Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2025/26

Mislite da naši igrači neće osjećati strah i pritisak i da će im biti svejedno tamo igrati,neće kurac moj.Čisto sumnjam da će pošumljeno govedo na put sa igračima i stručnim štabom.
 
Dubai je bio prvi na tabeli. Fer je da se igra tamo ako je bezbedno.
Не вјерујем шта читам. Људи се заслужено изборили за ту предност, и ајде да учинимо све да им то сјебемо.
Цигански на квадрат :picka-ciganska:
 
Не вјерујем шта читам. Људи се заслужено изборили за ту предност, и ајде да учинимо све да им то сјебемо.
Цигански на квадрат :picka-ciganska:
Neki od nas se jos sjecaju 1992 i cetvrtfinala tadasnje Evrolige, gdje je Knor pristao da se revans igra u Beogradu iako smo cijele sezone i mi i svi iz nase okoline domace meceve igrali van svojih zemalja. A mogli su sigurno svojim uticajem to da miniraju. Da nije bilo te utakmice u Beogradu, ko zna da li bi mi danas imali tu titulu kojom se toliko dicimo, i kako bi karijere mnogih ljudi poslije izgledale. I da poslije toga mi ciganisemo i proglasavamo veleizdajom to sto smo pristali da igramo mec u gostima protiv tima koji je to na terenu zasluzio...
 
Ponašamo se kao cigani a tvrdimo da smo bolji od njih.
Ja podržavam ovaj potez, zaslužili su domaći teren, a mi ako smo pravi pokazaćemo. Ne svidja mi se samo što se na forumu počela stvarati slika da smo mi favoriti, nije mi jasno na cemu je takvo verovanje utemeljeno. Pravi se takva slika a onda ako ne osvojimo ide pljuvačina, standarna procedura za nas u poslednje vreme.
ooPKo, včćPDR

Napred PARTIZAN!!!
 
ako jekiri ne bude igrao prve dve a svakako smo slabi na toj poziciji bicemo u velikom problemu
 
Nadam se da Osetkovski i Pokusevski mogu pokrpiti poziciju. Svakako njihovi centri mnogo sutiraju za 3P tako da meso pod kosem nece praviti neku razliku.

Milton vjerovatno nece igrati. jbt, covjek treba na generalku.

A Radanov je potpuno neupotrebljiv. Izgleda Penjaroja ga skapirao za mjesec dana. U aba gotovo da nema minuta.
 
po slikama sa treninga juce deluje da je trenirao,e sad da li ce biti spreman za utakmicu videcemo...najidelanije za nas bi bila pobeda u drugoj i sa 3:1 da zavrsimo pricu
 
Sto je najgore, pokidao je u drugom delu one nase najbolje (polu)sezone. Milion ukradenih lopti + na par utakmica je bio i nas najbolji napadac, npr ona kad smo dobili Monako u gostima... verovatno mu je to sa svetskim prevenstvom bio vrhunac karijere...

Ne znam, sta da mislim - ludak ko Wash... sve mozes da ocekujes od njega
 
Ne razumijem tolliko negiranje Alekse. Kao domaći igrač, svakako nije gori od ostalih. Kad ima dan, zna biti i vrlo koristan. Što kolega kaže, ludak poput Voša. Borbenost i krađa su mu nesporni kvaliteti. Da, jeste nekonstantan...ali, kao da smo baš navikli kod drugih na drugačije.
E sad, da li nam treba, to je druga stvar koja zavisi od toga s čim ćemo raspolagati. I kadrovski i finansijski.
 
Onog trenutka kad se Aleksa vratio u sastav, krenula je serija koja se zavrsila njegovom povredom protiv Reala u trecoj utakmici. Jedan od najboljih domacih igraca koje mozemo da dovedemo. Odlican defanzivac, po potrebi i ofanzivac kad se ne pravi blesav, sto nije uvek lako kontrolisati, ali mnogo vazan za timsku hemiju i donosi borbu na terenu. Mada mislim da nema sanse da se vrati. Ko god je otisao u Dubai ne ide mu se odatle, nemaju ni porez a ni pritisak rezultata, ogromne ugovore i ladovina im je, osim sada kad je ratno stanje.
 
Ako danas ili u subotu opicimo jedan brejk mi cemo biti sampioni. Zajeban je danasnji protivnik i domaci teren koi smo igubili za 2 kosa u njihovu korist.
 
Top