Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - donacije

  • Зачетник теме Rade
  • Датум покретања

Da li biste donirali novac?

  • Da, naravno

    Votes: 60 30,8%
  • Ne, naravno

    Votes: 24 12,3%
  • Možda, ukoliko sve bude transparentno

    Votes: 111 56,9%

  • Total voters
    195
Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.846
Reaction score
9.837
Možete da glasate.
 

oMARKOo

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
59
Reaction score
307
KK Partizan mi je ulepsao detinjstvo, ucinio me je ponosnim i pruzio mi je jedna od najlepsih secanja u zivotu. Naravno da cu dati, i uvek cu dati za Partizan! Pogotovo sada u ova teska vremena gde je KK Partizan poslednji bastion u Srbiji u borbi protiv nepravde. NE DAJ DA STANE!
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Novac koji ću dati je zaista simboličan /prema mogućnostima, ali je principijelan. Svako neka ponese JEDNU ciglu i sagradićemo dovoljno veliki bedem da zaštitimo kuću.

Ne insistiram na prekomernoj transparentnosti, posebno ako nekakvo traženje transparentnosti uporedim sa mogućim iznosom koji ću uplatiti. Ove sezone nisam imao za sezonsku, tako da zaista delujem na nivou simbolike - ali pomoći se u zube ne gleda :D Ono što budem uplatio, alalim /halalim/ u startu i zabole me za transparentnost u smislu novca. Treba pomoć-stiže pomoć.

Nikada me ništa neće zanimati koliko me zanima sportski deo. Nisam navijač rezultata al' mi se klub za koji navijam ne takmiči u ekonomiji već u košarci. Neka čuvaju renome kluba, neka čuvaju sportski deo na nivou renomea. Neka čuvaju i slušaju ŽELJKA, sve drugo što im treba će dobiti od mene /naravno, govorim načelno jasno je da ne raspolažem potrebnom sumom novca NI U SNU :buhaha
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.527
Локација
Žrnov
Glasala sam "ne, naravno".
Nije stvar u transparentnosti već u principu i u odgovornosti koju svako treba da ima za svoj posao koji obavlja.
Ostoja i transparentnost = Vazura i transparentnost.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
dgovornosti koju svako treba da ima za svoj posao
Naravno ali je ovo "svako" diskutabilno. Neki kažu da je dug od ranije, neki kažu da je novonastali. Ovo svako je doslovno svako ali bez saznanja preciznog ko su ti svi...?

Prvo što nije principijelno jeste da te država u čijem si vlasništvu juri za porez, posebno ako je ista jednim MALIM delom sponzor /a i na sponzorske ugovore se takođe plaća neki porez/. Ovom prilikom je bezpredmetno ulaziti u takve polemike. Da je sve kako treba, nama bi država u punoj računici još bila dužna, da ne nabrajam sada sve razloge...

Partizan možda ne treba državi /ili mi se čini/ ali TREBA NAMA. Idem iz pozicije daj da se omogući taj reprogram pa da nastavimo u sportskom delu kako treba. Ne brinem ja za Ostoju dok je pored njega Željko. Plaćanjem poreza izbijamo svaki "adut" svima koji će stisnuti kesu kada se bude pravio roster za sledeću godinu.

Drugo, ne treba gubiti iz vida ambiciju da se dobije licenca za EL - a to bez čistih finansija je teška priča. Razumem ja potrebu, i poentu priče ali joj nekako nije trenutak. Mislim da ovu temu treba skinuti sa dnevnog reda, neka svi daju koliko mogu i da se zatvori ova priča i da se ČISTO krene u sledeću sezonu.

Pri čemu očekujem da se dugovi ponovo naprave. Prirodno je da veliki klub ima i velika dugovanja. To ide jedno sa drugim. PROBLEM JE KADA ZARAD STABILIZACIJE, REORGANIZACIJE, ORGANIZACIJE I REŠAVANJA RANIJE NASTALIH DUGOVA, prestanu brinuti o svojoj primarnoj delatnosti KOŠARCI! Do momenta dolaska Željka Obradovića, na kurac mi je išla ova Ostojina mantra. Što veći klub - to veći dugovi i ne pitam mnogo ako se klub bavi svojim poslom i ako je konkurentan u svim takmičenjima.
 
Последња измена:

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.931
Локација
Академија
Гласао сам под 3. Под транспарентно мислим не да се зна колико је ко поименце дао већ да се зна колики је дуг и колико је прикупљено за отплату. Очекујем иначе да ће жваљо жваљави сада да крене да се спрда са овом акцијом. Већ видим "Овамо вичу Вучићу педеру а када ја кажем платите порез, они скупљају донације." Не, земљаче, ми сви плаћамо порезе и разне таксе. Не могу да потрошим ни динар а да ме држава не оглоби. Оба клуба су државна, тојест на терету државе, само што један гризе државну сису а други добије тек по коју кап и то када мезимче пролије канту у обести!
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
813
Reaction score
2.696
Локација
.
Mislim da je u situaciji gde igras EL, imas prodatih 11000 sezonskih, ogroman hajp oko utakmica, bukvalno klanje za kartu, imas Obradovica za trenera malo bezobrazno traziti jos od navijaca da skupljaju za dug..

To se (bar po meni) radi kad je klub pred gasenjem, kad ti igraci igraju za mizernu platu mozda cak i za dzabe(slicno nesto kao rk), a ne sad.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
Glasala po savesti ZA, jer sam u životu mnogo para bacila na gluposti, a ovo je više od svega toga osim novca ili robe datih u humanitarne svrhe. I može da me zanima samo krajnja informacija da je to njesra rešeno.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.052
Reaction score
3.885
Локација
Beograd
Glasao sam za prvu opciju.
Lagao bih da kažem sad ću dati neki enormno veliki iznos neću nemam ja toliko novca, ali da hoću prvi dan kada počne spram mogućnosti, hoću i uopšte ne pitam kada je Partizan u pitanju.

Jedini razlog zašto sam glasao za prvu opciju, bez ikakvih pitanja, bilo šta, samo da se totalno distanciramo od psihopate i njegovih šizofreniju nastupa i da mi lično, navijači Partizana otplatimo poreski dug i dug državi.

Takođe, da svako od nas, učestvovao u akciji ili ne, ali svako ko sebe naziva navijačem Partizana ovo zapamti kada dođe vreme.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.565
Reaction score
3.352
Buraz, ko da zapamti, onih 60% nasih navijaca koji glasaju za onog smrada?

I kako da se distanciramo kad ti ovo organizuje njegov namesnik u nas klub koji ce ostati da bude predsednik i kad se taj jebeni porez plati?

Jbg, svakako ce vecina nesto uplatiti, ali ovo je totalna L- L situacija za nas: nepotrebno, neosnovano i jadno ako se uspe prikupiti, ili dobra sprdacina na nas racun od strane psiha i cigana ako akcija ne uspe.

Ima li neka akcija za prikupljanje 7 miliona evra za onog ko ce da kokne onog smrada vucica, da se ko ljudi prijavimo i za uplatu i za oroz?
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Sva 3 odgovora imaju logiju "iz nekog ugla" gledano.
Kako god,
nije baš da je svih 8 milki nastalo za vreme Ostojaha, a isto tako nije da je Ostojah baš bio transparentan kada je pričao da smo na realna 2mil...
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.367
Reaction score
3.081
Локација
Tamo gde su Grobari
Mi ovoj državi ne dugujemo NIŠTA! Pored velikog Partizana stoji uvjek Srpska zastava (iako smo osnovani u zagrebu), tako da iako ne platimo porez narednih 500 godina, mi vama ništa ne dugujemo, jebem vam cigansku-pantersku mater po sred pizde!
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ne mislim da je loš potez Ostoje. Čovek jaše na talasu euforije i gleda gde se i šta može pokupiti.
Nažalost u takvoj smo situaciji satkani od hronologije jebanja i satiranja od kurca da Ostoji ostade samo na tom talasu euforije naša leđa da jaše.

U prošlosti je bilo desetine prilike gde se kajmak mogao kupiti ali je bilo muka samoinvestirati se.
Da li ću dati donaciju Partizanu? Donirao sam sebe njemu i to je prava donacija.Pare su još manji problem ali zašto?
Kada se napravi valjani uvod i ono bitnije evaluaciju potencijalne emotivne investicije svakog navijača Partizana i zadovoljenje onoga što nas determiniše pa to bi onda bio SJAJAN POSAO.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top