Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.591
Reaction score
8.498
Локација
"preko bare"
@lavex nema na čemu. Ja ću uvek da ih pohvalim, kad urade nešto dobro.
Sad sam pogledao Tegijeve isječke na Partizan TV i izgleda mi kao skroz druga utakmica. Naravno, što se atmosfere tiče. Još uvijek ne mogu da vjerujem da su smanjili ton da se navijanje ne čuje.

Evroligu gledam na Euroleague TV i sve se uvijek odlučno čuje. Zato mi je bilo čudno da se danas skoro ništa nije čulo. Jbt, čime se sve ljudi bave.
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
162
Reaction score
410
Локација
Tamo_negde
Arena sport inace mogo lose radi prenose,smanje ton nacisto cak I kad su strane utakmice I onda se cuje samo komentator,nikad da razumeju da mora da se cuju I navijacI I komentator
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.243
Reaction score
3.600
Arena sport inace mogo lose radi prenose,smanje ton nacisto cak I kad su strane utakmice I onda se cuje samo komentator,nikad da razumeju da mora da se cuju I navijacI I komentator
Smanjuje se ton preventivno, da ne bi široke narodne mase slušale kako je šizofreni predsjednik Srbije pederčina.

To je prava istina!
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Kolko god da sam bio juce ljut na Andjusica, vidi se da mu fali samopouzdanja i da je u bedaku, kao Papapetru i Naneli na pocetku sezone. Pljuvanjem se nece postici nista, tako da Andjusicu podrska, moramo ostati svi zajedno sad i zbiti redove!
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.234
Reaction score
2.860
I ja ne verujem da su smanjili ton u prenosu jedne obicne utakmice u ligi ZOC…koliko neptujatno za usi …
Sve vise verujem da je predsednik psihopata.
Bilo bi lepo trazitii
odlaganje utakmice protiv fmp2,eto moze razlog da se navede to sto Andjusic nije u formi..ko ih jebe.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.132
Reaction score
15.423
Локација
Beograd
Kolko god da sam bio juce ljut na Andjusica, vidi se da mu fali samopouzdanja i da je u bedaku, kao Papapetru i Naneli na pocetku sezone. Pljuvanjem se nece postici nista, tako da Andjusicu podrska, moramo ostati svi zajedno sad i zbiti redove!
Gadna stvar kada čovek ostane bez samopouzdanja, znam po sebi kako ume to da se odrazi na osobu, stalno sumnjaš u sebe, svaki korak, potez koji napraviš. Nadam se da će Željko porazgovarati malo sa njim i da će uspeti da ga trgne.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.121
Reaction score
4.412
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Ne podrzavam ovo pljuvanje Danila ni najmanje. Ali tako je bilo i sa Nanelijem… Izgleda je jedan uvijek mora biti na meti.
Prvo treba objasniti da pljuvanje i kritika nije isto. Dali je Naneli bio kritiziram kad je trebalo, jeste. I jučer je Naneli odigrao loše zato je i pravio društvo Anđušiću na klupi.
Kaže kolega Anđušić izgubio samopouzdanje, ok. za šut može ali odigraju tu obranu, skači.,grizi,guraj,lupaj ali odradi pošteno minute koje si u igri. Ponaša se ko uvrđena mlada, neću da igram Aba ligu oću El. Sanjam dan kad će KK i FK biti bez domaćih uvređenih igrača
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
377
Reaction score
3.427
Локација
Kući.
Podatak koji je izneo Željko - od 16. decembra 31 utakmica, 26 pobeda.

Dakle, u tih ravno 100 dana smo pobedili 26 puta. U prevodu, nedelja ima 7 dana, a od toga dve pobede Partizana. Nije loše.

Privodimo kraju ovaj mart na najbolji mogući način, u aprilu opet pakao, ali zato u maju naplata svega a pogotovo truda i rada.

I još jednom - Hvala Željko, bravo momci, podrška Danilo.

Daj sad Špance!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Kevin Panter
"Uvek govorim ljudima, ne čitajte komentare po društvenim mrežama", zastao je na sekund Kevin Panter, pa se osmehnuo:



"Iskreno ću reći, ne zaboravljam neke komentare o ekipi i o meni. Takvi komentari su me dodatno motivisali... 100% su me dodatno motivisali da radim još jače i da verujem u ovaj tim."

Eto, i kapiten priznaje da su kritizeri doprineli tome da radi jače (i da bude bolji)... :D
Dakle, da ne beše (naših?) oštrih kritika...ko zna da li bismo došli do ovoga do čega smo došli...ili, kako smo nekada voleli da kažemo:


Tako da, drugovi forumaši, manite se kritikovanja kritizera, otkud znate šta je, nekome drugome, i kada i kome, potrebno da postane bolji...pohvala, podrška, kritika, uvreda?
Znamo svi da je dres Partizana crn i beo, ali zašto tako teško prihvatamo da u životu nije baš sve samo crno ili samo belo?

Doduše, u sportu si u svakoj novoj utakmici uglavnom il' pukovnik il' pokojnik i moraš da prihvatiš da te navijači ,,pljuju,, kad promašuješ i gubiš - i obožavaju kad pogađaš i pobeđuješ...
A što se tiče ,,mreža,, i komentara, postoje samo dva puta kako se sa njima izlazi na kraj: ili kao Željko, da ih ne čitaš i da te ne interesuju, ili kao Kevin, da te i oni loši motivišu da budeš još bolji!
A ko u profi sportu ne može da se nosi sa ,,pritiskom,, utakmice, navijača, komentara - pogrešio je posao kojim se bavi...

Euforija je bila na forumu u upisima posle Olimpijakosa, pretpostavljao sam da umorna ekipa bez Matije Lesorovića neće tako lako da sruši Ce-De-O-Li, pa sam čekao da vidim reakciju foruma posle utakmice...
Ovoga puta Anđuša je bio krivac...sad čekam hoće li postati bolji u nekoj sledećoj utakmici, pa da ga malo i slavimo...
(kao što je već bio slavljen i u nekim prethodnim pobedama kada je pogađao)

Tako vam je to... :icon-rolleyes:
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.124
Reaction score
4.573
Локација
hiperboreja
Uopste niste u pravu za Andjusica; april mesec, a decko je u totalnom psihickom autu. Ukoliko on odigru neku narednu utakmicu top, nece promeniti cinjenicu da on ove sezone apsolutno nista nije pokazao, izuzev par utakmica. Njemu je pod hitno potreban sportski psiholog, jer je neverovatno da sportista u zrelim godinama niti malo nije napredovao pod palicom najboljeg kosarkaskog trenera evrope. Njegov ucinak ove sezone je sramota
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top