kuki
Grobarčina
Svake im je godine i tada, budzet bio veci nego nama, sem jedne sezone. Dule je prodavao da bi se krpilo za budzet, a rezimskoj kucki su brisani dugovi. Zasto su brisani? Pa jer su im vecito davane pare. Ne u meri u kojoj aca siptar daje, ni blizu, ali su uvek dobijali vise.
Rade, ti zajebavas ljude ovde danima. I za mene je Dule broj 1, ali ti bukvalno nipodastavas Zeljka. U svakom postu.
Kada ti kazu ljudi situacija je ista, misle na reakcije Grobara, na dopustanje da takvi ljudi poput Zeljka i Duleta budu oterani kao kerovi, skoro bez reakcije. Trese se gora i rodi mis. Kakve veze imaju budzeti, selekcija, kurci, palci.
Poenta je da jedan Pekovic, sisa nad sisama, moze da otera Duleta i da napredna limarcina moze da otera Zeljka, skoro bez reakcije navijaca. Slepac je svako ko ne vidi u kom pravcu ovo ide. Posle limara dug nece biti par miliona, nego 20 i kusur. I kao i u fudbalu, Partizanu nece imati ko da brise dugove, kao smradovima sa druge strane univerzuma.
Rade, ti zajebavas ljude ovde danima. I za mene je Dule broj 1, ali ti bukvalno nipodastavas Zeljka. U svakom postu.
Kada ti kazu ljudi situacija je ista, misle na reakcije Grobara, na dopustanje da takvi ljudi poput Zeljka i Duleta budu oterani kao kerovi, skoro bez reakcije. Trese se gora i rodi mis. Kakve veze imaju budzeti, selekcija, kurci, palci.
Poenta je da jedan Pekovic, sisa nad sisama, moze da otera Duleta i da napredna limarcina moze da otera Zeljka, skoro bez reakcije navijaca. Slepac je svako ko ne vidi u kom pravcu ovo ide. Posle limara dug nece biti par miliona, nego 20 i kusur. I kao i u fudbalu, Partizanu nece imati ko da brise dugove, kao smradovima sa druge strane univerzuma.
Vrzino kolo