Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.923
Reaction score
4.274
.A nasi napadi zavrsavaju sut sa 5,6 metara a kosevi neophodni. Zavrsili smo sutevima za 3 i to vecinom iz neizgradjenih pozicija.
Nisam siguran za sledece dvije da dobijamo. Citavu sezonu igramo na momente i djeluje mi da je jedina neizvjestost zato sto je fmp truba.
Ne vredi druze da pises, sad ce ljudi da te cascavaju da si romika...
Ja ne znam dal su ljudi coravi ili sam ja naduvan pa imam neke slike pred ocima koje nemaju veze sa realnoscu, da li ljudi vide kako izgledaju nasi napadi, ili pripali trojku ili neka poludistanca, cesto sve to neizgradjeno a cesto i u 15sek napada ?!
Zasto, kako ?!
O propustima u odbrani da ne pricam...
Ekipa koja je na okupu 6 - 7 meseci sa najboljim trenerom na klupi
5 put zaredom gubimo od ovih kurton cigana
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
469
Reaction score
3.146
Локација
Beograd
Otimačina level onom Italijanu što su uzeli lokal na trgu... ne valja nešto, hoćemo da ih ostavimo same na vetrometini...ako ste pravi doćićete u nedelju. Da grmi, d aih nateramo da propišaju krv sa sve krađom. Ovi što pišu da oće u tri i da i mje dosta sezone...#!@€!
U prvom minutu slomiti nogu Laziću, onda borba do kraja, kakav god taj kraj bio.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
5.304
Reaction score
25.112
Локација
Beograd
Ovde se verovatno pozivaš na mene, pa ću ti i odgovoriti - naravno da zaslužuje!
Jedan od 3 igrača iz ove ekipe koji zaslužuje da ostane i naredne.
A ti ako si očekivao od njega ne znam kakvu partiju i večeras, ne znam šta da ti kažem.

Serija se rešava u petoj.
Utakmica u koju staje ova sezona. Sezona izneverenih (prevelikih) očekivanja.
Sad se lomi, jesmo li pravi, ili smo cigani?
Podrška!
Najiskrenije, nisam zapamtio da li si ti to napisao, ali je večeras odigrao najstramniju utakmicu koju pamtim za nekog nosioca, meni je više zasmetalo što je kao najiskusniji propustio priliku da kad ga ne ide, igda racionalnije, a on je sumanuto šutirao dok ne pogodi, i na kraju statistika da se postidi.
Panter u napadu gotovo ništa, pa još forsirao, ali u odbrani je kriminal, od Nedovića je napravio Džordana u prvom poluvremenu, a kad je napravio onih 2+1, umalo TV nisam polupao. Ništa me više iz takta ne izbaci od glupih izgubljenih lopti i akcija na silu...
Ili gubimo 3:0, ili idemo na petu na jednu loptu, koja može stati na našu stranu, moje predviđanje.
Jedino što smatram da treba da se napravi ambijent i ludilo da im gaće same spadaju, i da kukaju maksimalno za nedelju...
Mali edit, ono što mi je ekstremno zasmetalo su par situacija kada je bukvalno ničija lopta i niko da krene na nju, da se baci i slično, da li je bojazan od faula ili nedostatak muda, ne znam...
 
Последња измена:

VukPP94

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
42
Reaction score
183
Локација
Humska 1
Biće napeto, znam da će nam navijači dati jaku podršku, spremni smo da odemo kući i da im isprašimo zadnjice pred našim pristalicama.Dzejlin Smit postaje polako najsimpatičniji igrač u ovoj sezoni.!!
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.044
Reaction score
4.033
Локација
Treba ih zapaliti pokusaju li krasti sledece dve. Pa da vidimo dal ce opet nekom ikada pasti to na pamet..
Valjda vam je jasno da će naredne dve svesno i instruisano navlačiti za nas, da bi mogli onda što komotnije da sude tu eventualnu majstoricu gde maltene nemamo šanse da ih dobijemo ako se sudi tako kako se sudilo do sad. Mi smo svoju šansu propustili u ponedeljak, bili smo bolji od njih i trebali smo pobediti, ali teško to ide kad ti sviraju faul za dodir, a sa druge strane se dozvoljavaju ti "sitni" faulovi nogama, telom. Ima i drugih faktora naravno koje se tiču igre i određenih igrača.

Dobijamo naredne dve, sudije navlače za nas, srećni smo, napaljeni, verujemo u pobedu u majstoricu i onda sledi masakr.

Što je najgore, tek trebamo igrati onaj mučeni KLS. Sunce ti jebem.​
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
339
Reaction score
2.209
Локација
Beograd
Tri pobede su trebale i pre i sada za titulu. Jedan brejk je bio pod moranjem i pre i sada, a to smo znali onog momenta kada smo gubili besmislene tekme od mege, igokee i slicnih... Nista se promenilo nije, a ko je spreman da se preda u ovom momentu, neka se tera u tri pm... Ove dve tekme, sa ovakvim sudjenjem ne bi dobila ni reprezentacija sveta na čelu sa Jokićem lično, a ja sam iznenadjen koliko smo dugo bili u igri i u prvoj pa i u ovoj drugoj utakmici. Bice vremena za analize i pljuvacine, ali pre toga aj da dobijemo poslednje 3 tekme koje igramo ove sezone u ovoj tzv. ABA ligi! Napred Partizan!
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.602
Reaction score
3.714
Ne vredi trosii igrace u ovom brlogu, ali neka ga, neka trose i oni onog epilepticara i nedu- pakla, dok traje serija.

Sad im picku razvaliti u Areni, svu mrznju pokazati sa tribina, oduzeti im malo muda koja su neopravdano pustili ovih dana za petu (da vide par njih, pre svega stranci, da mogu da izgube lagano 15 razlike), i uci spremno i nakrvljeno protiv pripremljene kradje u toj petoj utakmici.

U isto vreme iskoristiti taj nalet da nekim nasim igracima pokazemo da mozemo, da ih dignemo i da se ne boje govana, pre svega Kaminski.

U petoj krenuti krvavo jako, sudije ce ove bezvezno dosudjene namerne faulove i glupe odluke koristiti za beskrajne celendze da bi ih odmorili jer da im jedan malo zafali, padaju. Daleko od toga da smo mi sjajni, pa jos uz ove kradje u ovom brlogu, ali evo, kad je vec jos samo to ostalo od sezone,nek se iscimaju malo, neka polupaju koju pickicu cigansku bar kod kuce, pa nek jos neko sepa u petoj (evo nek bude Laza ako moram da biram), krv im jebem kiselu, ne mogu ocima da ih gledam.

I da, d'umre vucic.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
237
Reaction score
1.725
Локација
Beograd
Batalite priču. Ekipa bez muda, karaktera i mozga i nemojte da se lažemo, u EL bi imali isti ucinak kao cigani možda i gori da nismo pravili šta smo pravili u areni. Sve pobede u areni su zasluga ljudi koji su punili arenu svaku jebenu tekmu.
Ponavljam, sve pobede kući su pobede navijača, igrači su pokazali ko su i šta su van Arene. Nek se ljuti ko hice to su činjenice.
 

Ilyasova

Forumski bard
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.343
Reaction score
9.119
Polako naredna je treca, a cetvrtu tek treba da izborimo.
Mi se mucimo svaku utakmicu i nijedna pobeda unapred se ne upisuje, u nedelju ne ocekujem neki pritisak na nase igrace, jer vise "nemamo" sta da izgubimo.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
295
Reaction score
2.000
Локација
Beograd
Nakon The Adicts i ANthrax okolišali Beograd...
može biti da a. sapic i n. covic su na samrtnom ropcu preko zadruga i veza preveli miljane i gojkovicke do oltara i kondaka?!
Nema drugih razloga za natezanje sa zgadijom.
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
152
Reaction score
373
U ovakvoj atnosferi,gdje pozicija i opozicija biju po nama traziti najvece krivce u igracima i gle cuda u Zeljka,zaista je smijesno.Koliko godina se nije napravio brejk u finalu,sve smo to znali a sada siljiti onu stvar na igrace i strucni stab je stvarno premnogo.Posebno sto za taj brejk jos ima nade...Nije vrhunac naseg kosarkaskog znanja ako se kaze da nismo dobro selektirali ekipu,to se jednostavno vidi.Rizikovali smo sa PJ i Kaminskim,izgurali dobar dio evroligaske sezone ali ne mozes od njih napraviti Lesora i Egzuma.Velika je,cak ogromna razlika u nasoj igri sa njima i sa ovim sadasnjim dvojcem.Ali nasi su,igraju koliko fizicki mogu,vjerovatno da su zdravi nas ne bi ni zapali,medjutim za ovakvu atmosferu koja je stvorena i u sportu,oni i jos dosta njih nisu spremni.Tesko je ocekivati od istrosenih NBA igraca da u sudijskom mulju,atmosferi linca odigraju svoju najbolju igru.Pantera smo cijele sezone potrosili,tukli ga i u evro ligi,bez sudijske zastite i jednostavno nema pravu pomoc od PJ kao prosle od Egzuma da bi bio konstantniji i onaj koji odlucuje.Meni je posebno zao sto su igraci kao Smajli,Aleksa,Trifa,Kopriva nazadovali ,ali valjda je i to rezultat selekcije ukupnog tima.Ipak treba ocekivati ,bez obzira na ove rezultate u finalu,da opet igramo pravu ligu a tu se treba radovati svakoj pobjedi jer Zeljko jeste najveci ali nije madjionicar i treba iz ovakvog mulja napraviti ekipu koja nas evo 2/3 godine drzi u euforiji na koju smo odavno zaboravili.Podrska u nedelju,cetvrta ce biti laksa a onda opet u ovaj brlog.Sve nade su mi u karti za EL i iduce godine i pravi kosarkaski uzitak kada tamo igra nas Partizan.
 

acaca1

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
28
Reaction score
74
Локација
Lazarevac
Šta god ja napisao o sudijskoj krađi neće pobiti činjenicu da nam naš tim igra očajno cele sezone.
A još više od toga mi smeta što sam večeras video da protivnik ima više želje za pobedom i borbeniji je mnogo.
Naneli razvali u prvoj a veceras nula totalna.
I kad pogledam sezonu shvatim da su svi Naneli.
Svaki naš igrač odigra jednu dobru pa ih 5 i više nema nigde.
Neverovatna nekonstantnost.
Ja ne mogu da verujem da bukvalno svaki od naših igrača igra sezonu koja je ispod njihovog kvaliteta i renomea.
I na kraju ogroman problem ove ekipe je brzina igre,prespori smo sa kretanjem u odbrani i u napadu.
U odbrani to se odražava sa lakim ispadanjem igrača i lakim primljenim koševima.
U napadu nismo zbog toga sposobni da izgradimo otvorene pozicije što dovodi do lošeg šuta.
Mislim da dobijamo sledeće dve i to ne zbog bolje igre već će nas malo pogurati sudije,mnogo ne treba i kurva je katastrofa.
A onda u petoj šanse nemamo,neće ništa prepustiti slučaju,sudije će svirati za njih koliko god bude potrebno.
Na kraju i Aba mirna,uvek mogu reći pogurali smo i vas kao domaćine,nismo vam mi krivi što niste bili prvi u regularnom delu sezone.
Željku zameram samo jedno.
Kakav god da je Danilo sramota je da nema minuta na terenu na obe utakmice.
Sa katastrofalnim Panterom da Anđušić nema ni minuta je po meni strašno loš potez.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.383
Reaction score
7.645
Kad Aleksa jednog dana ode, a otici ce prije ili kasnije, taj decko ce se ciganisati protiv nas, bas kao neki omrazeni bivsi igraci. Zapamtite sta sam vam rekao.
P.s cupava pizdo ciganska, jebemo ti jelisavetu, lebranko sisaj kurac grobarski.
Umrite cigani pleme vam jebem.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
443
Reaction score
3.038
Локација
Novi Beograd
Ne postoji način da pobedis sudije,sistem,..ako vam sada,posle ova dva svinjca od utakmica nije to postalo jasno,nikada neće.
Oni ce uzeti titulu jer im se može..tako je u svakom aspektu društva u ovoj prokletoj zemlji "oslobođenih" radikala..
Momcima svaka čast svakome ponaosob..kradu nas perfidno od pocetka sezone po dobro oprobanom receptu iz fudbala. Ne pamtim na jednoj utakmici ove sezone da smo dobili više situacija pola/pola na našu stranu..ne tako retko ni jednu.
Jeste li kada bili u situaciji da bijete nepostenu borbu,da znate sa nemate šanse nikakve ali da bijete bitku i idete na klanje jer vam nije druga opcija ni ponudjena? Znate li koliko je psihički teško? Koliko od vas bi bilo toliko mentalno jako? Za sebe znam da ne bih. Igrači su samo ljudi, većinom odrasli u civilizovanim sredinama, daleko od ovog mulja u koji su uvuceni, njihov prag tolerancije je prirodno niži shodno tome.
Opet igrali su koliko su mogli, koliko god im je bilo dopušteno i barem naterali gamad da očigledno krade. Čak iako je to u smrdiji normalno,bar je iskra bunta i kap melema na srce Grobaru u ova zla vremena.

Isti nivo perfidnog navlacenja kao večeras očekujem i u Areni. Zašto? Zato, što im se može. Fašisti nikada ni nisu znali za stid, niti kada je dosta. Sport je samo ogledalo društva u kome živimo.

Zato samo podrška..i revolt.

Nek umre ciganska smrdija!

Vidimo se u nedelju!
:napred-partizan:
Moze, I Trinkijeri i Dule su trpali muda u usta. Kad smo gubili, nismo gubili tako sto nas rutiniraju vec tako sto smo im j... mater na terenu.

Ovom nasem timu da nije 20k navijaca u Areni, podsrka na svakom koraku i gostovanja s domacinskom atmosferom bili bi bara bar s Asvelom.
 

Cobi

Grobar
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
219
Reaction score
715
Cigani su se cele sezone spremali iskljucivo za ovo. Da budu prvi i da imaju prednost domaceg terena u da finale igraju u pioniru.
Sudije su ucenjene a udba je pred finale iznela snimak sa boultazerom i uz ovo " ne garantujem vam bezbednost" jasno im stavila do znanja sta ih ceka ako pokusaju da sude 50 50 I ko to nije skapirao sta cu mu ja. Crkva udba pink sns narko karteli su logistika cele sezone samo da bi docekali ovo.
Nasa jedina greska je sto smo im sa splitom megom igokeom pomogli u tome.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.677
Reaction score
17.662
Локација
Beograd
Jebiga, lošija selekcija ove godine, pogrešilo se kod nekih pojačanja i tp je to, desilo se. Òčekujem, tačnije verujem da će to biti drugačije na leto - mnogo bolje. I neću da kmečim ako ne osvojimo ništa ipak je Željkov potpis bio najbitniji ove sezone. Bilo bi dobro ako ne bisno igrali ovu usranu, cigansku kls ligu.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.268
Reaction score
4.789
Локација
Beograd
Kao u fudbalu, jednostavno, kako god da igraš, a večeras jeste bilo loše, uopšte nije bitno, jer su sve zatvorili.

Mene samo zanimaju one situacije 2+1, što ono govno cigansko što je komentarisalo sa Radojevićem reče to se u Evropi svira 50 - 50, da mi neko objasni kako? Uzme debil prvi utakmicu, vidi faul nad Aleksom, nisu bacanja, sledeći napad, faul nad nedom pičkom ciganskom, bacanja. Isto večeras, a pored toga tako bezobrazno suđenje osvedočene plaćene kurve oborkneza.

Ta borba kroz institucije Ostojah, da je ima, tražili bi izuzeće tog govnara još pre više od 5 godina da nam nikada ne sudi. To su priče za malu decu...


Ja sam uvek optimista, ali mi je samo krivo što se iz aviona vidi da ova ekipa nema tu emociju kao ona od prošle godine, da i neki nedostatak kvaliteta nadomeste borbom i da "lete" po terenu.

Kaminski i PJ su nažalost, na veliku žalost došli posle Lesora i Dantea i nisu dostojne zamene, pogotovo Kaminski koji se večeras žali na povredu... Jesu novinari preterali, sa tom pričom, ali ne znači da nije istina. Dante, znate i sami u kakvom stanju je igrao posle druge tekme u Madridu, a sada nažalost nema tog igrača koji će biti primer ostalima, da povuče kada se lomi, da igra preko granica bola, da pogine na terenu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top