Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Nece valjda i ovaj drzavni proekat kako u fudbalu i vaterpolo da traje dugo_Ovo ne mirise na dobro Ubedjen sam da cemo za narednu utakmicu biti oslabljeni posle danasnje tuce. Boriti se do kraja pa sta bude nije sve izgubljeno.Velika podrska Duletu i nasim momcima.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Gledam ovaj napad u toku utakmice i komentarisem da ce Bertansu sigurno biti dosudjen faul u napadu i da treba odmah da zakuca blazicealaktom i da ga posalje na maksiofacijalnu. Ostaje zal sto mu je dosudjen nepostojeci faul, a o 779 faula ovog slovenackog supka necu ni da pricam.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Crvena govna na vlasti - vucic, covic, vesic, kokeza, skundric, surbatovic, antic, braca petrovici, mali... CRKNITE GADOVI!!!!!!!!!!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.300
Reaction score
10.812
Локација
Beograd
E, tek kad oni crknu, ovde će se bolje živeti, a mi ćemo ih, rado, sahraniti o svom trošku, jbt, koliko sam besna...
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Koliko cemo svi mi ovde i svaki navijac Partizana, na kugli zemaljskoj, biti srecni i ponosni na ove momke zbog nove titule po zavrsetku ovog finala...

AJMO CRNO BELI KARAJTE KURVU !!!


:napred Partizan :napred Partizan :napred Partizan
 

Kune

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
388
Reaction score
1
Локација
Beograd SRBIJA
Bojan Brezovac ‏@Breza89 2m

Bogdan: "Razmislicu da li da igram za reprezentaciju. Neka igraju Dzenkins, Simonovic.. Ja kao reprezentativac nemam autoritet
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
e
... Iskreno bih se iznenadio kada bi kazne bile normalne".

Na kraju, Vujošević je rekao da bi predstojići dueli sa Zvezdom u finalu plej-ofa mogli da budu nemoguća misija za crno-bele...

"Kompletna finalna serija verovatno je unapred izgubljena stvar za Partizan, baš kao što je unapred izgubljena stvar i borba za JSD Partizan", zaključio je iskuni stručnjak.

(foto: MN Press)

Ne znam šta Dule želi sa ovim. Mislim da pokušava da prebaci pritisak na Limenke.
Mnogo zavisi od kazni, odnosno da li će biti dozvoljeno našim igračima da igraju sledeće utakmice.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
igrati do kraja, gnjide su i boje se. Žena i ja smo odgledali kraj ove lakrdije i nismo razočarani. Ponosni smo. Limenkari nemaju osnovnih ljudskih karakteristika, pozitivnih.

Blažič, sekret pofukan, saj boš prišel v Ljubljano, drek navaden.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Bravo Bogdane, tako je sinak.
Baš sam jeo govna kada sam ga kritikovao, mali ima muda.
Ljudina, svaka mu čast.
Bogdan je car, carina.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.080
Reaction score
15.768
Локација
Храм фудбала
Ne vidim koji nas igrac moze biti kaznjen sem Milutinova, a ako i pokusaju bilo sta drugo uterat im jos jednom kurcinu i na drugu utakmicu otici sa najmladjom kategorijom koja postoji u Partizanu, pa kad je vec bal nek onda bude maskenbal.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.900
Reaction score
7.779
Izaci sa postavom: Bogdanovic, Aranitovic, Andric, Bezbradica, Salic.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Богдане подржавам те у овоме максимално. А и Богдан је малтене дете, а шта је већ све проживео поред гњида могао би да му позавиди и неко много, много искуснији!
За кога да игра, за оне што га је*у у главу! Ако остане са овим ставом, Богдане имаш мој наклон до пода!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Samo molim Boga, da povučemo igrače iz svih reprezentativnih selekcija...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
А молим вас као Бога погледајте те наслове и изјаве, колико цигани спинују, шта све раде, те дошли смо да играмо кошарку не да буду срања, летеле су нам столице поред главе, бацали су на терен петарде, ово, оно... А ја ћу на све то рећи само једно:

Сетите се цигани Владе Јовановића!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ali ljudi moji ova izjava Radonjica, pa umro sam, evo probudio sam komsiluk jbt...
Pa sto ih nismo dobili 3 na 5, mislim da bih veceras umro od srece, ne moramo vise ni da igramo kosarku :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top