Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.413
Reaction score
3.318
Локација
Krcunija
Dobar žreb. Vreme je da nam se vrate oni porazi od Barselone i CSKA prošle godine. A vidim i ovaj Budjavljik završio sa nama u grupi, neki forumaši su ih prizivali zbog lakrdije sa A licencom, karma je čudo :lol:
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
847
Reaction score
639
Можемо даље, Жељко ће нас пустити по цену да испадне :)!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Teska grupa, steta sto nismo upali u B grupu. Ali ako se pojacamo, mozemo da se borimo za to 4.mesto sa Budivelnikom i Nanterom, Naravno, Barselona, CSKA Moskva i Fenerbahce su za klasu jaci od nas, ipak pokazali smo da znamo da igramo sa najvecima i da kuci mozemo da dobijemo nekoga od njih ali pod obavezno kuci da bijemo Budivelnik i Nanter. Napred crno-beli, bicemo uz vas !!!
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Uh,kakva imena iz prva tri sesira...Zeljko bas nema srece.
Nadajmo se da Ukrajinci nece baciti brdo para na pojacanja.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.911
Reaction score
25.618
Локација
ante portas
Одлично !
3 јака ривала до бола,и 2 осредња ривала са којима можемо да се рвемо .

Кључна ствар је како ће се појачати и какав ће састав склопити овај смрдљиви Будилник из Украјине .Нант је класична француска екипа .На такве смо навикли .
Кољемо се са Будилником и Нантереом .
Барса,Цска и Фенер ће да почисте групу .

Зависи и како ћемо се ми појачати ,али то је друга прича .

Ја задовољан !!!
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
264
Reaction score
1
Barsa
CSKA
Fener
/Žalgiris
Bamberg
/Budivelnik/Galatasaraj
MI
Nant
/Strazbur

Idealna postavka stvari, grupa sa dve jake ekipe koje opet mi uz malo sreće možemo iznenaditi u Pioniru, Fener sa kojim imamo 50:50 šanse u utakmici kao domaćini, plus Bamberg i Nant kao direktni protivnici za četvrto mesto... Grupa skoro identična prošlogodišnjoj, samo je razlika što mi više nismo ista ekipa kao prošle jeseni.

Moram napomenuti da bi ovakva idealna postavka stvari neminovno uticala i na sastav ostalih grupa... Vrlo bitna stavka iz ugla nekih tamo.

Haha,svaka cast care za analizu i identicno pogodjenu grupu :clap

Dobar zreb,idemo dalje.:napred Partizan
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Odličan žreb! Sa prva 3 šešira se i ne može imati sreće, a sa 4. i 5. smo super prošli. Tri ili četri pobede nas vode dalje.

p.s. Pustiće nas Željko :wink:
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Ako ne prodjemo Budjivelnjik budjavi...
sta reci ...opet najgore!
Na muci se poznaju junaci.
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
Teska grupa, voleo bi da nam raspored utakmica bude naklonjen.

Pored Budivelnika, Nanteroma hteo bi da napomenem da Barselona Barselona ima jednu manu... :)
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Onaj osecaj,kada posle Barse i CSKA,uleti i Zelimirov Fener,jednostavno znas da Partizan ulazi u tu grupu...Na kraju je donekle Nanter izvukao stvar i kud i kamo Budiveljnik...Ipak grupa je dobra,idemo u TOP 16...:napred Partizan:BB:D:
 
Последња измена:

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Група у којој ће тимови из 4. 5. 6. шешира имати максимално 3 побједе. Добар жреб што се тиче тимова из 4. и 6. шешира који су кључни у борби за ТОП16, али марш тамо ЦСКА, досадни су к'о чеше, јбт па маните се једном Партизана, јебем вас ја!

P.S. Надам се да ће нас Жељкић бар једну пустити. :D
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
S obzirom na sesir u kome smo bili,nije moglo mnogo bolje.

Imamo realne sanse za dalje,plus ovi Budjavci i Nant nemaju sanse sa ovim favoritima a mi njih kuci mozemo da dobijemo,tu mozemo izceprkati pobedu viska.

Nant tuci i tamo i ovamo.

Naravno sve je ovo teorija,mi smo u govnima,pitanje je na sta cemo liciti pred pocetak sezone.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.285
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Onaj osecaj,kada posle Barse i CSKA,uleti i Zelimirov Fener,jednostavno znas da Partizan ulazi u tu grupu...Na kraju je donekle Nanter izvukao stvar i kud i kamo Budiveljnik...Ipak grupa je dobra,a bolje smo prosli od govana...

Болес, био сам апсолутно сигуран да смо у тој груп :D
Доста ће зависити од кеша украјинаца, али драго ми је што имамо чистаче, плус Жељко нас пушта :D
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Ja mislim da karamo Budiveljnik i Nanter kuci , i jednog od ta dva u gostima , sa takvim rezultatom verovatno prolazimo ...A i verujem da dobijamo jednog ili dva protivnika iz prva tri sesira u Pioniru ... Mislim da ce ti timovi biti Barsa i Fenerbahce...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top