Primorac
Grobar
- Учлањен(а)
- 20.01.2024
- Порука
- 967
- Reaction score
- 2.942
Sterling valjda ima ugovor na jos jednu sezonu.Nisam siguran da ce ga limar otpisati zbog odnosa prema Zeljku,ako je bio drug onoj dvojici.Bruks kao zamjena za Washa...Rado bih vidio ledja i Miltonu i ne bih cekao tu drugu godinu amera da se razigra u EL.Osetkovski je igrac zalizanog i vjerovatno ostaje a sa njim,Tanaskom i Pokuom smo tanki na 4ci.


