Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Jebena ABA i ove utakmice na 48 sati, rekreativci odlazu iako igraju el bez takmicarske presije. I naravno ovaj konjusarski hibrid, mula, docekaju avangardu kao pik sezone i izginu, a posle 7 dana gube od Budeviljnika tipa 114-65
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
394
Reaction score
1.455
Izrudarena pobeda teškom mukom po ko zna koji put ove sezone.
Majke im ga nabijem, skidaju gaće gancina i puše po 20 razlike uvek glat ali zato kad vide nas ubace se u mod top ekipe.
Evo im kurac i njima i zvezdosudijskoj trojci i ciganima koji su sada na aparatima.
Kopaj svima!
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Samo se bojim da se ova utakmica ne odrazi na igru protiv Barselone, a hoce sigurno u nekom trenutku.
Opet imamo 48h i manje za odmor, jedan dan za rehabilitaciju i neki lagani trening (kako rece Zeljko osim za Lesora hehe) tako da ocekujem i tu tezak mec, mislim da cemo protiv Reala u petak izgledati dosta bolje i svezije. Daj boze da gresim ali 3 teske utakmice u 6 dana uzimaju danak ma koliko ekipa bila spremna.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Dobismo na guzove, jedva... Očekivao sam ovako mučenje. Pre dve noci smo imali utakmicu i to kakvu. Bili smo umorni i ispražnjeni energetski.

Najbitnije da nismo kiksnuli i da smo pobedili. Još 3 kola do prvog mesta, da ga zadržimo.

Prva četvrtina, tek dva koša iz igre (Madar dvojka, Panter trojka) a ostalo sve sa bacanja.

Druga nešto bolja iako smo otišli sa minus dva na poluvremenu. Imali smo 16/16 bacanja posle dve četvrtine.

Treća je uglavnom bila egal pa smo čas mi vodili čas oni. Opet oni otišli sa plus dva.

I poslednja... bilo je zajebano. Oni su na njihovih +5 imali dva-tri napada i mašili trojke...

Posle pred kraj nekako okrećemo, mi smo imali najviše tri poena prednosti i toliko smo dobili na kraju.

Igrači... Jako malo raspoloženih... Papapetru jedan od boljih uz 14 poena imao je i 8 skokova... Exum tu iza njega ali moram da primetim kako nije više siguran na bacanjima a bio jedan od boljih do sredine sezone.... sada je to Panter koji dugo nije mašio bacanje... i on je bio tu uz Exuma ali nijedan poen nije dao u poslednjoj četvrtini... Ledej takođe se malo izdvojio a posebno je bio siguran sa bacanjima gde je imao 8/8...

Ostali... Trifa je imao bitnu ulogu sa onom trojkom za 67:69... pre toga oni su izmašili par trojki da nas dotuku možda... Aleksa i Smajli tu i tamo nešto pokušavali, Tristan dao 4 bacannja a loš defanzivno ali ostatak tima tragično loš... pogotovo Madar, Anđušić i Naneli. Ajde za Nanelija možda ima opravdanja jer čovek je pre dve noći odradio veliki deo posla ali ova prva dvojica baš užas.

Bez Lesora nekako dobismo ove koji su nam uvek nezgodni. Sreća pa Omić nije igrao.

Piše se pobeda, ne može ovako loše i može i mora samo bolje. Idemo dalje.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ove utakmice su jebene užasno, a da ne pričamo kad se igra sa trećom ekipom u ligi jer jbg ne odlažemo ko ganferi. Videlo se i protiv splita.
Treba pobediti kako god, ružno, ružno i da mi pomognemo da se na terenu ne oseti taj umor. Da mi oproste bogovi košarke što ovo pišem, ali mogao bi i Anđušić da da neki doprinos.
Jebem ti bogove i dan kad je došao prvi put kkp, da čovek ne može da odmeni 20 min Pantera koji se raspada od umora.
@serAlex ne igra on dobro nikad ali da ne produbljujemo temu :D
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
447
Reaction score
2.534
Локација
Novi Beograd
Istinski šampion igra i pobeđuje i kad je umoran.
Istinski šampion igra i kad nema svih 12 na raspolaganju, dok pička politička ne sme ni sa 15 da izađe na megdan ekipi koja se maltene bori za opstanak. Obesmišljavamo sve vaše besmislene poteze, sve vaše mučke i očajničke pokušaje.

Naši mečevi imaju datume. Naši momci imaju muda. Naša igra je umetnost!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Jebem ti smrdljivu ligu koju neki mora da igraju redovno, a drugi rekreativno kad hoće... Imaju dva tima u ligi eeeej... Sledeće godine da dobijemo licencu na bar tri godine i da istupimo zauvek iz ovog ciganskog brloga koji liči na sve osim na takmičenje. Muka mi je više.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Koliko su nam samo lopti iscureli iz obruca da je uslo trecinu od tih suteva resili bi ove smradove na gomilu sa sudijama lagano i ranije.
Bar na kraju bogovi kosarke iznivelisali su to kada su ove njihove cigle koje su bacali za tri zavrsivali na obruc.
Danilo brate idi kod popa, hodžu, vraca, gurua sta god posto ovo sto ti 'igras' u zadnje vreme jebeni kosmar. Sto je rekao @Loki85 nek ga neko odvede kuci posto bi i stan promasio ma kakav je bio danas ne bi me cudilo i ulicu da promasi a kamoli stan
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.071
Reaction score
36.058
...ali komentari zvuče kao da je gadjao naš koš...
Da je gađao na naš koš lakše bih podneo. :buhaha

Jebem ti smrdljivu ligu koju neki mora da igraju redovno, a drugi rekreativno kad hoće... Imaju dva tima u ligi eeeej...
A mi smo i u takvoj ligi prvi. :clap
Verujem da ih sve više boli, moram da promenim onu pesmicu u "malo smo im bola Naneli", tek ćemo. Kada će vrhovno govedo vanrednu predstavu za medije, ovaj atak na državu ne sme da se prećuti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top