Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.487
Reaction score
29.178
Локација
Novi Sad
Konferencija, kratka, na ytube kanalu KK Zadra, imam neki problem da okačim pa ko hoće da čuje utiske može tamo da pogleda.

Ps. Dodje ti Željko na konferenciju i niti jedan sportski "novinar" nema pitanje za Najvećeg.
 
Последња измена:

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Izvini, jel ne sme da se napise ono sto je trenutno tako? Da li sam ja to negde pljuvao ili vredjao, ili sam samo napisao svoje misljenje? Procitaj prvo sta pise, pa se posle pravi pametan i uvredjen.
Pa pita te lepo čovek (doduše ne baš lepo...)za tvoje mišljenje da obrazložiš.Zašto
"nažalost više ne liči na sebe".
Jbg ovo je forum,potpuno je normalno da kad nešto napišeš nešto znači da si želeo da podeliš sa drugim.
A drugi želi da zna zašto si to napisao kako bi naredni postovi sa tvojim nikom imali nekakvu vrednost.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Pre nego što se razgrana ovo na potpuno nizak nivo...mene zaista interesuje obrazloženje.
 

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
175
Reaction score
980
Po meni je Lesor odlično odigrao, s obzirom da je odbrana Zadra baš skupljala na njemu. Nije isto kada vise od pola sezone dominiraš, pa krenu protivnici odbranu fokusirati na tebi. Jedino mu se može zamjeriti promašeno zakucavanje. A na skoku ga nije puno bilo jer mislim da smo tako postavili u cilju sprječavanja kontre Zadra. Inače momcima svaka čast na zalaganju, još jedna do pol pozicije. Samo jako! Hvala publici na dočeku najvećeg.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Za Lesora ni meni nije jasno ali čovek ima svoje mišljenje i ok. Samo da dodam... imao je index 19 i +14 razlike za nas kada je bio on na terenu.

Za dva 5/6... samo je promašio ono kucanje... bacanja 3/5. Imao je 5 skokova i 3 asistencije. Izgubio je jednu loptu ali i ukrao isto jednu loptu.

Po meni jedan od boljih večeras a i glasao sam za njega.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.065
Reaction score
3.968
Локација
Beograd
Sunce ti, kud i pustiše ovosa snimanja spota od danas, ja ne mogu sada da dočekam da čujem pesmu i vidim spot.

Tako dobra atmosfera se stvorila, nije ni euforija, prosto rečeno, sve je na našoj strani i sve će biti u redu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top