Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2024/2025

Статус
Затворена за писање одговора.
Остоја покушава да прелети. На нама је да му не дозволимо да се пере преко нашег клуба. Могло би да се запева и "Остоја педеру"...
 
Ne mislim da je najureno, pre ce biti da je stigla komanda da se svi uvlace u jagnjecu kozu jer vide da je dogorelo. Isti taj ima i direktorsku funkciju u Expo2027 pa ne vidim da je i odatle najuren
Najuren i odatle.

 
Ovo govno je najureno iz Dunava. Jedan manje…
Mislim da su ovaj put imali uticaja naši mejlovi. Znam jedno 15ak ljudi, koji su, pored mene, slali mejlove Dunavu ukazujući na ovog retarda, i na to da ćemo Dunav zaobilaziti u širokom luku. Plus sijaset ljudi koji su to isto uradili, ili tako bar kažu u raznim komentarima. A možda sam samo naivan. Inače, saopštenje im je debilno. Napustio iz porodičnih razloga, kažu. Kako god, neka je oteran ili sklonjen, šta god.
 
2.5.2025 docekujemo SC Derbi
5.2.2025 u Bolonji
7.2.2025 u Monte Karlu

Zbunila me ova fotografija iznad i meca protiv Splita, kome zapravo gostujemo 28.3.
 
Valjda to sa Splitom tek treba da se pomeri.
Ako je 28 subota, sigurno cemo u Splitu u ponedeljak 30-og, ali ima vremena do tada.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top