Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan NIS – Anadolu Efes S.K (oproštaj kapitena od crno-belog dresa)

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Za dva dana nas očekuje spektakl.
Od dresa Partizana se oprašta igrač sa najviše nastupa u istoriji kluba, kapiten iz prethodnih 5 sezona, Novica Veličković.

Mislim da je sve već ispisano u prethodnom periodu, znamo koliko je doprineo da naš Partizan bude to što jeste kada je bilo najteže.
To je jednostavno klub koji u svakom momentu mora imati određenu ličnost koja će ga predvoditi i doslovno nositi na leđima kada je to potrebno.
Nakon odlaska Duleta, Novica je vremenom preuzeo tu ulogu. Sada kada završava karijeru to će u svakom slučaju, na radost svih nas, biti Željko.

Imaćemo tu privilegiju da će u Areni biti prisutni sva trojica. Jedan u ulozi kapitena, drugi u ulozi trenera, treći u publici uz svoj klub nakon mnogo vremena. Pored njih biće tu još poznatih lica, kao i onih manje poznatih koji će činiti deo jedne prelepe atmosfere. Možda slične onima iz 2009. protiv Željkovog Panatinaikosa i moskovskog CSKA kada je Arena bila blizu pucanja.
Igraće se u replikama dresova upravo iz te sezone, u čast Novici.

Protivnik – aktuelni šampion Evrope.

Dobio sam dozvolu da otvorim temu jer mislim da ovakav događaj mora biti posebno izdvojen i lako dostupan na forumu.
Sigurno će biti sjajnih kadrova i fotografija kao i lepih izveštaja.
Institucija će ponovo zasijati u svom najboljem izdanju.

16.9.2021.
19 h
Partizan – Anadolu Efes
Odbrojavamo polako!

Screenshot_20210914-175849_Instagram.jpg
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Сале Илић је имао опроштај какав заслужује...он нас је водио кроз оне тешке и ратне деведесете и јебене транзиционе нулте...кроз године које су нам узеле снагу и младост - низашта - кроз године у којима су на ЈНА остајали само они...највернији...најупорнији...најиздржљивији...најлуђи...најизгубљенији...
Пљуснула је она јебена кишурина, да се исплаче над свима нама, позери су изашли са ЈНА да се не смрзну, а ми...
Највернији, најупорнији, најиздржљивији, најлуђи, најизгубљенији...
Ми смо испратили нашег Салета.
Боље и прикладније друштво за сва та његова и наша ратно-трензиционо-јебена-сјебана времена - у којима је као млад плесао по терену, а на крају се помало и вукао, као и сви ми уосталом, у тим нашим животима - није могао добити.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
E dobro je da si i ti zanemeo, da oladiš malo, jer otkako je došao Žoc ja se iskreno plašim da ti srčka ne strada od tol'ke neumerene radosti... :D
:ziveli
Drž' se matori, lepo je voleti i nadati se, ali...treba ipak nešto i da osvojimo...
A nismo još ništa...
:confused-smiley-013:
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ljubav je preduslov za dobar seks, karaćemo ih jako ček da počne sezona biće i trofeja :ziveli Jedina razlika u odnosu na sada biće u tome što ćete vi smarati mene dokk ću ja ćutati i piti :ziveli
 

dodic00

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
10
Reaction score
31
Локација
Beograd
Zaboravljate da je ovo projekat na najmanje 2/3 godine, uzmite pivo, opustite se, pritisak rezultata postoji, naravno, ali ne ocekujte raspad svega ovoga ako do zeljenog rezultata ne dodje.

Da ne bude offtopic, gledam po ticket lineu i rekao bih da ce sve karte biti prodate do pocetka utakmice, svako ko ne bude dosao pokajace se!!!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Za ovu utakmicu je samo jedno sigurno, suze.
Mnogo suza.

Ulazak Generala u halu, će srušiti krov.
Ulazak Žoca i prilazak našoj klupi, srušiće Novi Beograd.

Urlajte, plačite, budite ponosni!
Novica završava da bi drugi nastavili.

Kića, Praja
Sale, Saša, Palja, Vlade
Pera, Dušan
Novica

Beskonačan niz. Večni plamen!
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.145
Reaction score
3.628
Novica je legenda. Clan svima poznatog TNT tria u danima slave Generala.
Kasnije kapiten u teskim danima vihora SNS koji na naopako izvrnuo nas ionako poljuljan sistem vrijednosti. Pravi grobar.
Navodno su ga uvazavali i izumrli cigani. A pogotovo me ne zanima sta misle ovi mutant ganfi. Ko ih j.b. sve ukupno.

Ono sto nikad necu zaboraviti vezano je za reprezentaciju. Ne sjecam se da je ikada neki sportista izjavio da nije posteno sto je on ostao u timu jer smo imali boljih igraca na njegovoj poziciji. Mislim da je u pitanju Macvan koji je tada otpisan kao prekobrojan i sto je vazno, mislim da je to bilo prije nego sto je Macvan postao nas. Tada je bio HF, ali nisam siguran.

Neki mladji ovo ne znaju pa je dobro da se podsjeti ko je bio Novica Ubica.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.145
Reaction score
3.628
Sramota bi bilo da ne znaju, bez obzira na godine, ali nije teško ni podsećati ko je Novica Veličković.

"Evroliga dođe i prođe a Partizan ostaje: U mojoj glavi ja sam kapiten najvećeg kluba" Novica Veličković
U pravu si.

Samo da pojasnim, htio sam podsjetiti na ovu anegdotu sa reprezentacijom. Mozda neki mladji za to ne znaju.
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
225
Reaction score
640
Локација
Beograd
Kako stojimo sa prodatim kartama, hoce biti oko 15.000? :D
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Nivo 400 sever i jug (to mu u areni dodje paralelno sa terenom) su takodje rasprodati, karata ima jos za nivo 400 istok i zapad (to su kruzni delovi gornjeg prstena, iza koseva)
 
Top