Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan NIS – Anadolu Efes S.K (oproštaj kapitena od crno-belog dresa)

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
81
Reaction score
197
Локација
Mesec
Ja se nadam da ce biti puna arena sutra, sve ispod pune arene ne dolazi u obzir.
Isto tako bi bilo lepo da sve to uvelicamo nekom koreografijom spektakularnom za kapitena.
Jedva cekam!
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
225
Reaction score
640
Локација
Beograd
Ja dobijam gajbu piva... Kaze meni burazer nece biti guzve, vidimo se kod arene u 18i30, bice max 7.000 - 8.000... Reko nista ispod 15.000, ajde u gajbu. :D
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Večeras je na terenu "Novica Veličković" u Zemunu, a gde, jel' te, drugde, ekipa Grobari Zemun, pozdravila Kapitena, poklonila mu majicu i neku knjigu, ne videh koju ali mi liči na Košarka, to je Partizan, S. Vladušića, napravila bakljadu, i na terenu i van njega, simboličan a jako emotivan "ispraćaj", meni su oči bile pune suza a bogami i Novici, mnogima, u stvari... Druga stvar, dve karte za sutrašnju utakmicu, potpisane, posle utakmice, ako neko hoće da otkupi, u humanitarne svrhe, neka mi se javi... Sorry za off, ovde će se bolje videti...
 

Прилози

  • IMG_20210915_185147_1.jpg
    IMG_20210915_185147_1.jpg
    2,9 MB · Прегледа: 115

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
438
Reaction score
1.717
Локација
Ohio
Imali neki video iz Zemuna, za nas obicne smrtnike.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Dupli post al' situacija je tak'a...
 

Прилози

  • received_587099982458732.jpeg
    received_587099982458732.jpeg
    107,9 KB · Прегледа: 90
  • received_595357285160445.jpeg
    received_595357285160445.jpeg
    88,2 KB · Прегледа: 86
  • received_1208030143037334.jpeg
    received_1208030143037334.jpeg
    115,6 KB · Прегледа: 80

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.209
Reaction score
6.994
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.121
Reaction score
4.412
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Preminuo Duda Ivkovic... Valjda ce biti i minut cutanja. :(
Duda je bivši trener KK Partizan i osvajač trofeja sa Partizanom a i.legendarni trener reprezentacije Jugoslavije i Srbije i ostalih evropskih klubova. I da nije bio u Partizanu sigurno bi zaslužio makar minut ću tanja za sve što je dao košarci.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Као у Његошевим стиховима.
Чашу меда јошт нико не попи што је чашом жучи не загрчи...

Жељко Обрадовић се вратио у свој Партизан, и данас први пут после тог повратка излази пред пуну Арену и хиљаде Гробара...
И сви смо очекивали да ће га дочекати огромно одушевљење и громогласне овације, као што и хоће, али... данас ће оне бити ,,смијешане,, и са минутом ћутања за његовог кума и великог светског тренера Душана Дуду Ивковића...
Још ако и Генералу Дулету Вујошевићу здравље допусти да дође у Арену, колико ће само ту симболике бити...
Одушевљење за Жоца...почаст за Дуду...овације за Дулета...
Три велика, огромна, највећа тренера...
Део Партизана.

И то није све!

Утакмица је заправо у част Новице Убице и његовог одласка са паркета!
Новице који је учествовао и у оним нашим некадашњим великим успесима и трофејима, али и Новице који се и ,,без колена,, борио за част и славу Партизана, када су дошле године без успеха и трофеја...
И још је већи овај ,други,, Новица од оног првог!

Еценција Гробарштине, Партизанштине, симбол Партизана!
Надам се да су клинци и на терену и на трибини бар нешто научили од њега, и постали свеснији чији дрес носе, или за кога навијају!

Не волим ја баш тако неке одласке, опроштаје, говоре...не мора баш све да се каже, нешто се ваљда и подразумева...нису речи баш ни увек довољне да све изразе...
Новице, брате наш, Партизанштино једна огромна и највећа, ХВАЛА за све, видимо се већ ми негде...на трибини, на улици, око или у нашем Партизану...сви смо неки његов део...неко мањи неко већи, неко огроман...али...тако му то дође...

Немој да би неком пало на памет да повлачи Новицин дрес!
Нисмо повлачили ни Кићин ни Прајин, него смо их оставили да чекамо ко има храбрости да их узме и да их обуче!
Нек и Новицин чека некога ко је довољно храбар да се то усуди!

Момци, гледали сте Новицу, свесни сте где сте, ко није досад играо пред Гробарима у дресу Партизана, вечерас ће...
И онда знате шта вам је чинити.

:napred-partizan:
 
Top