Saša Aleks
Grobarčina
- Учлањен(а)
- 05.12.2012
- Порука
- 1.819
- Reaction score
- 5.092
Ako je za utehu , bolja i mirnija situacija nego pred Studentski centar u drugoj utakmici 2023.
Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu
Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net
Timeo Danaos et dona ferentes...Kao sto rekohJel to krenulo bušenje Penjaroje? Priprema terena za smenu ako ne osvoji Abu?
Krenulo jer se suprostavio sastavljanju tima od strane limara i sina! I u ovom trenutku ako pomenuti dvojac ne odjebe španac 90% napušta klupu. U te svrhe su kontaktirali Džileta već..Krenulo miniranje Penjaroje...
Ocekivano.
Pa kako šta je, znaju šta ljudi žele da čitaju i na šta će da klikću, plus malo pritisak pred plejof, plus je to malo i realno jer je stvarno uradio dobar posao (do sada)