudije i 20 slobodnih Lesora a to sto su sa namjerom isli da ga fauliraju zbog loseg suta na pocetku o tome nece da pricaju. Zamisli ti izgubili zbog 4 licne kampaca... Pa taj da je neki ne bi napravio prva 3 faula i onaj zadnji najgluplji faul ikad, ustvari dobar je on, nema govora ali u ciganskom odronu od kluba i Jokic bi bio prosjek.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Uopste im se ne treba pridavati paznja. Ko im jebe mater neka cvile,za bolje i nisu..
Cestitao bih ekipi na jebacki slatkoj pobedi. Uh bas,bas,bas lepa pobeda. U kolikom smo mi kanalu bili u prvom pol,njih smo ubacili u jos dublji u drugom.
Borili su se kao lavovi(oni Kamerunski),prolazi mi kroz glavu trenutno ono Smajlijevo bacanje u aut,i gadjanje nekog ciganceta u nogu za nasu loptu,a bilo je jos niz takvih poteza.
Istakao bih Yama za onu disertaciju u drugom poluvremenu,kao i glavnog Kamerunca Matijasa.
Mnogo mi je drago ne samo sto smo ih dobili,mozda i vise sto smo ih prebili. Jebi zgadiju bre jako,neka cvile. Za bolje i nisu
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.207
Reaction score
36.737
...glavnog Kamerunca Matijasa...
To koliko je on vruća glava, a kako je opet uspeo da se iskontroliše, "odradi" poslednjih 10 minuta kao da se ništa desilo nije, to je meni highlight večeri. Na tome mu kapa dole, retko ko bi uspeo. Iskreno sam bio ubeđen da je gotov posle one provokacije.
 

mrboobs

Početnik
Учлањен(а)
29.08.2021
Порука
21
Reaction score
147
Локација
Austrija
Najzesci su cigani koji placu kako je Lesor igrao sa 5 licne. Boze koji je to debilizam. Oni su poverovali u oni amaterstvo Arena tv cija redakcija sama upisuje licne igracima kako hoce a ne kako sudija sudi. U utakmici se u jednom trenutku na 8 min pre kraj 4/4 vidi semafor na kom pise Lesor 3 licne. Boze kakvi su to debili, pa zar misle sa klupa Zvezde ne bi reagovala da Lesor igra sa 5 licne. Ja ne mogu da shvatim da ljudi toliko glupi, njima da napise redakcija Arene tv da je Zvezda prva na tabeli EL oni biizgleda poverovali i cudili se kako EL kaze da je Zvezda na dnu tabele. DEBILI.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
To koliko je on vruća glava, a kako je opet uspeo da se iskontroliše, "odradi" poslednjih 10 minuta kao da se ništa desilo nije, to je meni highlight večeri. Na tome mu kapa dole, retko ko bi uspeo. Iskreno sam bio ubeđen da je gotov posle one provokacije.

Samo jee cekicao poslednji zvizduk da krene vulkan.Kakva luda glava :D
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
488
Reaction score
1.731

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
208
Reaction score
1.298
Gle, kurva iz Zeleznika imala nesto da saopsti!?!
Ne znam zasto mi se javlja da ovo nije poslednje saopstavanje na temu Zeljkove zavere.. :) :)
ima li jos neko ko ce da kupi ovo sto oni prodaju po stoti put, ponovo i ponovo?!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.058
Reaction score
18.220
Pogledah snimak na miru konačno...

Prvo, oni od kraja druge četvrtine dva krštena napada nisu odigrali, bukvalno sve na silu pa ako uđe ušlo.

Drugo, od poslednja 2 minuta treće od kako je ušao u igru, Jam Madar faker im je jebao mater i u odbrani i u napadu! Kakva simultanka! :respect

I treće, evo te četvrte "nepostojeće" lične Fredi Merkjuriju iz Buenos Airesa, tom plesaču sa najlepšim listovima, čije koleno u butinu po ciganskom degenerisanom mozgu nije faul. Što bi rekla govna sa Arene: Procenite sami :D

IMG_20230314_130518.jpg
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.057
Reaction score
4.204
Локација
Humska 1
Ovde se ozbiljno postavlja pitanje sta dalje. I pre saopstenja ali i sada je svakome jasno da ce utakmica ultra kopa-milogorci iz vec cuvenog finala biti mala maca na sta su spremni u plej ofu. Sada vec ide direktno prozivanje coveka koji im najvise smeta, idu pretnje ligi i svima oko nje, salju se i poruke predsedniku (kme kme, pevaju ti a ti im dao pare), itd.

Ne ulaziti sa njima u blato ali itekako traziti maksimalnu zastitu igraca i strucnog staba ili nema igre. Desavanja u i oko Evrolige nam idu na ruku. Mi smo s jedne strane pokazali sta Evroliga dobija sa nama a oni su opet u istoj toj sezoni pokazali jedan dobar delic onoga sto oni zapravo jesu. Tako da, dok smo prosle godine oko desavanja u plej ofu morali da spustamo loptu jer je eto bila bitna poruka Evroligi zbog divlje karte, sada bi realno trebala da nam puca ona stvar za integritet ABA lige, koja je odavno isti izgubila. Nismo devojcice, derbi je, nek bude vruc teren, sto se mene tice na ivici dozvoljenog ali nema pravo niko da ugrozava bilo ciji zivot. I na to se pozivati.

Mene ne plasi ni situacija da mi izgubimo taj plej of. Mene samo moze da plasi onaj od koga zavisi sve u drzavi Srbiji.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Skice pacovi, brod polako propusta vodu. Nece jos potonuti, ali je svima jasno da mu popravke nema. Histerija. Lesora cd kazniti sigurno, i to tako da nas sto vise zaboli. Zbog jebene kos razlike mi moramo sve do kraja pobediti da bi imali prednost u PO.
Poltroni se uvlace paranoicnom vodji, znaju da je diktator najsuroviji kad krenu kola nizbrdo.
Treba naci novog gazdu, konkurs jos nije otboren ali bice, treba sminkati CV polako.
Nikom tu nije lako.
Jebem im ja mater svima.
Juce smo se vratilli iu najdibljeg ponora mordora, a zna se sta posle sledi.
A utisak uzakmice mi je Jam. Ruza koja cveta pred nasim ocima.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Nikakvu kaznu za Lesora ne prihvatati, osim mozda finansijske, incident se desio po zavrsetku utakmice, bilo bi kao da se desio 3 sata ili 3 dana posle, samim tim izlobirati da nikakve kazne ne bude ili napraviti haos ako slucajno probaju neku suspenziju da mu daju
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.207
Reaction score
36.737
Prvo, oni od kraja druge četvrtine dva krštena napada nisu odigrali, bukvalno sve na silu pa ako uđe ušlo.
Možda sam subjektivan i nerealan, ali oni od početka ništa nisu odigrali. Mi smo poveli 5-2, promašili četiri vezane trojke i sami sebi vezali i ruke i noge. Prvo poluvreme promašili 7 bacanja, oni dali dve trojke koje i da hoće ne mogu da ponove, samo to je 13 poena fore. Dozvolili smo im više ofanzivnih skokova nego što smo imali defanzivnih... Ništa, ali ništa nije bilo do njih, sve do nas i naših "gluposti". I tada je bilo samo -14.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top