Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu
Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net
Gdje sam ja to napisao i po cemu si zakljucio da ja to mislim? Stvarno postaje malo naporno to izvodjenje potpuno proizvoljnih zakljucaka koji veze nemaju sa onim sto je napisano, i to uvijek od strane istihJel to znači da i "ne-nosioce" ne treba da bira ili bar potvrdi trener?
Ja nisam nista zaključio postavio sam pitanje, vidiš valjda upitnik?Gdje sam ja to napisao i po cemu si zakljucio da ja to mislim? Stvarno postaje malo naporno to izvodjenje potpuno proizvoljnih zakljucaka koji veze nemaju sa onim sto je napisano, i to uvijek od strane istih
Nisu glasali, ali americki igraci su dobili preporuku ambasade da se ne ide tamo.A igrači su glasali?