Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

MikiPFC

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
293
Reaction score
1
Локација
-MoJ Beograde-
ciganska histerija pocela , opet smo drzavni projekat kakav vucic kakvi bakraci , oni traze jeftina resenja nije bitno sto su silbu isplatili 2 godine unapred u kesu :D
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Steta ako ne bude igrao u kupu a 99% nece, trebali smo sve da uzmemo samo kur*inu da ostavimo fmpu , mada mozda klinci iznenade pa dobiju fmp i bez Pavlovica :)
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Pa reko Dule da je kup nebitan, nesto ne verujem da ce igrati daj Boze da gresim :) Nego 400 gostiju na forumu, ala su se uspanicili :lol:
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.885
Reaction score
7.727
Pa ne bih rekao da je fmp favorit za osvajanje KRK,Tepic nam se vraca,imamo NBA superstara Kinzija,Bogdana,Joa u ovom trenutku oni su dovoljni za osvajanje prvog trofeja od mogucih 4:D
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Tegi kaze da se dogovaraju poslednji detalji oko ugovora, kao i nesto vezano za eventualni poziv nekog NBA kluba :confused Valjda ce sve biti ok ...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Pa mozda je ugovor na godinu ipo ili tako nesto. Sigurno ga sad nece pozvati ni jedan NBA klub.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Pa Vujacica pozvali na 10 dana , otkud znam da nece sutra i Pavlovica da pozovu :confused Valjda ce biti sve u redu ...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Pa Vujacica pozvali na 10 dana , otkud znam da nece sutra i Pavlovica da pozovu :confused Valjda ce biti sve u redu ...

Pa ti lanč paket ugovori su stvarno ponižavajući. Pavlović je jednom to već prošao, nadam se da nije lud da opet tako nešto dozvoli sebi. A i na takve ugovore se igrači ne zovu već ih menadzeri guraju po tim ekipama da treniraju i obično se traže slobodni igrači. Saša ako je dao reč Predsedniku da će da odigra sezonu do kraja tako će i da bude.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.157
Reaction score
660
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Koliko ja znam opredelio se da igra za Srbiju, nebitno što nije igrao, što znači da ima naš pasoš. U suštini je najbitnije za koju reprezentaciju se opredelio da igra a to smo mi. A Peković igra za CG i zato bi se vodio kao stranac.

А он се јесте овако интимно опредијелио да игра за Србију, ал пошто су притисци били огромни (пријећено је његовој породици), он је баталио репрезентативну каријеру.

Е сад не знам каква је ситуација с држављантвом. Нисам сигуран да има држављанство Србије, осим ако га није узео прије референдума. У супротном, по важећем закону ЦГ, он не може имати држављантво и ЦГ и Србије. То јест може, али ако се то открије онда му ЦГ одузима држављанство, што нисам сигуран да би он прихватио...

Ако неко поуздано зна или буде знао какав ће му статус бити, нек напише.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Драган Тодорић еј кеј еј "Ако тако могу да кажем" :D

Спрдају се живота ми :buhaha
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top