Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.389
Reaction score
4.335
pa cilj im je bio da ga sklone za radnicki basket... tu ocekujem teska kradju i sudijske specijalce
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
272
Reaction score
1.233
Локација
Čačak

Vraća se Koprivica uskoro. Puno bi značilo da makar na utakmicama protiv FMP i Igokee pomogne Smajliju makar po 5,6 minuta
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Naravno da Koprivica neće moći da odgira ni 5-6 minuta. To što se vraća, znači da tek počinje da trenira.

1679303100250.png

Nije 5-6 minuta ozbiljne košarke malo za nekoga ko je morao strogo na miruje 3 meseca.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
831
Reaction score
3.713
Локација
#вчћпдр
Ne Mogu da zamislim da ce zaigrati na tim utakmicama. Vraca se u trenazni proces… Punom parom sigurno ne
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.147
Reaction score
3.633
Da li Viktor Mikic moze igrati ABA utakmice za nas? Cisto da ga uvedemo u protokol a mozda i koji minut da se praksa za gazenje fmpovaca.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
Pregledi su pokazali da je krvna slika Balse Koprivice dosta bolja nego pre dve sedmice,te ce on narednih dana polako poceti da ulazi u trenazni proces.Jos uvijek nije poznato kada ce biti u stanju da ponovo zaigra(instagram pbg.news)
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
272
Reaction score
1.233
Локација
Čačak
Последња измена од уредника:

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Zavisi. Kada sam imao mononukleozu, teza forma od njega, zabranjen mi je bio ozbiljniji trening 18 meseci. Naravno, nisam postovao. Odnosno, nisam zapinjao, ali se nisam vukao kao les. Igrao sam basket tu i tamo itd.

U svakom slucaju, jasno sam osecao zamaranje jace sve to vreme.

Nakon tih 18 meseci, kao da je neko stapicem carobnim magiju bacio, kao rukom odneseno. Nema zamaranja. Onda ostaje kondicija minus i muskulatura. Ali, ako su mu dali zeleno svetlo da trenira, neki minut i moze da dobije za mesec i u zavrsnici.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Jel važe sezonske ili i mi sezonci moramo da preuzimamo ove karte?
Hvala unapred i izvinjavam se ako sam negde propustio informaciju
 
  • Like
Reactions: BaX
Статус
Затворена за писање одговора.
Top