Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2025/26

Pa jebiga sad 10 poena, 4.2 skoka i 5 asistencija je imao u proseku na tom Evrobasketu, u ocajnom timu, ne moze da se kaze da je ocajan. Nisam rekao da je dobar defanzivac, nego da nije rupa.
Ne mislim da ce imati neku bitnu ulogu, verovatno kao treci plej tako da mi je ovo korektno. Svakako ako ne valja, mnogo je lakse resiti se igraca od pola miliona, i dovesti drugog, nego cekati da prorade po svaku cenu ovi od 2+.

Bez ikakve ironije i provokacije, jesi ga gledao, ili samo citas statistiku?
 
Bez ikakve ironije i provokacije, jesi ga gledao, ili samo citas statistiku?
Gledao sam ga, a juce sam mu pogledao i najbitnije utakmice prosle sezone, naravno ubrzano, nesto kroz hajlajte, nesto kroz scouting video snimke...

Na EK nisam, ali sam pogledao statistiku nakon komentara da je bio kanta da vidim kako je igrao tamo.

Sto se generalne statistike tice - ako je bio prva petorka EK, ne moze da bude kanta. Washington ne moze da bude Kobi ni za koga, jer ima sve osim inteligencije koja upada u minus.

A to da ovaj nece da prihvati da bude rezervni plej i treca opcija, ne pita se puno on tu. Imace dvejnovu ulogu da resava aba ligase, i odmara Karlika, i kad je raspolozen da ubaci u EL po 15ak poena i to je to.

Nama tu ulogu igra Milton ove sezone sa 2.5 miliona, a ni to ne igra, ovaj igra za 500k. Ne znam cemu tolika drama.

Na stranu sto je ovo Miskov igrac, ali se nadam da ga je Penjaroja odobrio.. Ja sam uvek vise za to da se nadju stranci iz EK, ili manjih ekipa sa potencijalom kao sto je bio Lesor, Francisko, TJ Shorts, pa prosle godine Mekinli i Kabengele, ove godime Malachi Flynn, nego da bude opsesija NBA igracima po svaku cenu bez obrzira dal' mogu da se uklope, dal' imaju kvalitet za evropu, dal' su dobri ljudi. Da glume neke zvezde za ogroman novac. To se jako lose pokazalo.
 
Nikakva drama, ja ga zaista nisam gledao pa necu da sudim, citam od raznih ljudi cije misljenje cenim... sto naravno nista ne mora da znaci...

Stojim iza svega sto sam rekao i za Lovernja, ako ga je trener hteo i aminovao, postujem. Ako nije, problem ce eskalirati i ulazimo u cigansku spiralu da menjamo trenere na godinu dana.
 
Gledao sam ga, a juce sam mu pogledao i najbitnije utakmice prosle sezone, naravno ubrzano, nesto kroz hajlajte, nesto kroz scouting video snimke...

Na EK nisam, ali sam pogledao statistiku nakon komentara da je bio kanta da vidim kako je igrao tamo.

Sto se generalne statistike tice - ako je bio prva petorka EK, ne moze da bude kanta. Washington ne moze da bude Kobi ni za koga, jer ima sve osim inteligencije koja upada u minus.

A to da ovaj nece da prihvati da bude rezervni plej i treca opcija, ne pita se puno on tu. Imace dvejnovu ulogu da resava aba ligase, i odmara Karlika, i kad je raspolozen da ubaci u EL po 15ak poena i to je to.

Nama tu ulogu igra Milton ove sezone sa 2.5 miliona, a ni to ne igra, ovaj igra za 500k. Ne znam cemu tolika drama.

Na stranu sto je ovo Miskov igrac, ali se nadam da ga je Penjaroja odobrio.. Ja sam uvek vise za to da se nadju stranci iz EK, ili manjih ekipa sa potencijalom kao sto je bio Lesor, Francisko, TJ Shorts, pa prosle godine Mekinli i Kabengele, ove godime Malachi Flynn, nego da bude opsesija NBA igracima po svaku cenu bez obrzira dal' mogu da se uklope, dal' imaju kvalitet za evropu, dal' su dobri ljudi. Da glume neke zvezde za ogroman novac. To se jako lose pokazalo.
kad kazes da odmeni karlika onda ga vidis kao drugog pleja..sto bi za nas bilo katastrofalno..mi moramo da imamo drugog pleja na nivou karlika ako zelimo bilo sta da uradimo...
ovaj kao treca opcija mozda,ali onda otpada kalates koga bi pre zadrzao kao trecu opciju
 
kad kazes da odmeni karlika onda ga vidis kao drugog pleja..sto bi za nas bilo katastrofalno..mi moramo da imamo drugog pleja na nivou karlika ako zelimo bilo sta da uradimo...
ovaj kao treca opcija mozda,ali onda otpada kalates koga bi pre zadrzao kao trecu opciju
Nikako ga ne vidim kao drugu opciju. Ako sam dobro razumeo ostaje Kalates.. A pretpostavljam da ostaju i Milton i Braun. I pretpostavljam da ce se krenuti na Dantea, ako se kockice poklope i na Bogdana itd.. Mislim da ce ici na dugu rotaciju sa dosta izmena u igri sto Penjaroja voli. I ovaj tu moze da odigra sasvim ok sa 10-15 minuta u igri dok je svez.
 
Danas saznajemo rivala u cetvrtfinalnoj seriji KLS-a koju bi trebali da pocnemo 30.aprila (u cetvrtak).
Vjerovatno ce to biti ekipa Slobode iz Uzica, s obzirom da imaju bolji medjusobni skor od Hercegovca iz Gajdobre (imaju isti skor za sad, tj isti broj pobjeda i poraza).
Hercegovac gostuje prvoplasiranom Zlatiboru a Sloboda Tamisu. Klubu iz Gajdobre treba pobjeda nad Zlatiborom i poraz Slobode od Tamisa.
 
Rece mi drugar da ovaj sa CG pasosem moze da igra kls i kup kao domaci igrac po novim pravilima. Da li je tacno, zna li neko?
 
 
Što se tiče ovog derana Olmana, suzdržavam se od komentarisanja, bar za sada. Ni pljuca, ni hvalospevi, pa valjda smo nešto naučili iz pređašnjih iskustava. Sećam se Karlik kad je dolazio, 80% mase je komentarisalo da smo se zajebali, nije igrao ozbiljnu košarku, zveri iz EL ċe ga pojesti itd,itd, a on čovek glavni šraf Parnog valjka, plus se popiškio kurvici u usta. Kalates ista priča, mator, nije igrao u Monaku itd,itd, a lik je Krang celog tima. A sad druga strana medalje... Dzabalebari Parker, euforija, play of, što da ne i F4, sve ćemo jebati uzduž i popreko, a on? Obična vreċa govana sa stajlingom kao neka baba sa najlon pijace u Novom Sadu. Zbog toga svako ko zaduži sveti dres će od mene dobiti podršku i na osnovu prikazanog na terenu ċu ili da ga dižem u nebesa ili ċu da mu nabijam šimiku u bulju :D
 
Nemoguce je reci koliko dobar potez bi ovaj crni djetic bio ako ne znamo koliko je placen. Za Zoa bar mozemo osnovano da pretpostavimo da nije previse placen, s obzirom da je bio bez angazmana i da je na zalasku karijere. Ali ako zbog ovih Miskovih trecepozivaca i dzankija ne budemo mogli da dovedemo neko ozbiljnije pojacanje, onda je to ozbiljan blam cak i za Ostoju kojem je obraz nepoznata kategorija.
 
Danas saznajemo rivala u cetvrtfinalnoj seriji KLS-a koju bi trebali da pocnemo 30.aprila (u cetvrtak).
Vjerovatno ce to biti ekipa Slobode iz Uzica, s obzirom da imaju bolji medjusobni skor od Hercegovca iz Gajdobre (imaju isti skor za sad, tj isti broj pobjeda i poraza).
Hercegovac gostuje prvoplasiranom Zlatiboru a Sloboda Tamisu. Klubu iz Gajdobre treba pobjeda nad Zlatiborom i poraz Slobode od Tamisa.
Zlatibor je upravo pobedio Hercegovac, tako da KKP ide na Slobodu iz Užica.
 
Top