Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Neki info o povredi Lesora? Poslednjih 7-8 minuta se drzao za nogu, na kraju i nezgodno proklizao, nadam se da je samo umor bio.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Toliko pitanja. Nedoumica.
Nije ovaj forum kurir ili informer.
Nije ovo pokojni rsb. Na pogrešnom si mestu.

Погледајте прилог 21317
Toliko pitanja. Nedoumica.
Nije ovaj forum kurir ili informer.
Nije ovo pokojni rsb. Na pogrešnom si mestu.

Погледајте прилог 21317
Sta je taj rsb? A ova dva ne kupujem upravo jer im je specijalnost ovakvo izvlacenje iz konteksta.
 
Последња измена:

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Последња измена:

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.123
Reaction score
32.422
Локација
vaginamandibularia
Za ove sto se cude mucenju prvog protiv osmog u plejofu, nek provere sta se desava u NBA gde u finalima konferencija igraju dva tima iz plej ina, jedni su bili osmi na istoku drugi sedmi na zapadu.
Za ove sto rade za kurir ili slicne mongoloidne tabloide, pa postavljaju pitanja za koja bi ih i oplenac pocetnik natakao na kolac, evo jedno kontra pitanje.
Da li je i yveyda kurva il ste samo vi?
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.931
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Veliki upliv novih clanova doneo je nove podele :D
Ali, bas ima simpaticnih pitanjana hahah, kao da ih licno czinsajder postavlja

Utakmica kakvu sam ocekivao, napeta, ulog veliki, igraci u grcu, a u glavi real.
Sad da ih razbucamo u areni, pa da se resetetujemo za dalje
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
Nanelijeva trojka protiv Efesa okrenula tok EL.
Protiv Splita Nanelijeva trojka okrenula tok ABA ligi ligaški deo.
Nadam se da će i play off ABA okrenuti ona trojka od sinoć.

Umorni smo, fizički i psihički takodje iscrpljeni , mali roster , treba nam neko od rezervista da ekslodira i da energiju celom timu.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Ne znam da li je samo do naše ispražnjenosti, ali i ovaj SC derby kao da ima 5 Mileta Lisica, fristajl basketase koje boli djoka za pritisak i protivnika. Nadam se da ćemo istom brzinom kojom smo upali u kanal uspeti i da se vratimo na stari kolosek.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Iskreno nisam ocekivao da nas toliko namuce i u drugom mecu,ali im treba odati priznanje na prikazanom. Sjajno su odigrali tehnicki i takticki,na stranu sto smo mi bili nezainteresovani i bez energije. U svakom slucaju posao je odradjen,sad koliko je moguce da se digne forma za naredne meceve...
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
423
Reaction score
2.271
Ma jebo SC Derby. Okej, odigrali su dobro, grizli, ali ovo je njima jedinstvena prilika u zivotu da uzmu skalp jednom Partizanu. Pola njihovih igraca nikad vise nece biti u ovakvoj situaciji, unucima ce pricati kako su zamalo pobijedili Zeljka Obradovica u plejofu. Naravno da ce da grizu. Ali daleko je njihova igra bila od toga sto se pise u medijima. Vec vidim dirljive tekstove koji su bili pripremljeni, kako je David srusio Golijata, kako malom Ivusicu mama nije imala para da kupi cokoladu, kako je spavao na podu kod najboljeg prijatelja jer nije imao para da plati hotel, pa onda srusio Partizan. Kako je Megi odrastao okruzen crncima u Bronksu, kako je krao paradajz da bi mogao da se prehrani, a sad pogadjao trojke sa 10 metara preko ruke. Kako "nije sve u soldima", kako je mala ekipa entuzijasta ocitala lekciju preplacenim strancima, kako Partizan zloupotrebljava budzet i slicna sranja. Naneli, ruka ti se pozlatila sto si im pokvario zabavu!

Utakmice su bile takve kakve su bile iskljucivo zahvaljujuci nasoj indisponiranosti i losoj igri. Kao sto Zeljko rece, mi na dvije utakmice trojke sutiramo 16/60, i to mahom iz izradjenih pozicija. Papapetru i Ledej promasuju ono sto inace zatvorenih ociju pogadjaju. Jebote, u drugoj utakmici u jednom trenutku imamo sut 2/18 za tri, od kojih skoro ni jedna nije bila ocajnicka sa istekom napada, a bar pola je bilo skroz otvorenih. U sezoni smo trojke sutirali 45%. Da smo tako sutirali u ovoj seriji, pogodili bi 27 trojki, sto znaci 33 poena vise i lagane pobjede od po 15 razlike u obje utakmice. Ali psiha nas je unistila.

Derbi je samo kopirao plejbuk Reala, igrali zonsku odbranu vecinom, a mi bazen nismo mogli pogoditi. Nista tu spektakularno dobro od njih nije vidjeno. Proradi li makar neko od onih koji se nisu pojavili na prve dvije utakmice, nemaju oni sta da traze i vratice se u anonimnost iz koje su nakratko pobjegli.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Nemam komentar, samo se nadam da smo prebrodili krizu.
Samopouzdanje pre svega kod Ledeja i Pantera, pa i Lesora je na jako niskom nivou, sto znaci da im je jako tesko pao poraz u 1/4 finalu EL sto je i logicno.
Izvukao nas je Naneli po ko zna koji put u 4/4, pored njega je samo Exum bio na nivou.
Nastavimo li ovako, tesko cemo do trofeja.

Sto se tice rotacije, niste u pravu, sve ekipe u PO koriste 7-8 igraca, bilo Evropske, bilo NBA ( prim. mrtvi Real,Denver,Lal ).
Umor ne moze biti izgovor, psiha jeste.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.396
Reaction score
2.090
James Nanely je spasio i produzio sezonu, mucna utakmica za gledanje los skok, neprecizan sut nikako da se utakmica prelomi na nasu stranu.Verujem da ce se baterije napuniti kada bude najpotrebnije ostalo je jos 9 utakmica do kraja ako izigramo bolje moze da se igra i manje od 9. Posle jucerasnje sok utakmice trebalo bi da se ekipa vrati na pravi kolosek.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Прејеб'о Остоја опет све, узеће додатни кеш за пуну Арену у понедељак :D

Добро је што нису ове утакмице сувише згуснуте, и што ћемо имати довољно времена за опоравак и физички и психички.
Јер ово што се нама догодило лијечи само вријеме, а имаћемо га сада ваљда довољно.

Нисам неки стручњак, али контам да нисмо баш ни могли одржати онакву форму до освајања Аба лиге. И да после овога пада, очекивати је да поново кренемо узлазном линијом.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
271
Reaction score
782
Локација
Vojvodina
Na moju sreću ili žalost kako god to preformulisao obe poslednje utakmice nisam bio u prilici da gledam jer se namestilo da sam radio u to vreme.
Celu sezonu sam vešto uspevao da nameštam da budem slobodan kada su se sve EL utakmice igrale na domaćem parketu + još 4-5 sam uspeo da dođem u Arenu u ABA ligi.Naravno pratio sam preko telefona i možda se još više nervirao jer nisam gledao sliku već samo preko rezultata pratio.
Ja bih samo da dodam na sve ovo što se dešava nakon pete sa Realom,da se protiv naše ekipe vodi pravi "specijalni rat"kroz sve sisteme i već od samog nastavka doigravanja u ABA ligi pritisak je zaista neviđen.Na svu muku što se igrači nisu bar malo stabilizovali nakon one nesrećno završene serije sa španskim ciganima 2.
Trenutno je jedini izlaz iz te bule što više napuniti Arenu u Ponedeljak i pokazati igračima i stručnom štabu da je podrška neupitna i da zajedno prelomimo opet nastavak sezone i počnemo da igramo košarku,koju smo pokazali svima da itekako znamo da igramo.
Ja već od danas radim na logistici da budem slobodan za Ponedeljak i dam podršku sa svoje pozicije :pfc:
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Прејеб'о Остоја опет све, узеће додатни кеш за пуну Арену у понедељак :D

Добро је што нису ове утакмице сувише згуснуте, и што ћемо имати довољно времена за опоравак и физички и психички.
Јер ово што се нама догодило лијечи само вријеме, а имаћемо га сада ваљда довољно.

Нисам неки стручњак, али контам да нисмо баш ни могли одржати онакву форму до освајања Аба лиге. И да после овога пада, очекивати је да поново кренемо узлазном линијом.
Ja se iskreno nadam da će Arena biti dupke puna, ali mi je baš teško da verujem u to u ovom momentumu.
Nema šta, idemo sad jako. Neka budu ove dve utakmice opomena.
 

crno_beli

Početnik
Учлањен(а)
21.03.2023
Порука
19
Reaction score
91
Локација
Beograd
Za ove sto se cude mucenju prvog protiv osmog u plejofu, nek provere sta se desava u NBA gde u finalima konferencija igraju dva tima iz plej ina, jedni su bili osmi na istoku drugi sedmi na zapadu.
Za ove sto rade za kurir ili slicne mongoloidne tabloide, pa postavljaju pitanja za koja bi ih i oplenac pocetnik natakao na kolac, evo jedno kontra pitanje.
Da li je i yveyda kurva il ste samo vi?
Paralela NBA liga sa nasim slucajem? Nidje veze, iz zilion razloga.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
377
Reaction score
3.427
Локација
Kući.
Dešavalo se i ranije ove sezone da vežemo nekoliko poraza. I kada bismo prekinuli taj niz, ekipa bi se dizala a znamo svi kakve smo serije pravili nakon toga.

Do juče smo bili u seriji od 4 poraza. Juče smo prekinuli tu seriju.

I da vam kažem nešto: ova ekipa neće izgubiti više nijednu utakmicu do kraja sezone.

Toliko.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top