Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
447
Reaction score
2.534
Локација
Novi Beograd
Čudno da nisu tražili da se utakmica ponovi, jer da Matija nije opalio zaostalu vaspitnu zaostalom bugarskom pacovu (nakon završetka meča), ciganšture bi možda i dobile meč.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Pomalo stidljivo je nova.rs treba je potraziti izbacila vest da je odbacena krivicna prijava protiv Lesora.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Razbismo Efes sinoć u Istanbulu, Žalgiris izgubio, Lesoru minimalna suspenzija, krivična prijava odbijena, i noćas će ih Barselona naguziti 20 razlike. Moralnom gmizavcu Čoviću davati šećerane vode da ostane u životu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Iskreno, nisam citao, niti sam imao uvid u te dve knjige. Jedino sto mi je posluzilo kao slagvort je taj legendarni Tirketov citat.
Ovo je više za temu o knjigama, ali mislim da sam o Neletu već pisao na nekoj od tema, a Tirketa imam valjda negde u selu, pa kad proverim, javiću...
Izvinite za off...
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.351
Reaction score
6.402
Локација
Novi Sad
Nije dobro.
Dobili su šta su hteli.
U ovom paklenom rasporedu, nije da nam neigranje najkorisnijeg igrača i igrača na deficitarnoj poziciji ne dovodi u pitanje prvu poziciju ABA tj prednost domaćeg terena.

Moraće Tristan da pokaže od čega je, Ledej će na 5 visiti... Jbna Cedevita nam iz viđenog manje leži nego Efes..
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Kazna očekivana . Nije bilo realno da prodje bez kazne, koliko god sam prekrsaj bio blag iz nase perspektive. Moglo je možda i dva meča al ajde. Nego , da li mi pričamo da treba da se plašimo limenih sekundaraca 2 iz železnika a sinoc smo pobedili prvaka evrope u gostima. Plus se ,, kupuju “ karte za kaunas.
I da nije kažnjen ne bih lesora stavio da igra u onom svinjcu. Lakše ćemo da pobedimo bez njega. Biće manji pritisak sa tribina na ostale igrače.
Plašim se samo povreda.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
776
Reaction score
4.149
Локација
Beograd
Na osnovu cega je Lesor dobio utakmicu vise nego Rid kad je udario ovog smrada, a pocinio je, relano gledano, daleko manji prekrsaj? Siguran sam da nema veze sa tim u kojim su dresovima bili igraci tokom oba incidenta.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.508
Reaction score
13.063
Локација
Yaoundé
Rid je zveknuo petruševa pre dve godine, nagašam da su pooštrili disciplinski pravilnik u međuvremenu, a Lesor je, da ponovimo, dobio minimalnu suspenziju predviđenu tim pravilnikom.

Vidi đeda što je namazan, hoće da šalje dete panterima u jazbinu.
Spartanski, nego šta...


Očekivano, vest je bila na dnu skoro.

Nema osnova za gonjenje, ali zato mi imamo sve osnove da ih gonimo u tri lepe...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.036
Na osnovu cega je Lesor dobio utakmicu vise nego Rid kad je udario ovog smrada, a pocinio je, relano gledano, daleko manji prekrsaj? Siguran sam da nema veze sa tim u kojim su dresovima bili igraci tokom oba incidenta.
Jednostavno, smrad je tada igrao za Mega frizuru, znači nije bio stub Srpstva.

Ja verujem da ćemo "preživeti" uprkos ovom bočnom udaru. A Matijas je zaslužio da malo odmori, doduše ne na ovaj način, ali odmor je odmor.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Razbismo Efes sinoć u Istanbulu, Žalgiris izgubio, Lesoru minimalna suspenzija, krivična prijava odbijena, i noćas će ih Barselona naguziti 20 razlike. Moralnom gmizavcu Čoviću davati šećerane vode da ostane u životu.
Što se mene tiče to govno ne mora da ostane u životu.

Prestroga kazna. Makar neka odmori brat Lesor pa kad se vrati da opet jebe sektaše odvratne crvene zvezdaše (što navijaju za fmp iz meni i dalje nejasnih razloga).
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Biće žalba, možda preinače na dve...teraj dalje. Čović je razvlašćen
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top