Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2025/26

Sterling valjda ima ugovor na jos jednu sezonu.Nisam siguran da ce ga limar otpisati zbog odnosa prema Zeljku,ako je bio drug onoj dvojici.Bruks kao zamjena za Washa...Rado bih vidio ledja i Miltonu i ne bih cekao tu drugu godinu amera da se razigra u EL.Osetkovski je igrac zalizanog i vjerovatno ostaje a sa njim,Tanaskom i Pokuom smo tanki na 4ci.
 
Brooks je koliko se sećam trebao na startu EL sezone da pređe u Barsu pa je izabrao Armani. Verovatno zbog manje konkurencije na bekovskim pozicijama ali izgleda da ga je Penjaroja odavno ispikirao. Moraće Ostoja da zadrži Penjaroju kako zna, dovešće mu sigurno par željenih igrača.
Uskoro će i skupština, očekujem kampanju Ostoje po medijima.
Pljusnuće taj lovu gde zatreba, naprednjački onako da zamaže oči.
 
Sterling valjda ima ugovor na jos jednu sezonu.Nisam siguran da ce ga limar otpisati zbog odnosa prema Zeljku,ako je bio drug onoj dvojici.Bruks kao zamjena za Washa...Rado bih vidio ledja i Miltonu i ne bih cekao tu drugu godinu amera da se razigra u EL.Osetkovski je igrac zalizanog i vjerovatno ostaje a sa njim,Tanaskom i Pokuom smo tanki na 4ci.
Ako dodje Zakarije onda smo puni :D
 
Ja sam siguran da cemo imati ogroman budzet ove sezone... Ostoja je seljacina koja se sad mora dokazati, da pokaze da moze napraviti budzet bez Zeljka Obradovica. E sad da li i koliko ce nas to dugorocno kostati je drugo pitanje...
 

samo da ne bude kao Dzile.

( da se razumemo Dzileta smatram jednim od nas i obozavam ga )
 
Tisina tamo! Nije dozvoljeno spominjati da je ista u igri Partizana bilo dobro od dolaska Penjaroje, jer je to direktan atak na Zeljka. Zapravo, kao sto mnogi predlazu, uopste ne treba komentarisati utakmice, trenere, pojacanja, igrace, taktiku. Za to ne smije da bude mjesta medju navijacima Partizana.
 
Pa tebi najbolje da relativizuje uticaj uprave na prethodnog trenera. (Mada uskoro Miško i sin će pokazati šta znaju u punoj snazi).

Lako je napraviti pomak bez takmičarskih ambicija, posle laganih -30.

P.S. Protiv Đoana nemam ništa protiv, čak mi ga je žao kako će straditi u zakulisnim radnjama.

Kao što smo mi dužni kao građani ove zemlje da izađemo na izbore i pokušamo da sklonimo ovo zlo. Isto smo dužni kao navijači Partizana da napravimo da uprave budu smenjive. Imamo nesreću da se tribina već 40 godina bavim sobom i svojim problemima a ne Partizanom, tako da obični navijači moraju da vrše pritisak i organizuje neku vrstu performansa da non-stop budemo u fokusu barem stranih medija ako su domaća sredstva oteta.



Nastavak diskusuje u temi Uprava napolje.
 
Valjda mora da postoji prostor za normalnu diskusiju, bez da se svaka analiza proglašava napadom.

Besmisleno je porediti njega i Penjaroju van konteksta. Željku nije doveden Pejn, nije mu dozvoljeno ozbiljnije menjanje rostera usred sezone, dok je Penjaroja imao mnogo više prostora da reaguje kad stvari ne funkcionišu. Znači u startu nisu iste okolnosti.

Penjaroja jeste pokazao da je kompetentan EL trener i to niko normalan ne spori. U nekim segmentima ekipa deluje organizovanije i disciplinovanije. Ali isto tako, hajd da ne pravimo istorijski uspeh od sezone u kojoj nije ništa napravljeno. Ako nam je dovoljno to što igra ponekad izgleda smislenije nego pred kraj Žocovog mandata, onda su kriterijumi baš ozbiljno pali.

Još jedna stvar, Željko je konstantno radio pod pritiskom rezultata i očekivanja da od svakog rostera napravi F4 ekipu. Penjaroja je došao posle njega, sa daleko manjim pritiskom i sa ciljem da ugasi požar. I sad odjednom svaki pristojan period igre treba da se predstavlja kao revolucionarni uspeh i Penjaroja treba da se predstavi kao spasilac Partizana od kandži zlog Žoca.

Željkova "propast" je ta što je zbog neizmerne ljubavi prema Partizanu prihvatio preveliki teret i da se bavi stvarima koje nisu posao košarkaškog trenera. Znači, ono što se i Duletu desilo. Da je Željko mogao da bude samo košarkaški trener kome se svakakvi ćaciji nisu mešali u posao, onda bismo mogli da poredimo njega i Penjaroju.

Edit: premestite na drugu temu
 
Tisina tamo! Nije dozvoljeno spominjati da je ista u igri Partizana bilo dobro od dolaska Penjaroje, jer je to direktan atak na Zeljka. Zapravo, kao sto mnogi predlazu, uopste ne treba komentarisati utakmice, trenere, pojacanja, igrace, taktiku. Za to ne smije da bude mjesta medju navijacima Partizana.
Kad bi ti neko objasnio koliko smaraš sa ovim glupavim poređenjima neuporedivih stvari, i relativizacijama i spinovima, ali onako da i sam razumeš, pa da odmorimo malo...
 
Tisina tamo! Nije dozvoljeno spominjati da je ista u igri Partizana bilo dobro od dolaska Penjaroje, jer je to direktan atak na Zeljka. Zapravo, kao sto mnogi predlazu, uopste ne treba komentarisati utakmice, trenere, pojacanja, igrace, taktiku. Za to ne smije da bude mjesta medju navijacima Partizana.

I sta tebi ovo pokazuje?
 
Generalno, nista posebno osim da Penjaroja nije duduk i da je odstranjivanjen par kancera iz ekipe doslo do poboljsanja atmosfere u ekipi, sto direktno vodi i do boljih rezultata. Al me nervira sto se ne moze nista vezano za igrace, taktiku i trenera prokomentarisati a da se ne javi ista klapa sa svojim Ne VJerUjeM Da NEko KOMentARiSe IGRaCe, POjaCaNJA i UTAkmICE. Za sve ostalo na tu temu, kako rece Mister MVP, ima druga tema.
 
Generalno, nista posebno osim da Penjaroja nije duduk i da je odstranjivanjen par kancera iz ekipe doslo do poboljsanja atmosfere u ekipi, sto direktno vodi i do boljih rezultata. Al me nervira sto se ne moze nista vezano za igrace, taktiku i trenera prokomentarisati a da se ne javi ista klapa sa svojim Ne VJerUjeM Da NEko KOMentARiSe IGRaCe, POjaCaNJA i UTAkmICE. Za sve ostalo na tu temu, kako rece Mister MVP, ima druga tema.

Pa svako sa 2 grama mozga vidi to sto pises, i vidi isto da je sve krenulo nabolje povratkom Carlika u ekipu. Samo jebi ga, to ne moze da udje u statistiku.

Dovoljno je procitati opservaciju Ostojinih sinova na ovu temu i sramotan zakljucak

IMG_5351.jpeg

a namon toga procitati komentare.

Nego, za mene Penjarojin najveci uspeh je dobijanje cigana u EL, za sve ostalo...
takmicimo se radi trofeja, pa cemo onda na osnovu toga i suditi... bar u onom sto je za njega jedino bitno a fo su rezultati
 
Penjaroja je u startu u prednosti u odnosu na Željka, jer:
  • Ne priča srpski, a i engleski slabo, pa samim tim ne razume Radu, Ranka, Luku, Kuzmu i ostale
  • Nije osvojio evroligu sa Partizanom
  • Nije osvojio evroligu ni sa jednim drugim klubom
  • Nije osvojio nijednu titulu sa Partizanom ni u jednoj državi, pa ni u Vučićevoj
  • Ne mora da se sekira oko domaćih igrača, jer ga boli kurac za interese smrdske reprezentacije
  • Bole ga kurac za studente
  • Ne zida ništa u Beogradu
  • Nikad verovatno nije čuo za Čovića, Andreja Vučića i Drčelića
  • Ne zna ko je Kosta Kecmanović
  • Nije Turčin
  • Nije iz Čačka
  • Nije rumen
  • Ne jebe maloletnice
  • Nije ubio čoveka kolima
  • Verovatno ne zna da je Kalina drkao na trandžu
  • ...
 
Lako je napraviti "pomak bez takmičarskih ambicija", ali nije baš lako doći sa 19. na 1. (PRVO) mesto kao najbolja odbrana lige, nije baš lako doći po defanzivnom skoku na 1. (PRVO) mesto u ligi, preskočiti pola tabele po ofanzivnom skoku...
 
Top