Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
752
Reaction score
5.749
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Ko ima instagram, evo snimka gde se vidi da je reprezentativac srbije isprovocirao stranog državljanina na privremenom radu u našoj zemlji
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Ja koliko vidim, nešto mu je dobacio, Lesor je odreagovao, ta ideja da ga je napao bez razloga ne pije vodu.
ma vidi, onako realno, da je znao da ce 3 utakmice da dobije suspenziju, trebalo je bar posteno da ga nabode.
Pa ovo sto se desilo je na nivou koskanja u pionirskoj ligi na svakoj malte ne utakmici.

Da nije ćorava pudla digla hajku, završilo bi se možda i samo sa novčanom.
Zato mi uopšte nije žao što su predmet sprdnje, a posebno govno malo. Pristao je da igra ćokijevu igru- ko ga jebe.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.145
Reaction score
3.628
Koji smradovi su ovi iz fmp zeleznika, svaki put se iznenadim. Kako ne razumiju da nas jos vise ljute da ih gadnije gazimo. Ocito je da nas Kamerun ima vreliju krv nego njihovi latino-gay brothersi.
Meni je zaista krivo sto su progurali za Lesora. I dalje je bitnije sta se prica po selu nego sta je istina.
Jebe mi se za svaku reprezentaciju za koju govno filip igra. Rijetko odvratan lik.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Последња измена:

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Rid je zveknuo petruševa pre dve godine, nagašam da su pooštrili disciplinski pravilnik u međuvremenu, a Lesor je, da ponovimo, dobio minimalnu suspenziju predviđenu tim pravilnikom.


Spartanski, nego šta...



Nema osnova za gonjenje, ali zato mi imamo sve osnove da ih gonimo u tri lepe...
Zar nije minimalna kazna novcana kazna?

Članak 27. Sankcije
27.1 Posebne sankcije za ozbiljne prekršaje:

Ozbiljni prekršaji koji su napred navedeni kažnjavaju se sledećim sankcijama:


a) Novčana kazna u iznosu od 3.001,00 Eur do 50.000,00 Eur
b) Trajna ili privremena zabrana pristupa dvoranama na razdoblje od tri do petnaest (3-15) utakmica;
c) Trajna ili privremena diskvalifikacija iz takmičenja u razdoblju od tri do petnaest (3-15) utakmica;
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.069
Локација
Yaoundé
Mislio sam na minimalno kažnjavanje kada se radi o suspenziji. A kako su ovi iz Stjepana Supanca zapenili, suspenzija je već u ponedeljak uveče bila izvesna...

Iskreno, pribojavao sam se neke drastičnije kazne...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Činjenica da se klub iz predgrađa nije momentalno oglasi ne znači da ne štancuju saopštenja vikendom nego da su generalno zadovoljni učinjenim i da su postigli svoj cilj, a to je da Matijas ne igra u Železniku. E sad, na ostatku ekipe je da "osveti" svoga brata i da toj gamadi pokaže gde im je mesto. Prvu ekipu su im odradili, sada je red na drugu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top