Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan NIS – Anadolu Efes S.K (oproštaj kapitena od crno-belog dresa)

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Evo guram vec 8 godina kako nisam gledao uzivo moj Partizan. Pogledao sam ih sve preko tv-a. Proziveo svaku. I poraz i pobedu. Smejao se i plakao. Zalim za mnogim koje nisam "overio" svojim prisustvom.
Ali nijednu necu zaliti kao ovu veceras!

Neko ce reci, revijalna. Nije za bodove. Pripremna.
A meni ona znaci sve danas. Samo o njoj razmisljam vec nedeljama.

Jer uz tog Novicu sam i ja odrastao. TNT. Jebote koliko su mi radosti doneli?
Cimaj se za prevoz do Bg-a. Pa cimaj nekog za kartu. Pa skaci i urlaj 3 sata u Pioniru. Pa nazad kuci 3 sata raspalim busom.
I tako svake nedelje kad KK sa Generalom jebe mamu EL ekipama.

16.09.21
Minut cutanja za Veikog Dudu Ivkovica.
Navijaci ponovo u Hali.
Dule ponovo tu.
Zeljko, ponovo uz nasu klupu.

Novica daje svoj poslednji kos i kaci patikeo klin. Bice veci spektakl od oprostaja Saleta celavog.
Bice mnogo vise emocija. Koliko ce samo faca danas da uslika kamera. Svi ce biti tu.

Jebeno vam zavidim.
Jer danas u Areni dobijate sliku koju cete vecno imati u sebi. Iskru koja ce vas prozimati dok ste zivi.

Danas cemo svi plakati i od tuge i od srece.
Danas svima pokazujemo zasto smo mi INSTITUCIJA!!!
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.600
Нажалост нико од мог друштва не може вечерас да иде, па качим овде. Имамо 4 карте које бисмо дали некоме, штета да пропадну. Север 400 уз ограду.

PXL_20210910_155436936.jpg
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.056
Reaction score
4.203
Локација
Humska 1
NOVICE VELICKOVICU, nije slucajno ovo sve veceras i na danasnji dan moralo ovako biti i to treba da znas! Veliki si, najveci si! Sudbina je htela istog dana i na tvoj oprostaj:

  • da se oprastamo zajedno od naseg Dude
  • da pozdravimo Zeljka kako dolikuje
  • da pozdravimo i Duleta i da mu porucimo da ga nismo zaboravili
  • da gledamo napokon KK Partizan u svoj njegovoj velicini - spektakl!
  • da pridoslicama pokazemo gde su dosli
  • da se skupe svi koji vole Partizan i koji su mogli da dodju
  • da ti bas Sale uruci poklon
  • da nam odzvanja u usima "i feel devotion"...
  • da mnoge grobarske napacene duse posle duzeg vremena puste opet suze pune ponosa
  • da pobedimo evropskog sampiona, jer nam se moze
  • ...
i tako u nedogled! Jer znas kako NOVICE, ti si kapiten, ti si Partizan! Hvala ti za sve ove godine i u nadi da ces i dalje biti tu, medju nama, jel ne moze to drugacije.

Volim Partizan!

Analize ostavljam ostalim clanovima...
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Kasnim zbog obuke i ulazim na kraju treće četvrtine kad ono Zagorac me iznenadi prijatno, totalno kako treba da igra svaku utakmicu.

Inače, jel mi može neko reći zbog čega zviždanje? Nisam u toku. Čuo sam samo šećeru, šećeru
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.254
Reaction score
3.267
Локација
Beograd
Vece puno emocija, utisaka, srece, tuge i na kraju srece…

Ulazak Duleta, ovacije Zeljku, Novicin govor, suze, Radeva minijatura, pisanje u usta govnarima “najvjernim”…VELIKI SI PARTIZANE…
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.396
Reaction score
2.090
Velicanstveni spektakl, ovo moze da organizuje samo velikan kosarke a to je KK Partizan!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Prava ,,petica,, u postavi je za pičkice...
Dali smo šampionu Evrope peticu i drugog pleja ,,fore,, da bi utakmica bila ravnopravna...ali eto, ipak lako pobedismo...jbg kad je Željko takav čovek pa nije hteo da ih pusti...
Ima li ko jači?! :D
 
Top