Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2025/26

Ne znam zasto gluposti?

Daju mu ozbiljnu lovu, solidnu ulogu, ugovor na dve godine + igra u da kazem svojoj zemlji iako je rodjen u Americi
 
Verujem da će pre ostati da igra sa nama EL, ne deluje mi kao neko ko juri za lovom, e sad'...nikad ne reci nikad.
 
Možda i ima nekih delića istine u tome što pišeš, ali bi bar ti kao urednik trebalo da vodiš računa o tome na koji način to pišeš. Nije isto napisati "da smo se sa Željkom usrali od trofeja" i da npr. "se ni Željko nije naosvajao trofeja", ako razumeš šta hoću da kažem. Bez obzira što mislim da je to glupost ali to nije poenta ovog upisa
Potpuno sam saglasan u normalnim uslovima. Nisam ironican.

Namerno sam napisao tako, jer se nisu birale reci za novog trenera, pa da stigne ,,ritern'' u istom maniru. Nema veze sa Zeljkom kao Zeljkom.

Ja sam boldovao na sta se moj komentar odnosi.

Sve i da je tako, a nije, napisati tako za coveka koji je dokazao na delu svoju ljubav i privrzenost klubu, za mene je sramota, a jos veca sto dolazi od nekog ko je ovde urednik.

Necemo dalje, jer jedan drugog necemo ubediti, ali porediti njega i Duleta nema smisla iz razloga sto je vreme u kojem su vodili KK kao dupe i oko.

Osvojiti bilo sta od trofeja poslednjih 12-13 godina u nekom kolektivnom sporty SD Partizan je izuzetak koji potvrdjuje pravilo.
Nemamo sta da se ubedjujemo. Nisam bio za to da Zeljko ide usred sezone, narocito ne onako ciganski, ali je dopustio da ga navuce limarcina. Sve sto sam pisao, pisao sam kao moje vidjenje i da niko nije amnestiran toga da se spomene kada nesto nije OK.

Ostalo sam pojasnio u odgovoru menadzeru.
Poštovani uredniče foruma Rade,
Ti beše onaj koji je stavio mim sa ludovanom da je Željko za penziju, zar ne? Konstruktivna kritika, zar ne?
Zaboravljaš prvo finale Aba lige, sa mrčom, kada se igralo, sa prekidima, dok drolja ne pobijedi?
Zaboravljaš tvoju kampanju za necentra, zajedno sa svojim epigonima. Konstruktivna kritika, zar, ne?
O kineskim prevarama da ne pričamo...
Ima toga još...
Imaš pravo na svoje mišljenje, ali kad već voliš više Duleta, mogao si od njega naučiti da treba čitati knjige, jer pojma nemam šta ti misliš, ali dobro razumijem šta pišeš, i stavljati takve epitete pored Željka je neumjesno i govori o nepoštovanju, a ne o tome koliko koga više voliš.
A koliko ja vidim kakvo vrijeme dolazi, tvoj talenat da prepoznaš lošu igru i prevare će doći do izražaja.

Poštovani Zigy,

Vidim da je neophodno da Vam odgovorim jasno, precizno i u skladu sa pravilima pravopisa.

Ne znam da li je neophodno da koristim i književni govor ili je prihvatljiva i neknjiževna komunikacija.

Da li biste smeli da ,,stavite ruku na panj'' da ste pročitali više knjiga od mene, ili bar više onih sa liste preporuka Duška Vujoševića?

Ja ne bih smeo da kažem da sam pročitao više, jer Vas ne znam, ali prvi sam pitao :D

To Vam je veoma zanimljiv osvrt. Naročito što se nalazi u istoj rečenici gde se spominje nepoštovanje drugih.

Da se vratim na narodsku komunikaciju, primereniju forumu i odgovorim na ostalo.

Ti beše onaj koji je stavio mim sa ludovanom da je Željko za penziju, zar ne? Konstruktivna kritika, zar ne?
To je sala i dobar fazon. Sem ukoliko se Zeljko ne posmatra kao Bog ili kao Tito u zavisnosti ko sta voli, pa se vidi kao huljenje.
Zaboravljaš prvo finale Aba lige, sa mrčom, kada se igralo, sa prekidima, dok drolja ne pobijedi?
Ne, tad sam se razboleo koliko sam se iznervirao. Najvise na kraju jer smo imali praznu halu, sudije kojima je dojadilla ciganija i zajebali zbog umora, licnih gresaka i manjka fokusa.
Zaboravljaš tvoju kampanju za necentra, zajedno sa svojim epigonima. Konstruktivna kritika, zar, ne?
To nije kampanja. U pitanju je maloumni degenerik, ali mi to sto je tada bio nas igrac i urednicka pozicija nisu dopustali da napisem da je maloumni degenerik. Na kraju je Zeljka izbor tog maloumnog degenerika u tim i kostao u najvecem procentu, uz neke druge kretene.

Daj mi listu tih obozavalaca i pratilaca, nisam ih primetio, a ni znao da sam predvodnik :D
O kineskim prevarama da ne pričamo.
Klasična kineska prevara. Medjutim, pored toga je i jedan od najvaznijih igraca i najboljih napadacki. Sto dovoljno govori o selekciji.
Ima toga još...
Imaš pravo na svoje mišljenje, ali kad već voliš više Duleta, mogao si od njega naučiti da treba čitati knjige, jer pojma nemam šta ti misliš, ali dobro razumijem šta pišeš, i stavljati takve epitete pored Željka je neumjesno i govori o nepoštovanju, a ne o tome koliko koga više voliš.
A koliko ja vidim kakvo vrijeme dolazi, tvoj talenat da prepoznaš lošu igru i prevare će doći do izražaja.
Nisam rekao da vise volim Duleta, mada ga volim vise. U svakom smislu mi je blizi (govorim van trenerskog posla), sem komunizma :D . Rekao sam jednostavnu cinjenicu da je u okviru KK Partizan veci i daleko trofejniji trener od Zeljka. Ne vidim sta je tu sporno.

Segment da je i bolji trener ,,onako kako ja vidim'' odnosio se na kreiranje igraca i to da su iz utakmice u utakmicu bolji, a ne u vecem kanalu.

Sa druge strane, mislim da je Zeljko najbolji ikad u pripremi utakmice i postavljanju taktike. Plus prepoznavanje i specijali (mada je u prepoznavanju i prilagodjavanju Dule majstor). Vodjenje - to vec varira.

U svakom slucaju nije bio cilj poredjenje Duleta i Zeljka, obojica su veliki sa aspekta kosarke u celini, a kamoli KKP.

Moja upotreba odredjenih izraza jeste bila neprimerena, ali je iskoriscena namerno kao odgovor u istom stilu, nakon 7000 puta obrnute identicne price. Ne namerno da vas provociram, nego jer sam se i ja iznervirao, iako zbog ,,pozicije'' na forumu gledam da se ne nerviram. Medjutim, kad se neprekidno vrti isto, a jos blate ljudi usput da bi se vrtelo isto, onda malo odu zivci.

Kad citam vase upise (ne tvoj licno, pisem generalno) u meni se bore 3 vuka. Jedan koji navija za Partizan i voleo bi da uvek dobijemo, drugi koji bi voleo da limar gubi u nizu i bude najuren i treci koji bi voleo da gledate kako Penjaroja osvaja NBA Europe. Trenutno treci preovladava.
 
Da ne bi privatizovali forum, preći ću na ono što smatram bitnim, a to je da odlazak Željka posmatraš kao logičnu posledicu njegove loše selekcije i loših rezultata. Ja to smatram upitnim, jer znam gdje je radio, sa kim je radio i šta je sve morao da guta zbog Partizana. I sad je došao Penjaroja, treba nastaviti kao da je to normalna smjena trenera i na forumu treba da analiziramo igru, igrače, taktiku...pa kako, bre? Dovedu mu Radanova, ej Radanova, on ćutke ga prihvati i još ga forsira. Dovedu Lovernja, koji je osakaćen povredama, treba da odigra 80 utakmica... pa kako? Ko vodi glavnu riječ? Ko selektira? Ovo nije Partizan Željka, Duleta, Rebe, Žeravice, Kimeta.... Ovo je klub pod okupacijom, kao što je i bio od kada je Dule otjeran, do dolaska Željka, koji ga je opet podigao, uveo u Evroligu. I zato je Željko bio više od trenera, dašak slobode i ponosa, i da je Partizan opet bitan, jer je on sve dao za Partizan, i vratio ga tamo gdje pripada. A to sto nije imao rezultate poslednjih godina, o tome se moze pričati jedino ako se znaju sve okolnosti pod kojima je radio, a svi znamo u kakvoj džungli živimo, i sta znaci dati podršku studentima. I sad kad limar konačno ispunjava svoje trenersko-menadžerske fantazije, ugrađuje se sa sinčićem, mi treba da se krvimo je li Lovernj dobar izbor ili ne, kad ce Radanov da proigra i ko će biti pojačanja, kakav je Penjaroja trener...Pa to on i hoće, a ja na to ne pristajem. Ja navijam za Partizan, i nemam vukova u sebi, koji se bore. Ali, u ovaj Partizan ja ne vjerujem da će me obradovati, a i ne može, kad su mu u temelju limar i zalizani, a sve ih posmatra zvalavi. Ovo sve treba otjerati govnjivom metlom i dobro dezinfikovati. A ti analiziraj igru i igrače i pojačanja...
P. S. Preporuka za čitanje knjiga je uslijedila, jer si u postu kolegi rekao da bi volio da uživo prodiskutujes o Željku i da bi to bilo drugačije riječima, nego upisima.
 
Ovo je činjenica i ko misli drugačije potpuni je idiot:

Sutra da se odlučuje da u EL ide jedan klub iz Srbije -KK Partizan bi postao ono što je sada FK Partizan.
Ili ono što je postao KK Partizan posle plaćanja države Ciboni da Zvezda igra EL umesto njih.

Kakav vaš Penjeroja, Trinkijeri... Pa i Danilović sa sve Đorđevićem - u kanal bi nas bacili i popišali.
Da nije bilo Željka i na tom talasu da nas puste u EL zbog njegove veličine .
Drugi srpski klub nikad više EL ne bi video.
Tako da prestanite minimizirati Željkov doprinos svemu ovome što je bilo i ovome što jeste sada. On nije bio samo trener.
Svi bivši košarkaši u red sa kamatom treba da stanu da vrate Partizanu ono što im je on dao.
Osim Željka i Duleta.
Čuj igra, rezultati, selekcija igrača... Živimo u iluziji da je to bitno....i ponavljam sutra da odluče da nema 2 kluba iz Srbije u EL pitao bih vas sve kojia razmatrate metafiziku kako ko treba voditi ekipu
- koji bi to igrači obezbedili u ovoj zemlji i sa kojom trenerskom veličinom učešće u EL?
 
Kad se zapitate zašto nam se dešava ovakva sezona vratite se na ovaj umalo beskrajni post iznad. Posle kažemo za sebe da smo košarkaški pismena publika.🙂 Mislim da smo apsolvirali ovdje kako je Partizan uopšte došao u priliku da ponovo igra EL (mala pomoć za više i manje načitane - nije zaslužan pko, ni ostali "sportski" radnici sns-a). Ja lično Penjoari želim sve najbolje, još više ću mu to željeti kad se makne sa ničim zaslužene trenerske stolice mog kluba. Nama želim samo jedno, da otjeramo smrada. Sa tim "samo jednim" mi bi dobili sve.
 
Kad se Dule tjerao, takođe su se odjednom pojavili prosvijetljeni "pravdači" te inicijative. Sad svi zajedno prisustvujemo velikom, sveopštom, licemjerstvu kad je on u pitanju.
Ne bih njega i Željka, i ono šta smo prošli sa njima, mijenjao za 10 EL titula. Ne zato što su oni veći ili manji od Partizana, nego zato što su oni Partizan. Takođe, i mi smo zajedno sa njima Partizan, bili.

Sve dok ne ode ova garnitura, a i njihovi plaćenici i botovi zajedno sa njima.
 
Ovo je činjenica i ko misli drugačije potpuni je idiot:

Sutra da se odlučuje da u EL ide jedan klub iz Srbije -KK Partizan bi postao ono što je sada FK Partizan.
Ili ono što je postao KK Partizan posle plaćanja države Ciboni da Zvezda igra EL umesto njih.

Kakav vaš Penjeroja, Trinkijeri... Pa i Danilović sa sve Đorđevićem - u kanal bi nas bacili i popišali.
Da nije bilo Željka i na tom talasu da nas puste u EL zbog njegove veličine .
Drugi srpski klub nikad više EL ne bi video.
Tako da prestanite minimizirati Željkov doprinos svemu ovome što je bilo i ovome što jeste sada. On nije bio samo trener.
Svi bivši košarkaši u red sa kamatom treba da stanu da vrate Partizanu ono što im je on dao.
Osim Željka i Duleta.
Čuj igra, rezultati, selekcija igrača... Živimo u iluziji da je to bitno....i ponavljam sutra da odluče da nema 2 kluba iz Srbije u EL pitao bih vas sve kojia razmatrate metafiziku kako ko treba voditi ekipu
- koji bi to igrači obezbedili u ovoj zemlji i sa kojom trenerskom veličinom učešće u EL?
Isto je cinjenica da u scenariju da moze samo jedan klub iz srbije da igra EL, ni tri Zeljka nas ne bi spasla toga da to bude mezimica. Odluka da Partizan igra EL je odluka vlasti. Odluka da FK prodje monitoring je odluka vlasti.
Isto kao sto su odluke da Vujosevic, Mirotic i na kraju Obradovic ne smeju da budu deo Partizana..

Oni su nas rasturili da ne budemo dominantni, unistili su FK i KK itd... ali zele da smo tu negde, a ne skroz unisteni.
 
Čuj igra, rezultati, selekcija igrača... Živimo u iluziji da je to bitno....
Dobro, druze, ako igra, rezultati i selekcija igraca nije bitna, reci nam onda sta je bitno? Kako tacno treba jedan navijac Partizana da se ponasa? Sta da radi? Da prestane da prati svoj klub sve dok limeno govedo ne ode, a to ce biti kad ode i sef mu, a kad ce to biti to sam Bog zna? Nemojmo samo o nekakvom nasilnom svrgavanju Ostoje ili slicnom. Evo, imamo na ovom forumu neke prvoborce "u odbrani Partizana", one koji tvrde da smo "mi dopustili da otjeraju Zeljka", druge koji tvrde da je trebalo sabotirati klub, upadati na treninge, tuci igrace, bacati Molotovljeve koktele na Ostoju i slicno. Sve Che Guevare sa mudima od celika. Al onda dodje urednik foruma i napise post poslije kojeg bi se, da ga je napisao neko drugi, pojavilo deset stranica komentara gdje bi se autor posta nazvao SNS botom, placenikom, govnetom, Ostojinim svjedokom i "stalo bi se u odbranu Partizana od njega". Ali, vidi vraga, urednik je pa moze i da banuje, pa samo dobijamo par mlakih protivljenja, najzesce od kojih je "treba da te bude sramota". I sad treba da povjerujemo da su oni koji cute ovde na forumu iz straha od jednog pisljivog bana spremni sutra da podmetnu ledja i dobiju batine za svrgavanje Ostoje? Nemojmo.

Kad citam vase upise (ne tvoj licno, pisem generalno) u meni se bore 3 vuka. Jedan koji navija za Partizan i voleo bi da uvek dobijemo, drugi koji bi voleo da limar gubi u nizu i bude najuren i treci koji bi voleo da gledate kako Penjaroja osvaja NBA Europe. Trenutno treci preovladava.
Ovo je mozda jedini dio posta koji ne bi mogao da potpisem. U meni taj drugi vuk ne postoji, jer u tom slucaju ne bi gubio Limar, nego bi gubio Partizan. Mislim, ako je kao cinjenica uzeto to da Limar sa Pickoustim radi na unistavanju Partizana, onda ne vidim kako bi ispunjenje tog zadatka nastetilo Limaru. Da ne govorimo kako bi na tu propast koju ovde mnogi (ne ti licno) prizivaju samo da bi Ostoja otisao gledala EL. Kao, "imamo ovaj klub koji je licio na nesto ozbiljno samo kad je Zeljko bio trener, kad je on otiso sve je otislo u pizdu materinu. Da li su time dokazali da su stabilan klub i da zasluzuju dugogodisnju EL licencu? Naravno! Evo vam licenca na 10 godina i udio u vlasnistvu". Mogao bi da navedem jos desetak drugih razloga zasto bi navijanje za gubljenje u nizu i prizivanje propasti bilo pogubno za Partizan, koliko god da je govno onaj koji je na njegovom celu.
 
Odluka da Partizan dodje u situaciju da ne prodje monitoring je pre svega,odluka vlasti.

Odluka da ga prodje je onaj drugi deo, drzanja davljenika iznad vode, i njihov PR da zastite cezeve, a ne da bi mi osvojili kup sampiona.

Odluka da Partizan preko Zeljka agituje za dve licence za Smrdiju je odluka vlasti jer su Perez i ekipa bili nedostupni kad je otisao njihova secikesa Djordi koja ih je gurala za sitnu lovu, i postojala opasnost reorganizacije i pusenja kurca za novu B licencu. Ovu krupniju lovu su dzaba imali jer likovi koji su trebali da dignu dva prsta se dobijaju samo preko direktnih poziva Zeljka svojim prijateljima koji su bili imuni na vucicev novac.

Budi precizniji kad dajes obrazlozenje ovih odluka.
 
Htedoh da preskocim raspravu... ja sam doticnom moderatoru foruma rekao da treba ds ga je sramota za upise, a i tebi druze da kazem da treba da te je sramota sto mozes da potpises njegov jos jedan sraman upis...

To kazem svakom.. ja u privatnom zivotu, da mi je rod najrodjeniji, ako kaze : " super je zeljkl, al znas dozvoloo ds ga Ostoja otera" sto pomenuti urednik doda i ciganski, sa takvim ne komuniciram... jer smatram da nemaju dovoljno intelektualnog kapaciteta da vide bilo sta dalje od toga da ne zmamo ds izvedemo aut, nemamo akcije i igramo ruznu kosarku...

Tako da mi je bolje da to pocnem da primenjujem ovde, sto mi je posebno zao, jer sam ovo mesto smatrao oazom nekog, ako nista drugo, bar malo sireg vidjenja stvari
 
Top