Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.278
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Matematika je precizna nauka,a gramatika...
ma kog zabole kurac za gramatiku.
Brat Stojance vise puta pisao ,kao i eminentni clanovi topika...
mlacenje prazne slame i spamovanje potpuno nepotrebno
u ovim rijetkim trenucima ....kad je ovaj bio trijezan,
mislim babo Atif,tj. ja!:D
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.705
Jesu li ovi iz Mocarta prenijeli citav intervju predsjednika Nasim novinama? Posto imaju obicaj da isjeckaju.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
@publicenemy i ostali
Gaderfors potpisuje ove nedelje, Pavlovic naredne ili mozda nesto ranije (krajem ove nedelje).
Ljudi budite mirni sada i naspavajte se lepo dok je zima, sacuvajte neprespavane noci za letnji prelazni rok, jer tada slede prave pravcate nuklearne bombe!:D


A sto se gostovanje u Zagrebu tice, uopste se ne brinem pa sve i da izgubimo 20 i kusur razlike. Ako uspemo da zatvorimo Blesingejma i Sarica, imamo itekako velike sanse! Kinzi i Bogdan moraju da odigraju najbolje sto mogu, a cenim da i Gagic i Milutinov moraju bolji u duelu protiv Planinica i Kuridze, za pocetak bilo bi lepo kad bi imali vise skokova.
 

ricpe92pfc

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
157
Reaction score
92
Pero brate, jos nisu ni potpisali doticni, a ti nas lozis za letnji prelazni rok :D mogu zamisliti face :pickaciganska dok citaju forum :buhaha
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Znam za potpise, dok za nuklearke već malo slabije. :D

Hvala u svakom slučaju, dobri smo bili u ovom prelaznom roku. :ziveli
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Ček šta sad bi sa onim da Pavlović potpisuje danas u toku dana ili sutra? Kako sad odjednom dve nedelje i zašto bi se uopšte toliko čekalo ako on hoće da dođe i pare nisu problem i mi hoćemo da dođe jer pare nisu problem a igrač tog kvaliteta nam je preko potreban?

A to oko letnjeg prelaznog i ono što se dogovori tokom sezone u 90% situacija se promeni i dođe neko levi. Iskrsne neko bolji ili ovom pikiranom iskrsne nešto bolje i eto.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
- Janicijevic ne zeli da pregovara dok mu se ne obeca pristojna minutaza

- Georgijevic mi je rekao da bi peske dosao u Partizan, ali je trenutno zavejan ulaz od zgrade i ceka se grtalica

- Pavlovic je potpisao, samo mu jos nisu javili

- Vujacic NE DOLAZI, nasao je ribu u L.A.-u i ne planira da se vraca u evropu

Za Gadeforsa nisam nista cuo....
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
- Janicijevic ne zeli da pregovara dok mu se ne obeca pristojna minutaza

- Georgijevic mi je rekao da bi peske dosao u Partizan, ali je trenutno zavejan ulaz od zgrade i ceka se grtalica

За Георгијевића те већ упозорио колега, пази шта пишеш. Оћеш сервер форума да оборе. :D
Чек ти мене зајебаваш? Мени колко рече Јанићијевић сјебо га менаџер води га у ФМП онај на ћ му понудио неке лименке за фирму и јбг.

Шалу на страну, ако дође Павловић добијамо солидно појачање и замену за Милосављевића, мада не треба очекивати бравуре од човека који је тек стигао(ако стигне).
Што се овог Швеђанина тиче то показује како нас људи виде и како су Дуле и ККП посебно задње 2 године афирмисали клуб у неку академију у коју долази све више талентованих странаца који желе да напредују. Очигледно да је Дулетов концепт од како се вратио потпуно успео, само да су нас заобишле ове повреде ми би сад размишљали о топ8 ал јбг. Надам се да ћемо у наредном периоду имати више среће.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Прошле године смо сезону окренули у Загребу.

Било је тешко, тешко је и сада.


Надам се да можемо победити Цибону, они имају 4 везане победе, играмо у гостима, али нема предаје!
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Još jedan takav meč, ko onaj u Zagrebu prošle godine i mogu slobodno popa da zovu, moja čuka to neće da izdrži :D
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Prosle godine smo okrenuli sezonu protiv Cedevite u Zagrebu u skoro istoj situaciji kao sto je trenutna, i u skoro istom dijelu sezone, pa se nadam da ce i sutra da bude tako!
Samo da pregrmimo sutra, da se osigura drugo/trece mjesto (uopste nije bitno dodje mu na isto), kup da odigramo onako rastereceno a onda imamo vremena da se konsolidujemo u svakom smislu do pocetka borbe za trofeje!
:napred Partizan
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Колико чујем ствар са Павловићем скоро готова,могуће и од вечерас да је наш играч. За куп га можемо регистровати најкасније 24ч прије првог меча.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Jesi siguran ovo za kup, koliko ja znam danas je zadnji rok za kup registracije ?
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Djodjinski ‏@DjordjeDjodjo84 6m

Upravo sada za stolom u pregovorima Šilobad i Pavlović. Dakle uskoro epilog :)


Samo da ne ode u Tamiš :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top