Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2025/26

Pa da ne odustanemo jebote. Odustali smo u toku utakmice sa Bajernom. Dokle cemo da se lazemo da nismo?
Da ne pricam sta smo mogli da uradimo pre desetak godina, a nismo, pa se sad lazemo da jesmo kad je Dule otisao.

Sta smo mi mogli da uradimo kao navijaci? Kao da niko nikad nije imao nista protiv svoje uprave ni u fudbalu ni u kosarci. Juce su u Kopa libertadores Kolumbijci prekinuli tekmu protiv Flamenga npr.

Doslovno se nerviram dok kucam, mogu da ti nabrajam do prekosutra i unazad i unapred sta smo sve mogli da uradimo, a nismo. Trebali smo da prestanemo uopste da normalizujemo pitanje sta smo mogli da uradimo mi kao navijaci. Zasto mislis da bih uopste izbegavao da ti odgovaram na isto. Mislis da smo uradili sta smo mogli? Super, samo ja ne vidim kako to ne opravdava Tajrikov kurac.
Ne mislim da ti licno izbjegavas da odgovoris na to sta smo mogli da uradimo, nego su drugi izbjegavali pa zato kazem da pitam jos jednom. Drago mi je da si napisao sve to, pa da imamo konacno nesto konkretno o cemu mozemo da diskutujemo.

Sad, u toku utakmice protiv Bajerna (koliko se sjecam) se zvizdalo igracima, skandiralo Zeljku i napusavalo Ostoju. Sam si rekao da Ostoju uopste ne zanima da li ga volimo ili ne, prema tome skandiranje Zeljku i napusavanje Ostoji mu ne bi nimalo naskodilo. Zvizdanje igracima? Kakav bi to efekat imalo, osim da mozda ti igraci zatraze odlazak? Mislim, slazem se da je trebalo zvizdati nekim igracima, otprilike se zna i kojima. Ali opet, to ne bi nista bitno promijenilo. Samo bi, recimo, Sterling, Vasington, uz Tajrika, otisli.

Prekidanje utakmice? Recimo, EL utakmice? Mislim da znamo kakav bi to efekat imalo na nasu buducnost u EL, pogotovo ako bi se ponovilo vise puta (a Zeljko je, da ponovimo, rekao da je njegov glavni cilj bio ustaljivanje Partizana u EL). Sto vazi i za slicne drasticne mjere. Znaci, to bi nas kao klub kompletno sjebalo. Mozda bi zajebalo i Ostoju, ali da bi to mogli da odredimo, prvo moramo da se dogovorimo da li je Ostoja postavljen na celo Partizana sa namjerom da unisti Partizan? Ako jeste, onda takav vid unistavanja ne samo da mu ne bi odmogao, nego bi mu pomogao, pa bi nam jos bio zahvalan za to, jer obavljamo posao umjesto njega. A ako mu nije cilj unistenje Partizana, onda bi ga mozda zajebalo. Ali to je meni kao kad imas, recimo, pacova u kuci, pa da bi ga se rijesio ti zapalis kompletnu kucu. I onda stojis ispred zgarista i zadovoljno trljas ruke, jer si se rijesio pacova.
 
Godišnje? Jel' se taj drogira? Ja pročitso sam naslov...dakle kompleksaš bi da bude najplaćeniji.
 
Ne brinite, Misko i Ostoja mu spremaju metlu cim su poturili medijima da trazi 2 miliona.

Moze to da nema nikakve veze sa istinom, nego da ovi opravdaju nekog Miskovog nemaca pojma kog ce dovesti za "samo" 1.5 miliona umesto ovog.

Brinite za to sto postajemo evroligaska Mega Ishrana.
 
Када видим какве све све цифре спомињу и колико "испоручују" (мрзим овај израз) играчи који су плаћени милион и више, буде ми жао играча попут Новице Величковића и Гагија Милосављевића. То су људи који су гинули на тренингу и утакмицама, били на ивици да постану богаљи, а нису у оно време могли ни близу да зараде колико неки данас добију фактички ни за шта. Додајте на све то Зализаног и Лимара, ваљда ћете схватити колико смо у курцу генерално.
 
Ne mislim da ti licno izbjegavas da odgovoris na to sta smo mogli da uradimo, nego su drugi izbjegavali pa zato kazem da pitam jos jednom. Drago mi je da si napisao sve to, pa da imamo konacno nesto konkretno o cemu mozemo da diskutujemo.

Sad, u toku utakmice protiv Bajerna (koliko se sjecam) se zvizdalo igracima, skandiralo Zeljku i napusavalo Ostoju. Sam si rekao da Ostoju uopste ne zanima da li ga volimo ili ne, prema tome skandiranje Zeljku i napusavanje Ostoji mu ne bi nimalo naskodilo. Zvizdanje igracima? Kakav bi to efekat imalo, osim da mozda ti igraci zatraze odlazak? Mislim, slazem se da je trebalo zvizdati nekim igracima, otprilike se zna i kojima. Ali opet, to ne bi nista bitno promijenilo. Samo bi, recimo, Sterling, Vasington, uz Tajrika, otisli.

Prekidanje utakmice? Recimo, EL utakmice? Mislim da znamo kakav bi to efekat imalo na nasu buducnost u EL, pogotovo ako bi se ponovilo vise puta (a Zeljko je, da ponovimo, rekao da je njegov glavni cilj bio ustaljivanje Partizana u EL). Sto vazi i za slicne drasticne mjere. Znaci, to bi nas kao klub kompletno sjebalo. Mozda bi zajebalo i Ostoju, ali da bi to mogli da odredimo, prvo moramo da se dogovorimo da li je Ostoja postavljen na celo Partizana sa namjerom da unisti Partizan? Ako jeste, onda takav vid unistavanja ne samo da mu ne bi odmogao, nego bi mu pomogao, pa bi nam jos bio zahvalan za to, jer obavljamo posao umjesto njega. A ako mu nije cilj unistenje Partizana, onda bi ga mozda zajebalo. Ali to je meni kao kad imas, recimo, pacova u kuci, pa da bi ga se rijesio ti zapalis kompletnu kucu. I onda stojis ispred zgarista i zadovoljno trljas ruke, jer si se rijesio pacova.
Можда би то драстично сјебало клуб у смислу да нас избаце из ЕЛ, а такође и показало говнарима који покушавају да нас униште да је маса спремна за радикалне мере кад се лимар и слични му превише заиграју. Онда би имали зент од сваке одлуке коју донесу у будућности.
Ако је цена тога да нас избаце из Евролиге ја бих пристао, јбг. Некад се сече рука (играње у Евролиги) да би се спасла глава (наш Партизан).

Ова апатија нам дефинитивно ништа није донела, као ни размишљање слично твом. Зар није то доказ да смо требали и морали нешто више, па би можда донело промене?
 
Nema potrebe za bombama, ništa se ne bi promijenilo. U pitanju je mentalitet. Jednom može biti slučajno ( Dule ), drugi put je već pravilo (Željko)...par dana se dere, a onda se opet fino naguzimo...samo jaši, mi smo naši
Hajde malo detaljnije kako mogu da se porede situacije oko Duleta i Zeljka, sem sto je trebalo obojica da ostanu normalno.
 
Obojica su morala da odu, jebi ga vole Partizan i, zamisli, hoće da pobjedjuju, a to nije dobro, nikako. Zna se ko treba da pobjedjuje. Srbija, drolja, nikad Jugoslavija, a ne studenti. Suština je ista, mehanizmi se prilagođavaju kontekstu. Eto detaljnije. Ako treba još nešto, samo reci.
 
Sustina je da nece biti dobro dok je ovaj rezim .
Samoubilacke tendencije i deciji princip "sto gore to bolje "i ja cu da se samoubijem da vam pokazem " nece pomoci. To su razmisljanja ocajnika.
 
Mi navijači smo mogli i možemo još mnogo da uradimo. Ovdje je bilo super ideja i ne vidim čemu ovoliko kukanje. Utakmicu sa Bajernom je trebalo napustiti na poluvremenu, ali šta je tu je. Ostoja je rekao da će se sve zaboraviti posle par pobjeda.
Je li se zaboravilo?
Ovdje je jedini problem što se malom procentu Grobara, naglašavam ovo malom procentu, fokus prebacio na trenutni rezultat. Ogromna većina i dalje nije prežalila Željkovo tjeranje iz kluba. Mnogo ljudi prati ovu sezonu eto čisto jer već imaju sezonsku kartu. Ali brojnost na manje zvučnim protivnicima pokazuje sve. Dok je Željko bio tu nije se desilo da na utakmici bude 1200 navijača, a sad se u četvrtfinalu Abe desilo. Izvinite, ali to su signali ako su išta signali.
 
Obojica su morala da odu, jebi ga vole Partizan i, zamisli, hoće da pobjedjuju, a to nije dobro, nikako. Zna se ko treba da pobjedjuje. Srbija, drolja, nikad Jugoslavija, a ne studenti. Suština je ista, mehanizmi se prilagođavaju kontekstu. Eto detaljnije. Ako treba još nešto, samo reci.
treba, pa da ponovim pitanje, kako je situacija ista i u klubu, kadru, nacinu teranja, cemu hoces.

Dule bukvalno iz zemlje proteran, igracki kadar bio basket kraj zgrade nivo, bez budzeta, na kraju doveli Bruta da zabode noz. A i sa tim basket timom, cedio drenovinu.

Dule na Zeljkovom mestu, prvo ne bi imao ovakvu selekciju, a onda sa onom zaledjinom i podrskom, kakvu on nikad nije imao, jebao bi im svima sve.

Tako da u tom kontekstu pitam kako je uporedivo, sem sto je obojicu sekta sklonila.
 
Ако је цена тога да нас избаце из Евролиге ја бих пристао, јбг. Некад се сече рука (играње у Евролиги) да би се спасла глава (наш Партизан).

Ова апатија нам дефинитивно ништа није донела, као ни размишљање слично твом. Зар није то доказ да смо требали и морали нешто више, па би можда донело промене?
Posto ovde volimo da se takmicimo ko vise voli Zeljka (ono, "Zeljko je Partizan", "Da nema Zeljka, ne bi bilo ni Partizana" i slicno)... Sta mislis, kad bi Zeljka pitali da li to odobrava, sta bi on rekao? Kako bi on, koji je mozda i svoje zdravlje zrtvovao da bi postigao taj cilj da Partizan bude koliko-toliko stabilan evroligas, reagovao na to da mi dan nakon sto je on otisao sve to unistimo? I jos kazemo da smo to uradili u njegovo ime. Mislim da bi mu otislo i to zdravlja sto je ostali i da bi nas zamolio da ga vise ne branimo.
 
treba, pa da ponovim pitanje, kako je situacija ista i u klubu, kadru, nacinu teranja, cemu hoces.

Dule bukvalno iz zemlje proteran, igracki kadar bio basket kraj zgrade nivo, bez budzeta, na kraju doveli Bruta da zabode noz. A i sa tim basket timom, cedio drenovinu.

Dule na Zeljkovom mestu, prvo ne bi imao ovakvu selekciju, a onda sa onom zaledjinom i podrskom, kakvu on nikad nije imao, jebao bi im svima sve.

Tako da u tom kontekstu pitam kako je uporedivo, sem sto je obojicu sekta sklonila.

Trena li da pisemo u kakvom je stanju bila rezimska drolja dok je Dule bio trener?

Ti zaista mislis da bi on mogao vise u ovakvim uslovima?

Mislis da bi nasoa nacin da se izbori protiv Miska, Mege, koledza, cigana, pedera na vlasti...
 
Ulagali su u drolju, ali su bili žuti i bili su bar toliko pristojni da ne idu mnogo, mnogo daleko. Onda je došao zvalavi psihopata 2012 i krenulo je sistematsko uništavanje Partizana na svim poljima. Nolan Smit je samo ubrzao agoniju. Koliko se samo zatezalo za novac, a onda odlazak u Evrokup, kad su kupili Evroligu, je bio samo tehnika svrgavanja. Zanimljivo da opstrukcije Željka idu od ulaska u plej of i nakon slučaja Mirotic svako ko hoće da vidi, mogao je da shvati da počinje da se plete mreža. Zaba se kuva lagano...
Kad bi se sve detaljno objašnjavao Goran Tomić bi bio sinonim za haiku.
 
Top