Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2025/26

Nek jedu govna ostoja i ostali
Ocigledno na im.titula nije bitna
Budućnost mogla da se izbori a mi popustamo i cinimo im uslugu
 
Sto se tice bezbjednosti.. Iran je juce napao Katar koji je susjed UAR.
Takodje, UAR se od nedavno predvodnici arapskih zemalja protiv Irana. Uz saveznistvo sa Izraelom. Znaci, no1 ako Tramp zajebe ovaj sporazum sa Iranom.

I pored svega toga, Buducnost je zakljucila da nije bezbjedno i nisu isli dole.

A ako cemo fer i posteno, Partizan je imao 3 god sankcije bez obzira sto niti jedan ratni metak u Srbiji nije ispaljen.
Tako da je ovo potez limara i vecinskog UO koji mrzi Partizan i gleda da nam oteza.

Bez obzira. KKP je i dalje favorit.
 
Da li smo favoriti,to cemo brzo vidjeti..Izgubili smo utakmice u toj njihovoj areni,veoma lako.Dubaji se u zadnjoj utakmici u Zenici lagano poigrao sa Buducnoscu.Igranje u Dubaji sa strane fer plej je pravilno ali igranje u Zenici ili Skenderiji bi nama dalo odredjenu prednost.Cisto zbog manjeg umora,putovanja i shoping avantura.Inace pritisak navijaca i domaceg terena je zanemarljiv.Mislim da Ostoja vec postavlja klipove da Penjaroju u slucaju neuspjeha ima na udici.
 
Jos jedan poraz za stolom Ostoje.

Il gubimo 3:2 il je 3:1 za nas.
 
То што је Дубаи, тим који пре две године није ни постојао, успео да одбрани право предности домаћег терена, које је поштено изборио у лигашком делу, за сваку је похвалу. С друге стране, Остоја је пристао да попуши курац Дрчели и предност домаћег терена у плеј-офу КЛС жртвује зарад фајнал-фора у Нишу. Јесте да се ради о небитном такмичењу, али то је ствар принципа. Све то довољно говори каква нам је логистика, ко нам и како води клуб. Не би ме чудило да догодине, због реконструкције Арене, играмо у Пиониру. Наравно, ако га Остоја довољно дубоко прогута и Дрчела се смилује да нас пусти.
 
Čak mislim da nam je u Dubaiju lakše što se tiče publike i atmosfere.
 
Top