Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.575
Jos uvek nema oficijalnog termina za polufinala?! Verovatno cekamo coravi da nam odredi?

Ova liga ni po cemu se ne razlikuje od kls-a, cirkus.

Zeljko je najavio nedelja, pa eventualno utorak drugi mec.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Konacno neki znaci zivota nakon mrtvog Reala. Deluje da su momci izasli iz krize i sad napokon imamo pozitivne naznake i ohrabrenje pred zavrsnicu ABA lige. Mali Drezgic bas deluje obecavajuce,vec je prerastao svoje vrsnjake i uz ozbiljan rad bice vanserijski igrac.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.522
Reaction score
3.968
Локација
Ljubljana

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
814
Reaction score
2.767
Zapao mi je za oko i jedan detalj sa konferencije. Zeljko je pricao o navijacima i o tome da su igraci svesni da tako nesto ne postoji nigde ukoliko neko eventualno odluci da ode. Po meni, ovo boldovano znaci da ce svim nosiocima kojima istice ugovor biti ponudjen nastavak saradnje.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Pa naravno da će tako biti. Sve ostalo bi bio FKovski potez (odseci sebi noge, polomi ruke, pa se "bori" za najviše ciljeve).
Prošlog leta tim je nadograđen, možemo očekivati i da sada bude nešto slično.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.128
Reaction score
1.991
Локација
u srcu šesnaesterca
Svi su dosli jer znaju da je projekat dugorocan, najmanje tri sezone. I dosli su jer su na to pristali u nacelu. Ne sumnjam da ce biti bogatih ponuda na leto, al mi bi trebalo da mozemo solidno da odgovorimo na svaku. Naravno, najbogatije ocekujem od najsmrdljivijih. Vec pricaju da ce kad kepec zvanicno odbije 3 mil, sve to ponuditi Panteru
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
420
Reaction score
2.257
Razumio bih FMP, ipak je Panter neuporedivo bolji igrac od Gnoma, ali ne bi Panter preso kod njih. Nit su mu limenke oprostile sto je nas kapiten, niti bi mu nasi navijaci oprostili tu izdaju. Ako bude isao za parama, ici ce u neki bolji klub od ovog iz Zeleznika. No, o tome nakon sto ih gospodski natrpa u finalu.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.575
Cekaj, neko se vec plasirao u finalu i ima najmanje 15-ak dana za oporavak i pripremu, dok mi polu-finalnu seriju pocinjemo u nedelju, GM2 u utorak i eventualnu majstoricu verovatno za vikend 3/4 jun.
Na sve moguce nacine pokusava da se nas tim saplete, ali verujem da je inat preveliki i da nece biti nikakvih iznenadjenja do kraja sezone.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.930
Reaction score
7.301
Локација
Banja Luka
Razumio bih FMP, ipak je Panter neuporedivo bolji igrac od Gnoma, ali ne bi Panter preso kod njih. Nit su mu limenke oprostile sto je nas kapiten, niti bi mu nasi navijaci oprostili tu izdaju. Ako bude isao za parama, ici ce u neki bolji klub od ovog iz Zeleznika. No, o tome nakon sto ih gospodski natrpa u finalu.
Mislim da je kolega mislio na PAO, ako ne dovedu Boleta iz crnog gruje ( kampaca ) da ce krenuti po pantera
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Статус
Затворена за писање одговора.
Top